Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Jaky krovinorez?

 o Navštíveno 6464x o
o 15.09.2017, 09:51 | PK
Ahoj, prosim vas, nekdo kdo se v tom orientujete, potrebuju koupit nejakej levnejsi krovinak na posekani zahrady cca 400m2 a z toho cca pulku jeste prejedu normalni sekackou. Takze to potrebuju na dosekani hur pristupnych mist, kolem plotu atd. Na bazarech neni nic kloudnyho. Zatim jsem se akorat docetl, ze hecht je sracka, porad sama reklamace apod. Ma cenou koukat po tech levnejsich? Podminka je aby to melo tu normalni T rujojet a dostupny servis/dily a nejlip teda aby to fungovalo :-) Predem diky.


o 15.09.2017, 18:10 | klimecky
S tim ze Hectt je sracka to mas tezke, kazdy ma blbou zkusenost s jinou znackou. Realne totiz vsechny vozi z ciny a to i ty ceske dneska.. Taky nekdo si koupi nejlevnejsi řadu hecht a samozrejme se mu to jebe takze hned říká že hecht nic. Já mám blbou zkušenost se sekačkama 3 ruznych značek a u křovinaku to nebude jiny.
o 15.09.2017, 22:34 | PK
[ Link ]

Nahodou jsem narazil na tohle, co myslis? Pak jeste koukam na al-ko, ty uz by nemuseli byt spatny...
o 15.09.2017, 23:44 | AR
PK: Tak zrovna tohle je čínská sračka :D mám ji doma a nikdy více. Pokud vari tak asi připlatit za vyšší model. Tento číňaň moc nevydží, před prázdninami jsem ho měl na reklamaci a to byl zážitek...3 autorizáky mě poslali do prdele, pak mě z vari přímo poslali do dalšího, kde taky brblali ale nakonec vzali, po týdnu servisák, že sem si to dojebal sám nějakým hnusným starým benzínem, přitom tam byl pár dnů nový a čistý z shellu, tak sem ho poslal někam, že nebudu platit za jejich sračkový motor, další den volal zpět a prej že to tedy opraví. Závada bych řekl klasika, palivové čerpadlo, resp. ta membrána, benzín ji sežere a jako ND se kupuje celý karbec....takže tak.
o 16.09.2017, 13:13 | Zdeny60
AR: to byla ta chyba - benzín z Shellu. Větší sra*ky na trhu bys pohledal.

PK: prosím tě, co ti na kapesníku 20x20m roste, že to nepobereš sekačkou a potřebuje tenhle krám?
o 16.09.2017, 14:22 | radek.613
Hele, kdyz si zvolis jako rozhodovaci uroven porizovaci cenu, a to jako minimum cca 11.000 a maximum 18.000, vyberes v tom intervalu slusnou a dobrou vec. Benzinovemu krovinaku za 3k se smeju az se prohejbam, to musi byt fakt kvaaaaaalita, samozrejme "v akci" :-D Jinak jako Zdeny....co na takovem prdu roste,ze to nebere sekacka? TOo bude levnejsi to vycistit/zorat,osazet travou a dal udrzovat jen sekackou.ne.....
o 16.09.2017, 15:16 | PK
Jak pisu, potrebuju to kolem plotu, nejaky obsekani okolo, mista s horsim pristupem kam se sekackou nedostanu a mam tady svah, kde jezdit nahoru a dolu je pakarna jako svine a kolmo na svah mi zase klouze sekacka dolu nebo se prevraci na bok. Elektrickou nechci, nebavi me za sebou porad tahat kabel a obcas je potreba v lese vycistit zarostlou cestu, kdyz je potreba nekam zajet, ale tim, ze toho sekani neni moc a v lese to je potreba 4x za rok, tak nrchci kupovst nejakou za 10 tis.
o 16.09.2017, 21:51 | radek.613
Tím spíš že když to potřebuješ 4x do roka, není vůbec dobrý koupit sr*č za 3k, co je vyrobený, aby umřel hned po dvou letech záruky a na který čtvrtý rok od koupě už nebudou díly ani existovat výrobce a servis. To už radši vezmi 5-6k a obejdi inzerci/bazary a kup starší kvalitní křoviňák, na který jsou a budou díly a nevysype se po třech hodinách nepřetržitého chodu....
o 16.09.2017, 22:27 | Lucni.konik
jen moje zkušenost.........křovinořez od Vari - ABG nebo jak bylo to označení......třicítka - odešla ani ne po roce. Prostě slabej motor, furt se přehříval..........pak jsem na doporučení koupil Homelite. Mám ho přeš 15 let. Padesátka, ani jednou nebyl na seřízení a maká doteď.......asi se nedá už dneska koupit. Šel bych asi do dnes do husqarny nebo stillu.........ale to jen, pokud by ten homelite odešel, což se nestalo a zatím to ani nevypadá, že by to měl v úmyslu.
o 17.09.2017, 08:36 | PK
Na bazary koukam porad, ale kdyz uz se neco objevi, tak je to Ostrava, Zlin, apod. Sam jsem chtel koupit radsi starsi ale proverenou znacku. Tohle me napadlo jako alternativa, protoze nemuzu nic sehnat. Budu dal prochazet inzerci a snad se neco objevi. Diky za rady.
o 17.09.2017, 11:55 | Knightey-
Hele mam Hechta a za me super az me to prekvapilo. Strasne jsem se toho bal a ale za ty prachy musim rict ze parada. A to jsem pred tim mel Husquarnu, ktera byla 2x drazsi, zrala vic a posekani zahrady trvalo s tim dele.
Je fakt, ze vydrzela pres 10 let, uvidime co tenhle Hecht. Ale pokud prezije zaruku, tak parada :)
o 17.09.2017, 13:57 | Honza2.016v
sračky do 3000 nebrat...

máme na hasičárně cosi (asi fieldman) a není to dobrý ani na dosekání kolem těch pár stromů a sloupů 2x za rok... pracovat s tím je k vzteku a za trest.. reklamaci nemá smysl řešit.. efektivně vložený 3000,- (radši dalších 5 připlatit a koupit něco značkovýho, byť jetýho,ale fungujicícho..)..člověk co to koupil byl náležitě pochválen a pasován na člověka co to musí za trest používat:)

problémy na těch levnejch šitech (resp. na konkrétním kusu co máme a nedělám si iluze i na jinejch podobně "drahejch"):

1) znečeho nic upadl kryt vejfuku (povolený šroubky -po utažení s perovkama OK, ale pak popraskal a upadl ten pelch samotnej)
2) neustále mokrý záda od benzínu- někudy sáhle nádrž

3) nemá výkon - hle povolenej karbec... dotažení šroubků s pérovkama věc vyřešilo...a i tak výkon prostě mizernej

4) spojka KO během 2 sekání
5) chatrný rukojeti..
6) mizernej popruh na nošení

toť vše... na druhou starnu mám motoračku hecht a za těch 5 let řezání podzimního dříví a stavby krovu jen pořízení lišty a běžnej předsezoní servis...
o 17.09.2017, 13:59 | AR
Zdeny60: já to uvedl proto, že v nádrži byl čistý benzín a borec se to snažil uhrát že tam bylo "bláto" v podobě rok starého benzínu, což se mu nepovedlo.
o 17.09.2017, 16:07 | PK
Knightey: nevis nahodou jakej to je konkretni model? Kdybych jel nahodou kolem prodejny, tak bych na nej pro zajimavost mrknul.
o 17.09.2017, 16:07 | PK | Upraveno: 2017-09-17 16:08:06
2x
o 18.09.2017, 09:49 | crestik
mám Oleo-Mac, koupený v zimě v Mountfieldu. Teď se pohybuje ten typ kolem 8mi, já ho bral za 6 s komplet příslušenstvím v nějaké akci s olejem, kilometrem struny, noži, ochr. sítkou a já nevím co. Dostává celkem zápřah, nikdy jsem na něm nic neřešil, možná jen pootočení šroubkem volnoběhu a dotažení madla. Občas tam nacpu vazelínu, dávám asi víc oleje, než je předepsané a za ty 4 roky uplně v poho. Při jedné akci jel 2 hodiny na plný plyn při prosekávání přerostlé trávy, dostal pauzu jen ne dolití benzínu a výměnu struny.
o 18.09.2017, 12:37 | deda
Taky jsem kdys, když jsem začal stavět, koupil na inzerát jeteho Oleo-Maca a mám ho dodnes.... 10 let jede bez jediné zavady a to se mi ho podařilo i trochu přejet autem :-)
o 18.09.2017, 16:39 | Knightey-
Zde -> [ Link ]
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3347 sekund.