Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Rada: elektrická koloběžka

 o Navštíveno 5170x o
o 12.06.2017, 22:13 | kasko
Má někdo?
Má to smysl?
Kolik to uveze, jestli teda něco? :)

Něco na způsob tohodle
[ Link ]


o 12.06.2017, 22:20 | Horal-11
píšou 120kg
o 13.06.2017, 09:07 | crestik
ta vysoká nášlapná podlážka nebude teda žádnej mejdan, bych řekl
o 13.06.2017, 10:40 | muSlim
Reálnejšie som premýšľal po vyskúšaní nad týmto, nezľakne sa ani ľahkého terénu (cyklostezky, poľné cesty rovnejšie, tráva, parky...), cenovka je viac než slušná ale nakoniec som od toho odstúpil bo asi zbytočné a asi sa poberiem iným smerom...

[ Link ]
o 17.06.2017, 14:47 | Chris
MuSlim : ides do klasika benal skutra?
o 17.06.2017, 20:57 | michall
Sám teda mám benzínovou, ale mám tu na opravu elektrickou, takže trochu srovnám - na elektrice mi trochu vadí prudký nárůst krouťáku po rozjezdu (benzínovka má odstředivou spojku, takže tohle nemá). Elektrická je tišší, řekněme i ekologičtější, ale zas má menší dojezd a musí se relativně dlouho nabíjet. Rychlostně tak nastejno, nosnost taky podobná. Elektrická působí méně rušivě na zmíněných cyklostezkách, ve městě, ... Je to o tom, co se od toho čeká.
o 18.06.2017, 12:15 | muSlim
2 Chris: nene, silno uvažujem nad elektro-longboardom (Boosted 2.0 Dual+, alebo český XTND), na staré kolená nahodím kšiltovku a vrátim sa snáď k skejtu či čo :-D
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3952 sekund.