Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > R: moto přilba, jaká

 o Navštíveno 5973x o
o 15.09.2017, 13:01 | kasko
Specifikace: - výklopná
požadavky: co nejtižší, nejlehčí

Cena: neomezeno :)

Díky za Vaše rady a tipy

PS: Schuberth znám, možná bych bral i něco jiného...


o 15.09.2017, 17:14 | Alííí
Znas gelmy VOZZ?
Youtube video:
o 15.09.2017, 17:24 | Ladic | Upraveno: 2017-09-15 17:26:39
Tak to je jednoduchý [ Link ]

mam c2 a i ta je super, ale tohle je zase o kus dál.
Ha! P.S. jsem četl pozdě :D
o 15.09.2017, 18:29 | Djturtle
Ta Vozz je hodne zajimava, ale neni to klapacka na brade. Za me Shoei Neotec. Mam ji uz asi 3 roky a to je pohadka...
o 16.09.2017, 10:30 | Cenda
Kasli na konkretni znacku a bez zkouset. Napr. Shoei jsou supr, ale v poslednich modelech pozmenili tvarovani a ted mi nesedi ani jedna. A kdyz nesedi, tak je to horší nez hluk nebo vaha.

Slusnej vyber ma Bonmoto v Brne.
o 16.09.2017, 10:30 | Cenda
Kasli na konkretni znacku a bez zkouset. Napr. Shoei jsou supr, ale v poslednich modelech pozmenili tvarovani a ted mi nesedi ani jedna. A kdyz nesedi, tak je to horší nez hluk nebo vaha.

Slusnej vyber ma Bonmoto v Brne.
o 18.09.2017, 08:59 | tommas
Mě Schubertka neseděla, takže mám Neotec a jsem spokojený.
Konkrétně na tyhle dvě doporučuji GSpark, poradí, nespěchají - [ Link ]
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3255 sekund.