Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > R: Přepínání klávesnice

 o Navštíveno 4735x o
o 29.04.2017, 07:07 | All
Typ klávesnice zobrazené vpravo dole na liště W10 se mi z CES samovolně (nepravidelně) přepíná na ENG. Jde tomu nějak zabránit tak, aby zůstala aktivní klávesnice, kterou zvolím?
Díky.


o 29.04.2017, 21:02 | Ravo
sama od sebe to nedělá...dej si pozor jestli si omylem nezmáčkneš WIN+SPACE (při psaní k mezerníku přimáčkneš klávesu WIN ani nevís...)

A taky nezapomeň, že každá aplikace si pamatuje, jakou klávesnici používá, takže při přepínání mezi aplikacemi se to může chovat "podivně" (teď jsem to přepl na CZ a vono je tam zpátky ENG ;-)
o 29.04.2017, 21:13 | All
Hmm, třeba teď mi to udělal při dívání na fotbal. Předtím při myším hraní karet. Dělá si to prostě kdy chce. Klidně během psaní e-mailu.Taky když odpoledne hrála Šarapovová - že by tím kvílením?.
Nevěřím na nějaké svoje pomýlené dvojdotyky proti nimž jistě nejsem imunní ale je to tak často, že dvojáky jsou vyloučené. Dělá to i když na nic nesahám a je jedno jestli mám spuštěný nějaký player, Tv z USB nebo ze streamu. Udělá to i když nějakou dobu u PC nesedím (někdy ano a někdy ne). Dělá to furt a čím dál víc mně to sere.
o 30.04.2017, 22:41 | Ravo | Upraveno: 2017-04-30 22:42:50
bezdrátová klávesnice/set a rušení/slabé baterie?

jinak mě už asi nic nenapadá...

P.S.-pokouším se pomoct - zkusit jiný HW (nějákou lowcost základní USB klávesku)?
o 01.05.2017, 07:50 | All | Upraveno: 2017-05-01 07:51:15
Díky. Klávesnice je USB na drátě.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3044 sekund.