Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Ukradena ALU v inzeratu

 o Navštíveno 7417x o
o 10.07.2017, 15:24 | BATMAN
Potrebuju rychle info,zda ma nekdo podobne zkusenosti.
Moji pritelkyni EX nevratil (ukradl) litaky na auto.
Existuje o tom protokol sepsany na PČR kde on toto odmitnul.
Dnes po cca 2 letech od udalosti jsem uplnou nahodou nasel jeho inzerat kde tyto kola na sbazaru prodava.
On patrne nedokaze nabyti tech kol,my ale nemame taktez jak prokazat ze jsou to nase kola,pac ac byly kupovane s novym vozem,nemame od nich vyrobni cislo.
Ma cenu rozjizdet nejakou akci,nebo je to neprokazatelne a nema to cenu?


o 10.07.2017, 15:48 | pepe689
Zneprijemnil bych mu to at uz pres pcr ktera dnes udela hovno tak i 2.zpusobem....pritelkyni chodi do kramu krast maminka s deckem-)pcr nic nezmůže. ..tak jolt se.musi jinak
o 10.07.2017, 16:11 | AllInOne
Zavolat inkognito, domluvit se na miste predani, nakladacka, odjezd s kolama
o 10.07.2017, 16:24 | pepe689
Jjj presne!!!!
o 10.07.2017, 16:40 | camron
To jsou rady, panecku. Chces-li mit na krku loupezne prepadeni, jen smele do toho. Mam pocit, ze nekteri clenove rychleji pisou, nez premysli...a kdyz se jich to netyka, ochotne prispechaji s radou...ale sami by, v opacnem pripade, netusili, co maji delat.

Pekny den.
o 10.07.2017, 16:58 | xSam
Obratil bych se na PCR.
o 10.07.2017, 17:07 | kiklop32
Podle toho co píšeš, tak je to nějaký mechanik ( pneuservis)?

Není možný, že s kolama běžně kšeftují a tobě se jedná o kola na octavku / fabii, kterých je všude dost. Tedy nejedná se o tvoje kola? Za dva roky seženeš na přeprodej spoustu kol
o 10.07.2017, 17:14 | vrbicek
určitě bych kola nebral, bude to bráno jako krádež, potažmo loupež v případě, že byste k získání kol použili násilí... v tomhle případě bych mu jen otrávil život tím, že bych si domluvil schůzku ohledně převzetí kol a pak se neukázal.. nic víc si na něm asi nevezmete
o 10.07.2017, 17:56 | BATMAN
Jako kdybych ho potkal po par pivech ve slepe uličce asi bych mu nalozil,ale jinak na to nemam zaludek. Takze rady od prvnich prispevovatelu mi jsou k nicemu.
Dotycny mel auto k dispozici,ale nechtel ho vratit,takze pritelkyne tenkrat dojela k nemu i s druhyma klicema a normalne auto odvezla,ale kola zustaly u nej ve sklepe. Neni to zadny automechanik ani nic podobneho. Kola to jseou 100% nase.
Jak jsem prave zjistil,tak promlceci doba kradeze jsou 2 roky v tech lehcich pripadech. A uz to jsou skoro 3 roky,ne 2 jak jsem zprvu uvadel. Proto je ted vytahl a hodla zpenezit. Ten hajzl je akorat v podmince,kvuli jinym vecem,takze by mu to pritizit mohlo,ikdyz ta kradez se odehrala drive,nez byla kola ukradena.

Pisu to sem,zda nekdo nema presne podobnou zkusenost,nebo alespon z doslechu. Nechce se mi travit hodiny na PČR aby sepsali 3 A4ky,dotycny prisel s kamaradem ktery mu dosveci,ze mu kola prodal ci daroval a pak se mi jeste vysmal do xichtu. Taky uz mame s PČR pravnim systemem ČR spatne zkusenosti,ale nechci to nechat jen tak lezet nez zjistim jake mame moznosti Snad chapete....
o 10.07.2017, 18:20 | xSam
Hele, zadna jina "normalni" sance nez policajti neni.
Podobnou zkusenost mam s kolem, ktere bylo hlasene jako kradene a po deseti letech se prodavalo a PCR to resila velmi aktivne.
Vezmi si ten protokol co mas puvodne a resit to urcite budou. I kdyz to nedopadne, minimalne mu to zneprijemnis.
o 10.07.2017, 18:20 | xSam | Upraveno: 2017-07-10 18:21:01
Sorry, dupla.
o 10.07.2017, 19:09 | tykeev
to BATMAN:
bohužel kola ani žádné "výrobní číslo" nemají, takže přesná identifikace je dost problematická.
o 10.07.2017, 20:53 | BATMAN
2 xSam: Ja neresim zda PČR nebo neco jineho,resim zda PČR bo se na to vykaslat.
2 tykeev: litaky nemaji vyrobni cislo? To jsem nevedel. Jak je to treba u pneumatik. Nepouzivaji prodejci pneu nejake identifikace? Nebo kdyz koupim v jednom eshopu sadu barumek a za pulroku jim budu chtit reklamovat bouli na pneu barum stejneho typu kterou jsem nasel u cesty tak nepoznaji ze to neni ta od nich? Ja jen ze by se treba podarilo najit fakturu od nakupu pneu ktere jsou na tech litarech obuta. Vim ze uz to hranici se scifi,ale musi byt cesta.....
o 10.07.2017, 21:26 | HIGHTOWER
Za kontaktování PČR a nahlášení, co jsi zjistil, nic nedáš...
o 10.07.2017, 21:30 | BATMAN
hrome ty jsi prece HIGHTOWER byl u sboru,tak mi rekni zda je to ztrata casu,nebo to ma sanci na uspech...
o 10.07.2017, 21:34 | xSam
Ja si myslim, ze to ma realnou sanci na uspech, Ja bych to s PCR resil.
o 10.07.2017, 21:43 | HIGHTOWER | Upraveno: 2017-07-10 21:45:33
Záleží, kdo to dělá, zda chytne slinu na to v tom něco pořádně dělat. Minimálně ti řekne, že nic už nejde a nebo ho alespoň vyslechnou, když ty ty kola označíš za ty "odcizený".

Tam podle mě nešlo o krádež jako takovou, ale o nevydání věci a měla podle mě následovat civilní žaloba na vydání věci již před těmi 2 roky.

Pokud je to šmejd, může tě klidně pak on popotahovat a nebo minimálně označit a podat trestní oznámení na tebe (tvou přítelkyni) pro Křivé obvinění... A že to šmejdi umí využívat :-(
o 10.07.2017, 21:59 | worm03
tak snad se to dá taky podat nějak šikovně, aby pak po něm jít nemohl...
o 10.07.2017, 22:40 | tykeev
to BATMAN:
kola skutečně žádné unikátní seriové ani výrobní číslo nemají.
Jen označení typu, rozměru apod. ale nic unikátního.
o 10.07.2017, 23:54 | radek.613
Znám kola, která mají nejen výrobní číslo, ale i u jejich výrobce archivovaný rentgenový snímek jejich výkovku před a po opracování, jakož i protokol o chem. složení taveniny... ale to jsme v oblasti jeden disk = cena ojeté Fabie I.generace, což zřejmě nebude tento případ...
o 11.07.2017, 10:38 | Horal-11
tvrzení proti tvrzení, je to ztracené
o 11.07.2017, 13:38 | worm03
určitě podat, není nic horšího, než tohle vzdávat... je potřeba minimálně prudit a když toho pak bude mít třeba víc, tak už na něj budou koukat jinak... hlavně to podat šikovně, aby potom po tobě nemohl jít za neoprávněné obvinění... policajt by ti měl poradit... jinak já ještě dělám to, že si to sepíšu předem doma a on to tam jen překopíruje k poučení...
o 18.07.2017, 10:07 | BATMAN
Tak jenom kdyby nekoho zajimalo jak to u nas dnes funguje.....:
Vyslal jsem zenu v patek na mistni sluzebnu PČR,na ktere se i pred 3mi lety podavalo trestni oznameni na kradez onech kol. Panove uz se asi nekde videli na plavečáku,takze pokrivene huby a otravene xichty ze po nich nekdo neco chce neslo prehlednout. Jedinec ktery se ji ujal poradne nevedel co ma delat,porad vzdychal a musel zalistovat v brozurce poctiveho prislusnika zda vec opravdu je ci neni promlcena. Po hodine badani prisel s tim ze se jeste musi poptat u "sefa",ktery tam ale neni a ze se ji po nedeli ozvou.

Behem pondelka skutecne zazvonil mobil,kde ji suše oznamili ze se vlastne uz tenkrat nepodarilo prokazat dotycnemu kradez a ze je timpadem vec uzavrena a neda se s tim nic delat. Na opetovnou otazku co ma delat kdyz ten zmrd verejne prodava jeji majetek ji odpovedel jestli nechce zkusit za nim zajet a zeptat se ho,zda ji ta kola nevrati. Po tomhle uz dotycnemu organu triskla telefonem.
Nevim do jake miry maji dneska prislusnici svazane ruce nasima posranyma zakonama ruku v ruce s jejich nelibosti cokoliv dalsiho podnikat,ale po dlouhe dobe se nam potvrdilo v jakem bananistanu to zijeme.
Nejen ze v dnesni dobe nemuze slusny platce dani aktivne branit svuj majetek,ale ikdyz se mu podari nahradit praci statniho organu a vystopovat ho,nema prakticky moznost dostat ho z5,pokud na kradene zbozi nema "papír" a ani to v nekterych pripadech neni nic platne.
Tfuj.
o 18.07.2017, 10:12 | worm03
Tak jsou i jiné "možnosti"... Když selže slušnost a zákon, tak to přebírám já...
o 18.07.2017, 10:23 | BATMAN
Jiste, ale to uz je tenky led,kam ja nechci vkrocit. Hodnota veci,ktere dotycny tenkrat ukradl prevysuje 100.000 a ta kola jsou jen spickou ledovce. My se s nima uz rozloucili,ted uz slo jen o jakesi zadostiucineni ktere se bohuzel nekona.
o 18.07.2017, 10:25 | worm03
nemyslím hned umlátit... ale pomalé a pravidelné menší záškodnictví... chce to fantazii a promyslet...
o 18.07.2017, 10:30 | BATMAN
Jako par veci bych asi vymyslel,ale bydli ode mne cca 100km a nechci tomu venovat ani penize ani cas,ktereho mam silny nedostatek. Pro zacatek reknu moji at pozada o zvyseni alimentu.
Docela pravidelne mi v noci volalo neverejne cislo,treba ve 4 rano atak. Nechal jsem si ho u operatora zjistit,ale jeste jsem na nej nevolal,ale jsem si jisty ze je to on. Ale ty casy kdy clovek mohl za nekoho napsat 10 inzeratu do gayseznamek,nebo mu pres sms bombing z netu slo poslat treba 10.000 smsek jsou jiz davno pryc :-/
o 18.07.2017, 10:34 | worm03
a ještě jedno doporučení, pokud nechceš válku, tak je potřeba to udělat za delší dobu, aby netušil...
o 18.07.2017, 10:53 | Only_One
v tomhle případě platí, že oheň olejem neuhasíš, alimenty mě přijdou jako slušný směr satisfakce..
o 18.07.2017, 19:10 | xSam
Achjo, to je mrzute:-(
Asi jsem ja mel na PCR vzdy stesti a mam jen dobre zkusenosti.
o 19.07.2017, 08:39 | War
:-) domluv si s ním schůzku na nákup kol, "nalož" ho i kola do auta a odvez ho někam 500 km daleko a vysaď ho i s kolama někde uprostřed lesa.
o 20.07.2017, 12:31 | AR
Hele zase na to podívej z druhé strany. Někdo přijde a řekne že ty kola co máš na autě sou tvoje, sice nemá papír ale řekne že jste měli před lety společný sklep apod. Asi by se ti moc nelibilo kdyby pak přišli benga kola ti vzali na základě tvrzení bez důkazů.
o 20.07.2017, 13:53 | Cenda
Jediný co můžeš udělat je přijet tam s více lidma, kola si ze sklepa vzít, poděkovat za navrácení a jet zas domů. Jinak se na to vykašlat. Kamarádi ti pak dosvědčí, že ti je dobrovolně vrátil. Násilí ale nesmíš použít.
A nebo mu zatopit alimentama, ať ženě ty kola proplatí jinak.
o 21.07.2017, 09:37 | Collin
Jak zatopit alimentama..? Co žena musí udělat aby bejvslej musel platit více..??
o 21.07.2017, 10:14 | BATMAN
Zazadat o zvyseni alimentu? :-)
Zejmena pokud pred plati malo a jeho financni situace se zlepsila (nejen prodejem kradenych veci).
o 21.07.2017, 10:35 | ikosp
zažádá o zvýšení, on tam přijde ve vytahaných teplákách s igelitkou z tesca a ve finále mu to ještě sníží, ikdyž bude vydělávat 20 čistýho..... Stačí argument, že s tím co vydělá nevyžije .... Když přestane platit, tak ženská musí dokazovat, že dítě posílá do školy, chodí čistě oblečené,sama musí zjišťovat, jestli je zaměstnaný a kde,...... Až se toho chytne konečně exekutor, jde to samo, ale trvá to dlouho.
Vlastní zkušenost od přitelky...
Jak už někdo psal, k soudu se nechodí pro spravedlnost, ale pro rozsudek...
o 21.07.2017, 10:36 | crestik
...takhle to měla bývalá. Zažádala o zvýšení a týpek ještě musel doplácet zpětně. Takže možná by měl levnější ty kola vrátit :-)
o 21.07.2017, 20:42 | Collin
Batman: Jistě to je snad.jasné,zažádat.o zvýšení.. A proč to již neudělala? To čekáte na situaci co přijde? Jinak hodně štěstí,lehké to nebude..
o 21.07.2017, 20:43 | Collin
Jestli teda počítáte stim,že chce zvednout aloše a najednou klep zvednuto.. Trošku je potřeba se probrat..
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3407 sekund.