Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Honda Civic type R GT 2018

 o Navštíveno 5608x o
o 20.07.2017, 18:56 | xSam
Včera jsem to auto viděl a absolutně mě to nadchlo.
Začal jsem to studovat a je to opravdu povedená kára.
Na Nordschleife to pojede GT-R, R8 i GT3, neuvěřitelné
Stojí pod milion a vypadá božsky. Si ho musím jít někam vyzkoušet, to auto mě opravdu zajímá.
Začínám šetřit.
Jaký je Váš názor?


o 20.07.2017, 19:51 | gizmi
:D :D Trochu pozde "nalezeno", ale opravdu je to jedno z nejlepších nových aut pod milion. Skoro bych řekl nejlepší. Osobně jsem to řídil ve stylu "jed kam chces a jak chces, jen me nezabij", takze cesta na klasiku a zpet na Rko a masakr!!! Je to zkratka sen a Honda dokázala udelat první turboauto, které se nechova jako turboauto a tahne od zacatku az do pomerne vysokych otáček, takze si to ponechava tu svou hondi točivost. To tlacitko "R" je proste masakr :D
o 20.07.2017, 20:18 | mrazik
Focus RS je z meho pohledu lepsi, z jen kvuli pouzitemu 4x4 (v aktualni verzi i se samosvorem). Design je ciste subjektivni a soucasny smer Hondy me osobne moc neoslovuje (a to jednu hondicku mame doma).
Nicmene souhlasit lze s tim, ze je to jedno z nejlepsich hothatch v soucasne nabidce.
o 20.07.2017, 20:55 | Kamil07
Skoda, ze tyhle kary nedelaji ve ctyrkolce.
Uz i Ford to pochopil a ma to uspech.
o 21.07.2017, 06:25 | Only_One
to Gizmi, kde už mají k zapujčení 2018 Type-R na saloně? To bych docela rad taky vyzkoušel.
o 21.07.2017, 09:18 | crestik
mě se na tom líbí ten integrovaný blinkr v lemu a část od A sloupku až po C sloupek.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3302 sekund.