Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Srovnání límce na alu kole šetrnou metodou - kde??

 o Navštíveno 5897x o
o 13.11.2017, 23:19 | m | Upraveno: 2017-11-13 23:22:03
Čágo chlapi, dejte prosím tip (jestli to není celkově blbost, což mi tvrdí můj pneufachman) na někoho, kdo by zvládnul zarovnat naťuknutý venkovní límec alu kola. Povedlo se mi vzít díru a guma se prohla a stejně s ní i límec - lak nepoškozen, ale zploštil se lehce a kolo už není kolem dokola límce kulaté prostě. Je to límec leštěný a zalakovaný, tak bych do něj hrozně nerad šahal, ale prej je to tak tvrdý (kola orig. Carlsson) že to dělá nějakej stroj co na to ohromně tlačí a při tom vždy poruší lak a límec jako takový. Něco jako měkká vložka se mezi kolo a stroj vložit nedá, to je prý nesmysl.. :) Nenapadá někoho někdo/něco? Díky moc!


o 14.11.2017, 01:20 | StreetFighter
zkus kontaktovat Pneu Mráček

[ Link ]
o 14.11.2017, 07:25 | birliban33
Proto si nepřijel v sobotu pro ty stroboskopy a já tu čekal jak kokot? (To nevadí, že mám horečku a jinak bych spal...)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3197 sekund.