Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Pneumatické sekací kladivo Parkside PDMH 4500 A3 z Lidlu

 o Navštíveno 6773x o
o 13.08.2017, 08:41 | Mafox
Dobrý den,
čeká mě menší sekací práce s tímto "kladivem". Mělo by se to nějak přimazávat, v balení je i olejnička s trochou oleje. Dokáže mi prosím někdo poradit, kam ho lít? Napadá mě mazání toho sekáče jak chodí v uchycení, ale ještě je šipka a "OIL" na rukojeti k takovému šroubu, který sousedí s napojením vzduchu, tak možná i tam. Prsty však odšrubovat nejde a než použiji násilí, raději bych se ujistil než něco urvat a taky nevím kolik ho tam dát. Děkuji za případné rady.

foto k příspěvku  od Mafox



o 13.08.2017, 09:21 | Lufas
Určitě se musí přimazávání vzduch, vygoogli návod:-)sekáč se maže troškou vazelíny.
o 14.08.2017, 23:27 | haskyvr6
Přesně, přimazává se vzduch. Normálně můžeš občas kapnout do přívodu vzduchu.
o 20.08.2017, 10:49 | Mafox
Díky za rady, osekalo to tak 2-3m pak se to "rozpadlo" :D Strašný KRÁM!
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3184 sekund.