Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Jake zimni pneu 205/55/16

 o Navštíveno 6629x o
o 15.11.2017, 11:36 | danix.m
- sportovni jizdu
-perfektni na mokru
-pokud mozno,ne moc hlucne

Snih neresim


o 15.11.2017, 11:47 | michal_smsmsm (A)
ja ti sice nepomuzu, ale jelikoz me ceka nakup toho sameho na jare (jestli auto prezije zimu) tak to tu hodlam sledovat, vyhodu mam v tom ze po zime bude vic zkusenosti...
o 15.11.2017, 19:02 | Kamil
Letos jsem bral poprvý Continental Wintercontact TS 860. Ale na zhodnocení je tam mám příliš krátce :-)
o 15.11.2017, 19:21 | Draxx
Ja uz mmam obuty Nokian WR D4 a za me hodne dobry. Hlavne sou potichy.
o 15.11.2017, 19:24 | Honza2.016v
Nokian WR D3.. měl jsme je 2 roky a na mokru fajn.. na sněhu teda oproti Nokianům R horší.. ale to ty neřešíš.. přežily i ostrý zacházení na letišti v zimě..

co jsme si třeba ošahával premiový pneu Conti, tak i nový byly tvrdý jak puk = guma na suchou německou dálnici s nájezdem alespoŇ 1 kolem zeměkoule..

o 16.11.2017, 02:12 | soray
S TS860 začínám 2. zimní sezonu a je to top zimní pneu, chybu neuděláš.
o 16.11.2017, 12:33 | danix.m
Ted mam nokian w+ a neni to ma moje jezdeni...guma hodne mekka,auto celkem plave.Na snih to bude asi dobry,ale me nevyhovuji.Navic kdyz vemu trochu zatacku hned se hrnou pod disk.Zatim se mi nejvice libi a dobre reference na ty ts860,ale co me prekvapilo,ze ta guma je vazne tvrda,mozna tvrdsi nez na letnich contisportech a pri tom na vode maj byt perfektni,tak snad to bude pravda.
o 16.11.2017, 14:58 | soray
Na "tvrdost" bych až tak nekoukal, důležitější je složení směsi. Já jim nemám zatím co vytknout, jsou krásně tiché, led, sníh, mokro jsem nezaznamenal problém, úbytek po 10t km minimální.
o 16.11.2017, 17:18 | fredh
wintercontinentaly mam druhou zimu a nic jinyho bych uz nechtel. Na desti bomba, na brecce taky, na snehu zadny zavahani, jediny co je blby, ze docela ubejvaj. Snazim se je setrit, ale taky je docela dost teplo a rychla jizda na suchy dalnici tomu taky neprida...
o 17.11.2017, 18:46 | Ravo
Já taky jezdím už asi 7 sezonu WinterContíky. Věřím že přímo na sníh se asi najdou výkonnější gumy, ale pro mě jihomoraváka co vidí sníh víc jak dva dny po sobě jen když jede za rodinou do Jeseníků nebo na lyžovačku do Raichu/Talošům naprosto dokonalý. Nikdy mě nikde nenechaly a i když bylo sněhu hodně, vždycky jsem se prohrabal kam jsem potřeboval. Prostě v kombinaci sucho/voda/břečka/sníh nemají konkurenci.
o 17.11.2017, 19:24 | Ghofig
Sice jsem teda zamestnanec Conti, ale nic jineho na aute uz nekolik let nemam a po TS850kach jsem sel letos do 860tek a verim, ze opet budou super :)

Slusny prehled je treba tady:
[ Link ]
o 21.11.2017, 11:17 | danix.m
Tak jsem sehnal novy ts850ky za dobry peniz a po prvnich par km musim rict,ze vazne pecka!Sucho,mokro drzi jak pribity.Jak se budou chovat pod nulou,na to si jeste musim pockat.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3087 sekund.