Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > R: návrh koupelny v RD

 o Navštíveno 6486x o
o 19.10.2017, 19:58 | GooGoo
Řešíme pár dní jak rozmístit a uspořádat koupelnu. Navíc si musíme vybrat ve které místnosti koupelna bude (Ale asi v té vetší). Jsou dvě možnosti viz. nákres. Třeba někdo poradí ;)
Co bude v koupleně: vana (klasik), sprcháč zděný, wc, bidet, 2x umyvadlo, radiator žebřík na ručníky. Nějaká skříňka. Výhledově malá saunička.

foto k příspěvku  od GooGoo



o 19.10.2017, 23:25 | radek.613
Novostavba, rok 2017, a WC v koupelně??? To je drsný, teda....
o 19.10.2017, 23:27 | rover (WoodTech) | Upraveno: 2017-10-19 23:28:54
Upřímně nějak nechápu proč tohle resis samodomo. Když už do něčeho investuju tolik peněz tak si najdu architekta dle mého gusta a řeším cely dům/byt koncepčně . Nakonec to stejně dopadá stejně a to tak ze lidi zjišťuji ze nemají to co chtějí jen pro to ze si neumí představit jaké jsou vůbec možnosti .
Jinak, vana pod okno, sprchac vlevo od dveří, sklo do rohu, umyvadla naproti dveřím na stres mezi vanu a pravou zeď . Na tu pravou pěkného designovej radiator, spis něco většího a podelneho. Do te menší místnosti saunu.
Záchod v koupelně je blbost .
o 20.10.2017, 00:50 | Kamil07
V tomto pripade asi nic lepsiho nez rover nevymyslis.
Za me je taky WC v koupelne hovadina, mozna max do nejakeho krcalku kde neni misto, ale i tak je to na prd.
o 20.10.2017, 06:45 | J-T. (P)
Proč Vám vadí mít WC v koupelně? Řeším teď něco podobného a dávám ho tam taky.
1x samostatné WC + 1x WC v koupelně, které jsme zvyklý používat (teď to mám taky tak) jako pohotovostní a když se jdeš večer koupat.

Za mě teda pohodlnější a lepší varianta než mít dva samostatné WC zvlášť.
o 20.10.2017, 07:48 | Dexter
Taky máme jedno WC v koupelně a další samostatné. Bez něj bude každej chcat ve sprchaci nebo do vany, protože už se mu nebude chtít přebíhat jinam.
o 20.10.2017, 08:47 | KaZaN
Ty jo to taky mne překvapuje, že by byl hajzlík v koupelně chybou. My teda máme hlavní koupelnu s WC a bidetem v tiché/soukromé části a pak malou koupelničku jen s WC v společenské části. Nenapadá mne, proč bych ten hajzlík měl dávat do sólo cimry? Kvůli čemu, kvůli smradu jak ze zdechliny po propařeným víkendu? :-D
o 20.10.2017, 09:08 | crestik
pokud nemá jinou možnost, tak proč by mělo být WC v koupelně špatně. Osobně bych ho dal do toho úzkého prostoru pod okno za polozídku, pro rychlejší větrání. Naopak bych vypustil samostatný bidet (z důvodu přesedání s kalhotama na půl žerdi) a dal bidetové prkýnko nebo spršku.
o 20.10.2017, 13:00 | rover (WoodTech)
Nikde nepíše ze bude ještě někde druhej záchod a jeden a v koupelně je blbost. Pokud už by tam ten záchod musel být , udělal bych to následovně :
Do toho úzkého zbytku ve větší místnosti napasovat saunu, do rohu proti dveřím dat sprchac a za dveře záchod oddělenej nějakou třeba skleněnou příčkou od dveří . Vedle sprchace žebřík.
Do druhé místnosti vanu a umyvadla a skříňky . Když už je tam tolik místa tak somostatne stojící vanu .
o 20.10.2017, 13:16 | KaZaN
Je fakt, že my ho v hlavní koupelně máme taky za dveřma a máme tam ještě i příčku co to tak trochu odděluje, ikdyž spíš opticky než funkčně.
o 20.10.2017, 13:36 | Mr.Scully
Já mám averzi vůči WC v koupelně (a to se nestydím :-), ale to je věc každého soudruha.

Každopádně na tohle je ideální SIKO, mají vlastní designery a vymakají pěknej 3D návrh (věci je pak samozřejmě možné koupit jinde). Pokud člověk chce ušetřit za architekta, tak SIKO je ideální, šli jsme tou cestou.
o 20.10.2017, 17:54 | GooGoo
Je to docela problém rozumne rozmistit, kdyz je tolik veci na nacpani. Jinak jedno WC je jeste bokem koupelny.
o 21.10.2017, 19:37 | DaveX
My taky máme WC v koupelně, oddělené příčkou a samostatné WC mimo. WC v koupelně přání manželky. Pokaždé, když se jde sprchovat, jde čůrat :D
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3432 sekund.