Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > BMW 3 - symbol na display

 o Navštíveno 6578x o
o 06.11.2017, 22:41 | JB
Zdravím pánové, BMW jse nikdy neměl a kamarád mě poprosil o radu. Má 3 kolem roku 2007 myslím. Na display mu dole svítí symbol toho trojúhelníku vedle kilometrů. To číslo km prý klesá. Po delší jízdě se mu někdy zobrazí velká červená olejnička. Jenže olej pravidelně kontroluje, je vystrašený, takže skoro každý den a je ho tam pořád stejně. Co si o tom myslíte? Samozřejmě jsem ho poslal hned na diagnostiku, ale známý z Náchoda, co dělá BMW toho má moc. Díky za radu..

foto k příspěvku  od JB



o 06.11.2017, 22:51 | AllInOne
Neni to servisni interval oleje?
o 07.11.2017, 16:57 | muSlim
Dyť mu tam svieti k tomu aj brzda, tipol by som výmenu brzdnej, alebo stratila vlastnosti
o 07.11.2017, 17:16 | kozlustechnykus
Sviti ta brzda ikdyz neni zatazena rucka?
o 07.11.2017, 19:04 | macek
Desticky.Koukni na idrive jestli to maa ten olej to muze bejt cidlo me to dela taky
o 08.11.2017, 06:40 | Luke-Jeep
Je to kontrolka kontrolek - všeobecné varování že je něco špatně - od prasklé žarovky a málo vody v ostřikovači, přes palivo na rezervě až po já nevím co ;-)
o 08.11.2017, 06:54 | Lufas | Upraveno: 2017-11-08 06:54:54
Je to tak jak piše Luke:-)
o 08.11.2017, 08:27 | muSlim
No má tam countdown, takže na tuti prešvihol servisný interval niečoho (ak nestojí na rúčku tak podľa ikonky tipujem práve brzdnú kvapalinu), najlepšie je v menu pustiť Check Control (ak nemá iDrive a veľký displej)
o 14.11.2017, 00:03 | JB
Pánové díky moc. Byl jsem teď mimo net. Dnes jsem s ním mluvil. Byl už na té diagnostice, takže to chce novou brzdovou kapalinu a zadní destičky, takže jste měli pravdu. Tu diskuzi zde sledoval, informaci od Vás použil. Díky moc!
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3267 sekund.