Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Škoda Bolero radio - aktualizace

 o Navštíveno 9227x o
o 29.10.2017, 09:35 | AllInOne
Nedělal někdo nějaký aktualizace pro toto radio?

Mám v něm mapy z 2014 roku a chtel bych je zaktualizovat.
Na skoda portalu
[ Link ]
Jsem dle VIN stahnul 6gb balik a rozbalil na sd, presne jak to rika pruvodce.

V aute jsem vyndal puvodni skodovackou sd kartu, dal jsem tam tu novou a nic.

Pise to chybu aktualizaci softwaru (zde nevim zda je to aktualizace sw radia a nebo nove mapy.)

Nedelal to nekdo?




o 29.10.2017, 10:09 | Georgedup
jen se zeptam na jak velkou kartu jsi to daval a jak mas danou kartu naformatovanou?
o 29.10.2017, 10:44 | AllInOne
Je to prave 32gb a fat32...zadnej vetsi soubor po rozbaleni tam neni..kdyz otevru to sdcko, je tam slozka markets a nejakej textak dbinfo
o 29.10.2017, 15:10 | AllInOne
Radio Amundsen, napsal jsem picovinu:-)
o 30.10.2017, 08:17 | Jendys
mělo by se to aktualizovat přes originál kartu
o 31.10.2017, 20:48 | AllInOne
Jendys..

Jak to myslis?
Jeden koren mi ve skodovce nahral na mou 32gb mapy co maj asi 13gb, nejede.

Pak me kamos rikal, ze prej je to mozna nejak blokovany a bud si koupim kartu origo od skoda asi za 1000kc a nebo sk ju od nekoho oujcim, vrazim a pres nj by se to melo nejak aktualizovat.
o 01.11.2017, 07:24 | Jendys
Buď ty nově stažený nahrát na kartu, kterou jsi vyndal z auta a přes tu to zaktualizovat (to jsme už u několika aut vyzkoušeli a fungovalo to) a nebo ve škodovce koupit jejich kartu. Přes kartu koupenou jinde to asi nepůjde.
o 01.11.2017, 08:58 | AllInOne
No, průser je ten, že ta originál karta má fakt jen 6GB - nevěřil mi ani prodejce, ale je to tak. Takže tam nic nedám a asi budu muset koupit.
o 01.04.2018, 14:32 | LukeFab
Může si sám člověk přehrát sw v tomto rádiu? Octavia 3 10/2016 a sw 0359 a nejde spojit s Iphone se ani android Oneplus 5t přes kabel andoid auto apple car play. Kde je chyba?
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3176 sekund.