Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > R: GoPro a Sandisk 200GB

 o Navštíveno 6074x o
o 20.08.2017, 17:57 | worm03
Stačí rychlostně tahle karta pro GoPro? Díky
[ Link ]


o 20.08.2017, 19:38 | DaveX
Já mám tuto a dává to v pohodě: [ Link ]
o 20.08.2017, 20:51 | michall
Konkrétní zkušenost nemám, ale jednat to chce se podívat do manuálu, jakou velikost je schopné GoPro "zkousnout" a druhak rychlá karta nemusí být nejlepší volba. To je zkušenost z autokamery, kdy rychlou kartu kamera zaplnila, ale nebyla schopna záznam přepisovat a dělala i větší mezery mezi "bloky". Naopak pomalejší je zcela OK.
o 20.08.2017, 21:22 | M.a.R.i
michall: Rozepis se prosim, resim neco podobneho u sjcam. Ale nechau presne jak to myslis... Diky
o 20.08.2017, 21:52 | michall
Autokamera, max. co by měla umět je 32GB. Pořídil jsem teda 32GB, tehdy označená jako 10x a chovalo se to tak, že jsem měl nastaveny 5min bloky a mezi nimi bylo třeba i 8 vteřin "prázdno". Na kameře byl povolen přepis, ale i tak prostě kamera zaplnila kapacitu karty a přestala nahrávat. Po spoustě pokusů s nastavením, resetem, aktualizací, ... jsem tam dal nějakou tuším nějakou 4x a vše začlo chodit OK. V SJ4000 mám SDHC Kingston 32GB, 10x a nema problema
o 22.08.2017, 21:33 | M.a.R.i | Upraveno: 2017-08-22 21:34:03
michall: OK, diky. Ja mel SJ4000 a slapala v poho a pak jsem koupil sj5000+ wifi. A tam je problem ze velmi casto po zaplneni karty nechce prehravat soubory a musim kartu rucne vymazat. Tak zkusim pomalejsi kartu, to me vubec nenapadlo :).
Pak resim ze po kratkem preruseni nabijeni (start - nizke napeti) se kamera vypne a nechce znovu nahravat, i kdyz mastavim zpozdovac. Po uplynuti nastaveni zpozdeni se vypne a musim vyndat a zandat kabel, aby se znova automaticky zapla a nahravala. Ale to je nejspis vlastnost. Vsechny aktualizace jsem samo zkousel.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3376 sekund.