Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > AHC Volby 2017

 o Navštíveno 8904x o
o 06.10.2017, 18:45 | jzxr
Protože nás opět čeká lidová taškařice s názvem Volby do PS tak komu letos?

Takže začnu a jako ve volbách 2013 [ Link ]

SSO


o 06.10.2017, 18:59 | jzxr
jen pro zajímavost kdyby někoho zajímalo
Youtube video:

F.Matějka (ex SSO, varianta 2), zajímavý jsou i komentáře pod videem.
o 06.10.2017, 19:19 | HIGHTOWER
SSO - Svobodní

Lístek už připraven, 4 preferenční hlasy.

Bohužel jako předchozí roky, jsou neviditelní, asi jim stačí dostat pár hlasů a mít nějaký zisk z počtu hlasů. Je to škoda... Ale než to dát někomu jinému, tak jim, jako v minulých volbách dostali můj hlas
o 06.10.2017, 19:30 | Collin
Opět Svobodní..

Ale jsou opravdu neviditelní..
o 06.10.2017, 19:35 | HIGHTOWER | Upraveno: 2017-10-06 19:35:45
VOLBY AHC.cz 2017 - hlasovací lístek :-)

[ Link ]

Strany jsem dal cca, co se asi tak bude volit, klidně doplním, stačí tu stranu sem zmínit ;-)
o 06.10.2017, 19:38 | Collin
ČT svobodné zase přehlédne jako minule.. No bohužel..
o 06.10.2017, 19:40 | Collin
Hugh: Čoveče sso mají 100%
o 06.10.2017, 19:53 | Mr.Scully
Opět Svobodní. Ale už naposledy, protože jinak je to plýtvání hlasy. Letos poprvé jsem nalomen to hodit nějaké parlamentní pravicové straně (kterých je bohužel málo, konkrétně dvě) a to s jediným cílem a to je zastavení mafiána Babiše. Je to pro mě větší priorita než konkrétní program...
o 07.10.2017, 04:57 | All
Svobodné jsem volil minule a už nikdy. Od politiků chci aby byli vidět, aby prosazovali nějaké názory, poukazovali na nešvary, aby zkrátka něco dělali. I když nemají parlamentní sílu cokoliv prosadit musí je být slyšet a k tomu ani v parlamentu být nemusí. Pro mně už jsou nevolitelní. Kdo volitelný je je otázka za 100.
o 07.10.2017, 08:20 | schwaboid
Jako All, bohužel ....
o 07.10.2017, 09:06 | Mr.Scully
To je bohužel obecný problém, který má mnoho příčin. Může to být ignorace médií (a nepochybně je), ale může to být i necharismatičnost lídrů. Mach je velmi inteligentní VŠ učitel - a tak bohužel i působí navenek. Strategie, že v diskusích je tichý a snaží se argumentovat, je bohužel v politice nedostačující, rozhoduje spíš to, kdo říká jednoduchá hesla.

Na druhou stranu všechny parlamentní strany mají máslo na hlavě a volit pokaždé neparlamentní už mě unavuje... je to fakt otázka za milion, komu ten hlas dát. ODS se nedá vůbec věřit, že (jinak solidní) program dodrží, TOPka jsou eurohujeři, socani a komančové jsou nevolitelní kvůli programu, Babiš tuneluje stát do svých firem, lidovci jsou nevyzpytatelní a tradičně schopni jít do vlády s kýmkoliv... no a co teď. Ze stran na hranici volitelnosti je Okamura totální populistický blbeček (a to jinak sdílím nenávist k imigrantům), Piráti naprosto nečitelní (a pro mě trošku něco jako Zelení, což je špatně) a pak Starostové... to je spíš na komunální politiku, nějak nevidím, proč je mít v parlamentu.
o 07.10.2017, 10:40 | Kamil
Svobodní
o 07.10.2017, 10:44 | HIGHTOWER
Jak píšeš Mr.Scully, úplně to vidím stejně, no, ono to tak opravdu je :-( Dříve se dalo volit alespoň menší zlo, teď už nejde ani to volit...
o 07.10.2017, 19:11 | tykeev | Upraveno: 2017-10-07 19:11:34
Svobodní, stejně jako vždy...

Ať to dopadne jakkoli, já prostě lepší program / variantu nevidím.
o 08.10.2017, 11:44 | HIGHTOWER
Překvapivé, Svobodné pozvali do "velké" diskuze! [ Link ]

Ale v nezávislé ČT stejně nebudou :-(
o 09.10.2017, 06:27 | Crimson
Ještě, že jsem na Lofotech :-)
o 09.10.2017, 10:00 | RedBaron
Svobodní
o 09.10.2017, 10:11 | JB
No pánové, svobodné už taky volit nemůžu, protože co se ten jejich předseda dostal do EP, tak o nich nic nevím. Ten chlapík nicméně u minulých voleb vypadal dobře a volil jsem ho. Jen jste zatím nikdo, pokud se nepletu nenapsal, koho tedy volit můžeme. Když škrtám Bureše, socany, komanče, okamuru, kdu, tak co nám zbyde? ODSku????? Kalouska??? ODS jsem volil dřív, ale tohle všechno, co dnes kandiduje, je vlastně jejich a socanská vina. Takže co? Realisté? Jen se mi nechce vyhodit hlas, když budou mít 2%. Volit proti Burešovi je asi účelné, ale mám na to žaludek? Co myslíte? A má to vůbec cenu, když má potenciálně třetinovou podporu v tomhle státě? Asi si toho Bureše nakonec zasloužíme? Fuj..
o 09.10.2017, 13:43 | Freerider
TOP09. Program mi ze všech,o kterých jsem uvažoval, vyhovuje nejvíce.
o 09.10.2017, 14:26 | Mr.Scully
JB - to, že není o Svobodných slyšet, není tak úplně jejich chyba. Vidím tak nějak do jejich fungování a třeba ty krajské týmy dřou dnem i nocí, roznášejí letáky, skládají se na billboardy, snaží se protlačit článeček do tisku (to je nejtěžší). Mach hrne všechno možná na sociální sítě, snaží se aspoň něco říct na veřejnoprávní TV, dělá přednášky. Ale běžnej občan samozřejmě o 95% z toho neví. 50% prostoru v médiích má Bureš s Kalouskem, 30% mají socani a o zbylý drobky se pere zbytek stran, přičemž ty parlamentní jedou spíš ze setrvačnosti. A jet kobercový nálet typu Okamury, který za každý příspěvek napíše, ať to všichni povinně sdílejí, jinak chcípne kočička, to je vytváření sekty typu Ortel.

Jak protlačit dvouprocentní stranu do médií, aniž by měl její majitel pět miliard na účtu, to je otázka...
o 09.10.2017, 22:16 | tykeev
to Mr.Scully:
naprostý souhlas s tím, co jsi napsal.
Stačí jednou překročit tu hranici a pak nastane velká změna. Upřímně a pevně tomu věřím.
o 10.10.2017, 10:16 | .mycTD
IMHO je problem v tom, ze Mach je pro bezneho cloveka naprosto nezajimavej a proti tem exotum (vizazi i nazorama) je pro media holt neatraktivni. Takze jen o te hranici to nebude (pokud nemas tolik, ze uz te ignorovat nemuzou). Treba takovej Kalousek dokaze jednou vetou rozpohybovat (nasrat) tolik lidi, ze bude mit prostoru porad dost, i kdyz TOP09 bude v propadlisti dejin.
o 10.10.2017, 10:21 | Mr.Scully
To každopádně. Bohužel od dob Klause a Zemana už tady prakticky nebyl žádný schopný rétor. Babiš nedá dohromady větu (natož v češtině), Kalousek nebo Okamura mluví hodně, ale jedou těžce na populistické vlně, lidi typu Fialy nebo Macha jsou inteligentní, ale spící hadi, komunisti mají IQ 70 a slovník z minulýho století... je to peklo, už x let ani nesleduju politické debaty.

Ale je to logický - pokud bude člověk inteligentní, schopný a s rétorickými schopnostmi, tak by musel být úplně blbej, aby šel do politiky. (Leda že by chtěl podojit stát pro svůj byznys, jak vidíme).
o 10.10.2017, 12:50 | HIGHTOWER
Hmmm, idnes, Mach se hlásil o slovo v 1 diskuzi a slovo nedostal...
o 10.10.2017, 13:07 | TROY
Piráty kvuli tomu že jako jedny z mála fakt tlačej věci kolem internetu, registr smluv apod.
Svobodný sem volil jednou a nic nedokázali - jen kecat.
o 10.10.2017, 14:30 | HIGHTOWER
Tady nejvíce Svobodní, na netu tady na děleném 2 místě, takže jsou vidět i na netu, tak dopr..., proč je nakonec lidi nevolí?

foto k příspěvku  od HIGHTOWER

o 10.10.2017, 16:58 | Mr.Scully
Superdebatu jsem sledoval. Největší ubožák Stropnický mladší, to je rudoch jak vyšitej. Babišovi nebylo moc rozumět a furt někomu skákal do řeči, IQ ovce. Příjemně překvapil Robejšek, pro mě asi vítěz - racionální argumenty, stručné odpovědi. Okamura totální populismus, chyběl jen prapor v ruce a hořící barikáda.
o 10.10.2017, 20:36 | HIGHTOWER | Upraveno: 2017-10-10 20:40:18
Mě se co do vystupování, věcnosti (nehodnotím obsah) hodně líbil za KDU-ČSL Jurečka, bylo vidět, že se nesnaží moc kecat okolo, snažil se i vysvětlovat proč, líbil se mi asi nejvíce.
Mach se moc do debaty nezapojoval, respektive hlavně v jeho silnějších tématech, což je lepší, než blejt cokoli, i když o tom politika je, je jedno co říkám, hlavně že jsem vidět...

Stropnický je dobrej v tom, že nedělá tedy populistiku a prostě říká, jak to má a nemaže kolem úst. To, že to má hodně, hodně, hooodně blbě pro 99% lidí, to je věc druhá :-D Ale jako výrok: "Integrace se na západě daří!, na statisíce úspěšně itegrovaných připadá pár tisíc "neintegrovaných"." - to byl joke voleb :-D Jestli tohle uskupení se dostane, tak jsme na tom hooodně špatně. A neřešit ve školství potřeby zaměstnavatelů, ty nepřibírat ke zlepšování školství, tak to je taky masox :-D

Babiš stejný jako všude, ke konci už byl nějaký unavenější, když dokonce už odpovídal opravdu jen NE, ANO :-)

Navíc se ukázalo, kdo je dlouholetý politik, tlučhuba, který prostě neumí odpovídat jednoduše (i když některé otázky byly vážně blbé), a okecává to, než řekne ANO/NE, ale kdo ví, jak na to slyší voliči... Ty rádi hádky, komedii, ale už nehledí na formu a vystupování a chování...

Dolejš byl dobrej, jak vždy když domluvil, otočil se na Macha, který mluvil po něm :-D To bylo takové divné :-D Jako: "Tak, a ukaž ty, co řekneš" :-D

I na idnesácké diskuzi bylo dost přívrženců Svobodných, ale s mnoho rozhodnutími, že i když se jim nejvíce líbí, tak volit je nebudou, neb prý ztracený hlas. No tak co pak lidi chtějí?!? To je totální alibismus!!!

Tomio byl taky svůj, slyšet, vidět, a omílat stále to samé, předhazovat co zatrhl vládě, co chce, i když často neřekl jak...

Celkově žádné velké překvapení, ani moc prostoru neměli, spíše obecně známé věci, tak jsem si spíše všímal, kdo má jaké vystupování a kdo je opravdu solidní. I ten Jurečka byl OK, nemají to zase tak hrozné, ale známe to, jdou s každým, jsou totálně nevyzpytatelní a proto nevolitelní...
o 10.10.2017, 22:11 | Mr.Scully
Jasně, programově stejně každej věděl, kdo bude za čím stát. Spíš bylo vtipný pozorovat, kdo se s kým hádá. Vtipný bylo, když se třeba Zaorálek hádali s Babišem, kdo to za poslední volební období víc zkurvil, tak je setřel Bartoš z Pirátů "ale pánové, víte, že jste v té vládě byli oba dva" nebo tak něco... Bartoš je pro mě z různých důvodů nevolitelný, ale argumentoval racionálně, to mu nelze upřít.

Asi bych to dle kultivovanosti a racionality odpovědí (i s přihlédnutím k odpovědím samotným) seřadil od nejlepšího: Robejšek, Mach, Farský, Bartoš, Skopeček, Ženíšek, Jurečka, Zaorálek, Dolejš, Okamura, Babiš, Stropnický.

(Já vím, že Stropnický má plus, že si vždycky stojí za svým, ale tak dementní názory jsem slyšel naposledy snad od soudružky Semelové).
o 15.10.2017, 22:57 | Pardal
Já už Macha volit nebudu. Mě osobně zklamal.
Jaká jména mimo Macha, vás po vyslovení jména Svobodní napadnou ???
o 16.10.2017, 01:02 | Proffesor_W
STAN nebo Piraty, jsem pro-eu, SSO je pro mne absolutne nevolitelny.
o 16.10.2017, 01:06 | Mr.Scully
Tak Svobodní chtějí z EU ven, to je jasný, že pro EU fanouška jsou nevolitelní ;-) Pro zastánce EU jsou STAN nebo Piráti skutečně asi jedinou rozumnou volbou, to souhlasím.

Pardal - třeba Jiří Payne, dlouholetý poslanec ODS a expert na obranu a vnitro (skutečný, ne jen papírový). Ale jinak vzhledem k tomu, že i Macha vezmou do v TV jen párkrát do roka, tak se jaksi nedá čekat, že by média zvala nějaké místopředsedy nebo jiné členy. Není tudíž ani jak je znát.
o 16.10.2017, 06:52 | CervinVega
Nejlepší je všude po Praze vystavený mladý vyžraný socan... to si pak vždy vybavím politicky nekorektní hitovku od Kluse, kterak polit má mordu na bilbordu... také vám na těch vlajkách podél dálnice schází napříč fotka žlutého exotického ovoce, aby byl -stán dokonalý?
o 18.10.2017, 07:10 | RadekFM
Mě se také líbí Robejšek. Toho bych si dokázal představit i za prezidenta, na rozdíl od VŠECH ostatních kandidátů.
o 18.10.2017, 09:39 | .mycTD
no... uci se rychle :)
[ Link ]
o 18.10.2017, 09:52 | Mr.Scully
Robejšek je v klidu a umí rozumně argumentovat. Blbý je, že ta strana je nečitelná (z hlediska zákulisí či obchodních subjektů za nimi) a může z toho časem vylézt druhý ANO.
o 18.10.2017, 10:08 | JB
s tím Robejškem jako prezidentem souhlasím.. protože i v budoucích prezidentských volbách jsem si tak nějak nenašel svého kandidáta.
o 19.10.2017, 17:38 | crestik
no a je to...tak to teď zamíchá kartama :-D

[ Link ]
o 19.10.2017, 18:21 | Dexter
Tak on už je od pohledu jasnej. Ale aspoň pořádně ušetří :D

foto k příspěvku  od Dexter

o 19.10.2017, 18:38 | HIGHTOWER
Ubožák, chudáček... To už je zoufalost...
o 19.10.2017, 18:47 | crestik
to by byla celkem prdel, kdyby zelení dostali 4% hlasů :-)
o 19.10.2017, 19:21 | HIGHTOWER
No, "prdel" u 4% zmiňovat, no, nevím, nevím :-D :-D :-D
o 20.10.2017, 17:45 | HIGHTOWER
já mám odvolíno, já už mohu nadávat :-D
o 20.10.2017, 17:53 | CervinVega
:-)

foto k příspěvku  od CervinVega

o 20.10.2017, 19:33 | Sau
Škoda že sů pro ma Piráti nevolitelní, tomuto tu u nás bych ten hlas snad jinak aj dal :)

foto k příspěvku  od Sau

o 20.10.2017, 20:28 | crestik
...no tak ten synek by si to měl trochu srovnat :-)
[ Link ]
pracoval jako operátor callcentra a teď je telefonní bankéř...a je mu nejbližší ochrana soukromí občanů :-)
o 20.10.2017, 22:19 | HIGHTOWER
a navíc je uvedeno, že je členem Pirátské strany a na lístku je bez politické příslušnosti...
o 21.10.2017, 02:41 | kozlustechnykus
Takze trol na asi patou? :)
o 21.10.2017, 12:32 | Davados
Odvoleno
o 21.10.2017, 12:43 | tykeev
to crestik:
zajímavé, jak se dá i v tak krátkém textu (viz odkaz, který jsi zaslal) udělat tolik pravopisných chyb. A to je jejich ofiko web. Smutné
o 21.10.2017, 13:56 | crestik
někdo možná při pohledu na ní znejistí, ale jako být Drahošova manželka, tak mě ten popisek fotky celkem nasere
[ Link ]
"kandidát na prezidenta Drahoš (VPRAVO) "
:-D
o 21.10.2017, 14:00 | HIGHTOWER

foto k příspěvku  od HIGHTOWER

o 21.10.2017, 15:21 | blázen
SPD..
o 21.10.2017, 17:30 | HIGHTOWER | Upraveno: 2017-10-21 17:31:49
Tak, mrzí mě, že TOP se tam nakonec dostala, ach jo, to mě přímo sere, zase ten Míra... :-(

Výsledek ANO je až moc výrazný, to není dobré

ODS, překvapení, přitom jsou totálně nevýrazný...

Zelený, klasika, zvaný do TV, diskuzích, protože kdysi byli v poslanecké sněmovně, jinak tam nemají vůbec co dělat, na úkor např. Svobodných...

Piráti, no, ty nevím, co tam budou chtít dělat, když Bartoš pořád říká, že pokud se nesplní těch jejich 20 bodů, s nikým nikam nepůjdou... No, jsem zvědav, jak jim to dlouho vydrží, kdy se rozhádají, a kdy jim odejdou lidi apod.

SPD populistické, holt, skvělý rétor Tomio, který dokázal už druhou stranu dostat do sněmovny...

Komunisti, jen tak dále, méně a méně, až skončí úplně...

ČSSD snad netřeba komentovat, ty jsou do hrobu...

Starostové, jsme zvědav, co předvedou, neb vzešli spíše z komunální politiky jako strana, ne jen jednotlivci...

Lidovci, ty jsou rádi, že tam jsou, nic moc...

A obecně, všechny strany se předháněly, kdo s kým nebude spolupracovat, takže v podstatě by to mělo být na nové volby :-D :-D :-D A taky se přeháněly, kdo má většího pindíka - tedy, kdo prej jako první představil program, kdo má více bodů programů, kdo má jako jediný fórum apod. sračky... Z toho jsem vždy rostl při těch diskuzích...

Nooo, jsem zvědav, jak a kdo a s kým a proč a za co...
o 21.10.2017, 17:37 | crestik
škoda, že už není v ČSSD Paroubek, ten by zas hulákal, jak je všechno podvod a nejraději by volby opakoval a hlasy počítal osobně :-)
o 21.10.2017, 17:52 | Mr.Scully
Míra je sice nesmrtelnej, ale aspoň rozmělní diktaturu Babiše.

Normálně bych řekl, jak je super, že jde KSČ do prdele, ale oni se voliči jen přesunuli k Babišovi a teď je otázka, co je menší zlo... jestli se píchnout do pravýho nebo levýho oka.

No upřímně, já jsem jiné výsledky nečekal - v zemi, kde vládnou Zemanové, Babišové, Ovčáčkové a další kreatury a burani, to bylo tak nějak předem jasné.
o 21.10.2017, 18:31 | HIGHTOWER
Ty tiskovky stran po volbách, to je zase komedie na pokračování :-D :-D :-D

Poctivá politika
Každá strana je demokratická, ale každá je jen ta jedna správně a opravdu demokratická :-D
No, kam se hrabe Clouseau, Simpsonovi, Přátelé atd. :-D
o 23.10.2017, 10:29 | Bucci
bohužel jako Mr.Scully, i když od teď je to na hraně a za tenhle názor se bude zavírat...

Jestli to v lednu zase vyhraje Zeman, tak už to bude uplná sračka...
o 23.10.2017, 12:46 | Mr.Scully
Zeman nevyhraje ani náhodou. Minule měl jednak slabého soupeře v podobě spícího knížete, za druhé jeho zdravotní stav je tragický a za třetí už se opakovaně ztrapnil dostatečně. Jsem ochoten se vsadit o peníze, že prohraje.
o 23.10.2017, 21:20 | Luke-Jeep
Scully a kdo ho nahradí? Taky bych ho nejraději vypráskal bičem, ale lidi si ho opět zvolí...
o 23.10.2017, 23:01 | Mr.Scully
Řekl bych, že celkem kdokoliv (zřejmě dle podpory většiny lidí Drahoš) - tady se zapomíná na to, že jsme parlamentní republika a význam prezidenta je celkem marginální. Prezident má skutečně hlavně REPREZENTOVAT a nedělat ostudy v zahraničí. Jeho reálný vliv na zahraniční politiku nebo na zákony je poměrně malý. Navíc by měl respektovat politiku vlády a pokud se chová jinak, tak to spíš zemi uškodí.

Chápu námitky lidí, kteří mají Drahoše za sluníčkáře nebo vítače, ale skutečně to není nijak extra důležitý problém.

Před pěti lety byla volba mezi spícím knížetem a zhrzelým expolitikem... spousta lidí volit ani nešla, byly to v podstatě dvě zla. Tentokrát bude výběr lepší a Zeman si udělal hrozně moc nepřátel tím, jak se chová. Řekl bych, že postoupí do druhého kola, ale tam se spojí proti němu všichni. Skoro bych se vsadil, že nemá šanci, rozděluje společnost a vadí většině.
o 23.10.2017, 23:05 | Kamil07
Zkousel si nekdo vyplnit predvolebni kalkulacku, popripade jak moc mimo byla od realne volby?
o 24.10.2017, 15:08 | HIGHTOWER
Zkoušel jsem, Svobodný jsem měl jako předposlední :-D a nejlíp prej ČSSD :-D
o 24.10.2017, 15:12 | kiklop32
Mimo moc být nemohla ne? Jednoduché otázky a odpovědi podle názoru stran. Tam kde se člověk nejvíc shodoval se stranou to bylo na 1. místě atd.

Tedy mít jako první ANO a jít volit starosty je divné :)
o 24.10.2017, 20:44 | Luke-Jeep
Mr.Scully: já s tebou příteli souhlasím, jen si myslím, že se nenajde dostatečně významná osobnost jako protikandidát... samozřejmě doufám v opak
o 24.10.2017, 20:55 | Kamil07
kiklop32: Plno lidi voli urcite strany a ani vlastne nevi proc, proto me zajimalo co jim vypadlo z kalkulacky a co realne volili.
Ja bych treba nikdy nevolil Delnickou stranu, ale v kalkulacce mi vyskocila jako jedna z prvnich.
Nesnasim uprchliky, socialy a podobnou verbez, tak me hned kalkulacka zaradila mezi "nacky".
o 24.10.2017, 20:55 | Kamil07
kiklop32: Plno lidi voli urcite strany a ani vlastne nevi proc, proto me zajimalo co jim vypadlo z kalkulacky a co realne volili.
Ja bych treba nikdy nevolil Delnickou stranu, ale v kalkulacce mi vyskocila jako jedna z prvnich.
Nesnasim uprchliky, socialy a podobnou verbez, tak me hned kalkulacka zaradila mezi "nacky".
o 24.10.2017, 21:00 | kiklop32
Tak ale ono to bohužel sedí s jejich programem no :) Změníš účes? :D
o 24.10.2017, 21:02 | Mr.Scully
Kamil07 - já naprosto nesnáším uprchlíky, socky, islám a různou podobnou verbež... a přesto úplně stejně nesnáším "dělníky", nácky a podobně. Na mě škatulka asi není.
o 24.10.2017, 21:49 | Kamil07
kiklop32: Asi jo, zitra jsem objednany k holici, tak bude cumet kdyz mu reknu vlasy dolu :-D

Mr.Scully: Vidim to uplne stejne jako ty a volebni kalkulacka rekla jasne Delnicka strana, SPD a podobne :-)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.398 sekund.