Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Jaký normální servis Jura?

 o Navštíveno 9593x o
o 21.11.2017, 20:09 | Cviklik
Nemáte někdo nějaký odzkoušený servis kávovarů Jura?Kromě těch hlupáku z Poděbradské v Praze.Mám s nima ty nejhorší zkušenosti.


o 22.11.2017, 11:32 | CervinVega
A co tomu je?
o 22.11.2017, 21:41 | Cviklik
Nechce se automaticky vypínat a už se i špatně zapína.Déle mu to trvá.3x jsem ho reklamoval a vždy mi ho vrátili že už je opravený ale dělá to pořád.Teď už je po záruce tak že mám smůlu a opravu si musím zaplatit sám.Jim bych ho ale už nedal ani náhodou babrakum.Je to model F50.
o 22.11.2017, 21:48 | Cviklik
Teď naposledy co vyměnili zas nějaký ventil který sem si musel zaplatit sem jim volal a řekli mi že co se divím že jsem odmítl kompletní seštelování a přetěsnění za 2500,-(mimochodem toto jsem platil před rokem).Když se toho šaška ptám jestli to má tedy nějaký vliv na tu závadu tak mi řekl že né.Tak nevim proč bych ho měl přetěsňovat každý rok.
o 23.11.2017, 07:18 | z0diaC
Já zas potřebuju doporučit servis Saeco na Moravě .... problém s mlýnky - namelou jen málo a vypíšou "doplňte kefe" i když je ho tam dost - šteluňk nepomáhá,vyčištěné jsou.
o 23.11.2017, 08:33 | duke
Pro z0diaC: toto stejné jsem měl u své Jury, jsou to opotřebované mlecí kameny. Koupil jsem nové na ebay, sám vyměnil a kávovar šlape dál. Na šáhnutí bych ty staré jako úplně tupé nevyhodnotil, ale v kávovaru je pevně stanoven čas mletí, takže pomohla jen výměna. A tím jak jsou nové ostré, za tento pevně daný čas namelou potřebnou dávku kávy.
o 23.11.2017, 08:47 | z0diaC
duke : tady to bude asi jinak,protože jsem si všiml,že to bylo tak,že když to fungovalo normálně,tak ten mlýnek jel o dost delší dobu - teď jakoby jede dobu poloviční,napíše není kafe v zásobníku a vysype ho ze spařovací jednotky pryč ... mohl jsem to pozorovat,protože kávovar má mlýnky dva - napřed to dělal jeden,teď už to dělají oba ... kameny jsou keramické - ostré jako nové.V servisním menu jdou nastavit ještě nějaké impulsy mlýnků ale nemá to na nic vliv ... :-/
o 24.11.2017, 21:34 | Rajdlos
Davali jsme JURU někam na Prahu 3.
o 18.12.2017, 16:26 | RedBaron
Ten náš Jura v práci zase vypustí někdy půlku kafe fífálem na šlehání vpravo a v hrnku zbyde prd, už to jednou dělali a nepovedlo se...
o 18.12.2017, 21:50 | Pajk
Kámoš kupoval Juru v odkaze (je to přímo on, vracel ho) a dávkoval mu zase špatně vodu. Pokaždé jinak. To jsem si teda myslel, že švýcar na tom bude líp než konkurence.
[ Link ]
o 23.10.2018, 15:41 | Cviklik
Neví někdo co s kávovarem,jestli se dá nějak vyresetovat?Byl s tímto problémem 3x na reklamaci a ještě že se nevypínal ale pokaždé mi ho vrátili jako že už je opravený ale vada se po čase zase vrátí.Začíná to že občas neudělá nějakou kávu a do zásobníku na odpad vypadne suchá káva a voda odteče do roštu.Po čase to začne dělat čím dál častěji až to skoro nikdy kávu neudělá jen občas a jde slyšet jako by to někde sálo vzduch(z výpustí na kávu to syčí jako by tam voda nebyla).
o 24.10.2018, 18:44 | CervinVega | Upraveno: 2018-10-24 18:46:55
Jaký je to kávovar/model? Pořád ta F50? To je jednoduchej stroj, pokud má dobré těsnění, funkční mlýnek, není moc co by se drbalo... měl jsem tu jednu s 30tis hrnky najeto, jela naprosto v pohodě...
o 24.10.2018, 19:45 | Cviklik
Jojo.Má teď cca 13500 kav a dělál to už po cca roce a půl stáří.3x reklamované s touto vadou a vždy vráceno ze servisu jako závada odstraněna.Po asi roce se to vždz zas projeví.Poprvé pry přehráli soft,podruhé přetěsnený a potřetí vyměněný třícestný ventil(to už sem si musel zaplatit) a jako cenu útěchy mi dali 100g kávy grátis,kokoti.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3097 sekund.