Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > MS Office - rada porada ....

 o Navštíveno 5741x o
o 20.07.2017, 14:33 | MazliG
zdar hoši, je mi asi 87 a nikdy jsem nepotřeboval office na počítači - nyní je to třeba hlavně excel pro obj. formuláře .o( takže - mám to na ič - jaké si mám koupit office - potřebuji jen excel a word, osatní produkty z toho balíku ne - nějak je toho všude moc - můžete mi někdo poslat odkaz co koupit ? počítač mám asi 4 roky starej - nevim jak dlouho ještě bude žít a tak nevim, aby se to nevázalo k HW - bo jak to funguje .... - díky za radu !


o 20.07.2017, 16:16 | Mr.Scully
Kup si normálně Office 365, je to licence na rok včetně všech upgradů, ale dá se sehnat různě na bazoši nebo aukru řádově za stovky, já platil vloni asi čtyři stovky a letos asi pět stovek nebo tak nějak. Dávali to dřív zadara k počítačům a dost lidí se toho pak zbavuje, je to normální krabička s licenčním kódem.
o 20.07.2017, 18:14 | xSam | Upraveno: 2017-07-20 18:23:32
Vzhledem k tomu, že to máš na IČ, "měl" bys mít verzi pro podnikatele.
Tedy trvalou licenci bez vazby na HW tady:
[ Link ]

Office 365 mi přijde dost drahý, když to potřebuješ jen na 1PC.
o 20.07.2017, 20:28 | Mr.Scully
Zrovna u Wordu si nedokážu moc dobře představit, jak někdo dokazuje, že je home licence používána pro podnikání... jen to chce ji nedávat do nákladů, no :-)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3588 sekund.