Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > úplně OT - "interaktivní mapa"

 o Navštíveno 5677x o
o 12.07.2017, 11:54 | JB
Zdravím, zase perla. Dostal jsem na starost další tři země. Už jich mám 23. Jedna z nových je Polsko. Protože je to veliký a mám toho opravdu už moc, potřeboval bych nějakou "chytrou" mapu Polska, kam bych si mohl vyznačovat regiony a k nim dopisovat firmy do jednotlivých měst a případně i nějaké poznámky. Neslyšeli jste někdo prosím o nečem takovém? Googlil jsem to, ale nevygooglil. Děkuju moc!


o 12.07.2017, 22:22 | Cenda
používám google mapy (vaše místa -> mapy). Mám tam seznam firem s poznámkami a bud přímo na mapě vidím vlaječky, kde něco mám a po najetí vidím co je to za firmu, nebo je potom dostupný celkový seznam těch firem/zadaných bodů. Plus je, že nemusíš zadávat ručně adresy, ale prostě je dle jména vyhledáš a jen případně adresu zkontroluješ.
Můžeš si pak i naplánovat trasu a případně poslat do navi, pokud to umí.
o 12.07.2017, 23:54 | JB
Cendo díky! To hned vyzkouším.
o 12.07.2017, 23:57 | JB
jak tam prosím Tě dostanu ty vlaječky?
o 13.07.2017, 21:57 | Cenda
mrkni do mailu, je to jednoduché.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3206 sekund.