Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > R: Koupě benzínové motorové pily

 o Navštíveno 6425x o
o 10.10.2017, 13:41 | Mika
Zdarec chlapi,
Potřeboval bych poradit jakou benzínovou motorovou pilu. Letos jsem koupit dům takže ani nevím kolik dřeva budu ročně řezat, ale co jsem viděl tak soused má stejný dům a neustále řeže. Má Husqvarnu druhý má Stihl. Asi bych šel taky do osvědčených značek. Otázkou zůstává zda má třeba smysl kupovat nejnižší typ z profi řady 261 od Stihlu.Asi bude důležitý mít poblíž servis což splňují obě značky.
Díky za rady a postřehy.


o 10.10.2017, 19:52 | cob1,2HTP:)
MS 661 C-M W
Tata si ted koupil dalsi na rezani a zase stihlku. To ozn. W je vyhrev rukojeti, uz ted je to k nezaplaceni. To stejny jako freza na snih. Ja mam volant v aute a po ranu ho zapinam taky :-) Vcera rano bylo -1
Samo, ze neni za par, ale vydrzi nekolik let. Dalsi si koupil aby nemusel menit retez behem rezani a jen vymeni pilu. Kdyz je horsi drevo tak jedna nadrz a menis retez/pilu
o 10.10.2017, 19:58 | Mika
No 28 tisíc opravdu na to moje řezání asi zbytečný. Ale DÍK za ten typ w. To jsem nevěděl. A libí se mi to.
o 10.10.2017, 20:24 | Lucni.konik
já na stavbu baráku koupil tuto [ Link ]
Původně jsem chtěl Ranchera s 50kou motorem, ale shodou okolností a náhod (kdy jim během cesty vybrali dva kamiony s 50kama a měli na skladu jen 60ky) jsem koupil tuto. Jsem nadmíru spokojen, funguje přes 7 let bez servisu. A na řezání motorovou pilou si stejně beru pracovní rukavice, takže .......
A pracuju s ní i na řezání tvrdého dřeva...... je k neutahání.
Asi bych volil motor minimálně 50ku........otec má stihl 30ku a "zadejchává" se....
o 10.10.2017, 21:06 | petis
Tyvole 661čku? to by asi musel řezat metrový buky aby se to vyplatilo.

Mika: Jak píšeš, kup si pilu takouvou aby jsi měl servis u baráku:-)
Osobně mám Stihl. A spokojenost.
Ješlti ti cenově vyhovuje 261čka jdi do ní. je docela lehká a výkonná Já jsem sní spokojenej.
o 11.10.2017, 10:44 | Mika
Petis Děkuji. Jinak jsem někde četl, že pokud je člověk co se týka pily začátečník tak je lepší vzít těžší pilu. Ale nedává mi to smysl. Údajně amatér s pilou která je lehká má tendenci na ni tlačit a je nebezpečí zranění.
o 11.10.2017, 14:07 | Šroub
Dobry jsou i Jonsered a ja mam uz nejaky patek Dolmarku PS 420 a kazdej rok jsem rezal neco pres 20 kubiku.
o 11.10.2017, 14:41 | Mika
Ta dolmarka asi dobra, ale servis v Praze a ja jsem z Brna.
o 11.10.2017, 15:08 | petis
Mika: Hele nevím, otom jsem nikdy neslyšel. Nejduležitější je u řezání použvat hlavu. A jestli budeš těžit i v lese, tak si nastuduj jak se kací atak. Hlavně neřezej vpředu na liště na řetezce, ze shora to pekně kope:-)
Zvaž i koupi protiprořezu (kalhot), jistota je kulomet:-)
o 13.10.2017, 20:56 | Mika
Tak jsem nakonec šel do profi řady 261 a zítra se chystám řezat. Kalhoty si koupím časem. A hlavu používám vždy. :-)
o 14.10.2017, 10:30 | /// MiŠeL ///

foto k příspěvku  od /// MiŠeL ///

o 17.10.2017, 21:30 | Pardal
Kalhoty jsou potřeba.
Myslím, že hlavu používám a stejně jsem se v lese 2x pořezal na levým stehně.
A to bylo jen jak se dotáčel řetěz.
o 18.10.2017, 20:53 | vinzek fa
Kdyz to chces doma na rezani spalku a chces setrit penize silu a cas kup si cirkularku :-)
o 18.10.2017, 20:53 | vinzek fa
Kdyz to chces doma na rezani spalku a chces setrit penize silu a cas kup si cirkularku :-)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 1.0505 sekund.