Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > R: Jake PC do kancelare?

 o Navštíveno 6768x o
o 16.11.2017, 07:45 | Duri
6let stary ntb lehce už umírá, proto bych chtěl ted klasicke stolní PC s 2 monitorama na klasickou kancelářskou práci. Na alze jsou nějake ty jejich nakonfigurovane, vyplatí se to vzit? Nebo nejaky jiny tip?


o 16.11.2017, 08:16 | Petura
už pár let nám firma jede na Dell(ech), desktopy Optiplex, ntbk Latitude, minimum reklamací a když tak víceméně jen ntbky a jednou zdroj u desktopu

ted budu brát optiplex 7050 ale alza nabízí 3050, na první pohled nevidím rozdíly v konfiguraci, CPU i5, 8GB RAM, 256GB SSD cena +- 16tis
[ Link ]
o 16.11.2017, 08:42 | KaZaN
My taky razíme Delly, spolehlivý stroje s tříletou zárukou NBD on site.
Takový ty skládačky od velkejch shopu jsou většinou ošizený, mně třeba na nich často odcházely zdroje, desky a to v dost velký míře. To u stovek Dellů co mi u zákazníků dejchaj mi max odešla nějaká cdromka a jednou se neprobouzel monitor, tak dali po dvou letech novej. Notebooky od Dellu vydržej i moje zacházení, můj aktuální přežil i požár a nedávno i prolití ženšenovým čajem :-D
o 16.11.2017, 12:30 | Petura
Duri: jestli by byl zájem, tak mám nevyužitý DELL Optiplex 790 Procesor (CPU): Intel core i5 Operační paměť (RAM): 4GB DDR3 Pevný disk (HDD): 250GB Optická mechanika: DVD-RW Operační systém: MS Windows 7 PRO, lze udělat upgrade na Windows 10, má nový zdroj
o 16.11.2017, 19:42 | Duri
Takze lepsi koupit znacku...
o 16.11.2017, 20:41 | pbjun
Tak záleží kolik chceš investovat, pokud bys chtěl skládačku z kvalitních dílů a tichou tak to bude stát trochu víc než adekvátní dell. Zase na druhou stranu si to nakonfiguruješ dle sebe a může to být téměř neslyšné, což u dellu nikdy neuděláš - ne dell není hlučný, ale prostě když chceš ticho tak potřebuješ něco jiného. Jinak spolehlivost, vychytaná podpora atd to je dell.
o 18.11.2017, 17:57 | Cenda
Uz leta kupuju do kanclu Lynx s i3, necham akorat na system doplnit SSD. Nikdy reklamace, na kancl staci bohate a cenove jsem na 13t s dani.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3498 sekund.