Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > R: Ebay - sleva

 o Navštíveno 6914x o
o 25.10.2017, 09:48 | worm03 | Upraveno: 2017-10-25 09:48:24
Potřebuju něco na Ebay koupit a mám s prodejcem domluvenou slevu. Ovšem jeho komunikace je trošku problém a já spěchám. Je mi jasné, že to musím koupit, nezaplatit, počkat na úpravu ceny, zaplatit. Ale jak to koupit? Když dám koupit, tak to chce hned zaplatit a když to neudělám, tak to zřejmě zmízí, pokud vyskočím... Nebo to mám dát do košíku a tam to nechat ležet, aby to mohl změnit? Díky předem za radu, nemám čas tady s tím laborovat a někdo by mohl vědět...


o 25.10.2017, 18:47 | mourl
Normálně to koupíš (neplatíš) a pak v tom okénku kde máš i tlačítko platit, tak je tam něco jako ask for total nebo něco takového.To oznámí prodejci že jsi to koupil ale on bude mít možnost upravit cenu...
Používám to třeba když kupuju od jednoho prodejce více věcí ale nesprávně se mu sečte poštovné.
o 25.10.2017, 19:42 | worm03
dík... to tlačítko vypadalo neaktivní... ale asi funguje, tak uvidím...
o 25.10.2017, 21:31 | P.E.T.R
Já jsem na PC na žádný způsob, jak to koupit bez zaplacení, nepřišel, ale když to koupim pořes aplikaci v mobilu, tak to jde i bez zaplacení. Takže koupim na mobilu a zbytek řešim přes PC.
o 26.10.2017, 16:29 | worm03
Tak jsem to trochu testoval a funguje to takto: Stačí vložit do košíku (měnil jsem ještě adresu a dalo to tam špatnou, nicméně ta jde potom ještě těsně před zaplacením naštěstí změnit). Když je to v košíku, tak kliknout na: "Request total from seller" (tlačítko vypadalo jako neaktivní, ale fungovalo), to pošle zprávu prodejci, že má změnit cenu a až jí změní, tak se klasicky zaplatí. Nic složitého, nicméně bez znalosti fungování a laxním přístupu z druhé strany dost v*ser...
o 15.11.2017, 09:28 | worm03
mourl: tak stejně to není tak jednoduchý... něco sem opět koupil a když jsem chtěl dělat něco dál, tak mi to napsalo, že má prodejce dovolenou... ok, počkám tedy... tak jsem to po čase opět vložil do košíku a chtěl si požádat o slevu... nyní mi to sice nic nepíše o dovolené, ale to tlačítko "Request total from seller" vypadá neaktivní a nyní skutečně neaktivní je... to je fakt v*ser...
o 15.11.2017, 10:20 | M.a.R.i
Moje zkušenost je taková, že když si vyhádám slevu, tak platím přímo přes paypal a neobjednávám přes Ebay. Zas takové riziko to není. Přímo v Paypal je možnost řešit případný spor s prodejcem.

A hodně častá zkušenost je taková, že se domluvím s číňanem na slevě a za 2dny dělá že o ničem neví a nebo to řeší zase někdo jiný. Tak většinou mi dojdou nervy a koupím od někoho jiného nebo za plnou cenu...
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3336 sekund.