Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Plasic na kuny?

 o Navštíveno 6961x o
o 23.11.2017, 16:35 | xSam
Nemate prosim nekdo tip na neco osvedceneho?
Behem dvou mesicu mam uz po treti prekousane hadicky a uz me fakt nebavi se kazde rano desit, jestli odjedu nebo ne. O kvalitach asistencni sluzby nemluve.
Diky moc
xSam


o 23.11.2017, 17:34 | crestik
co mívaj zkušenosti hostitelé kun, tak pomáhá: závěsná WC voňka, senzorové světýlko a lepkavý sprej. Co nepomáhá jsou vlasy/chlupy v sáčku.
o 23.11.2017, 17:49 | Zdeny60
Bojuji již asi 6 let. zatím kuny vedou. Dokonce jsem vyrazil s elektrikou, což pomohlo asi na 14 dní, ale pak zase. Nyní jsem zkusil speciální chemii, sežráno, ale nic. Spreje do motoru josu vyhozené prachy. lepkavé spreje jsou vyhozené prachy, jen jsem pak asi týden čistil motor...

Nevím, co dál. Mám 2 auta venku a poslední zásek byl rozervaný tlumící materiál kapoty a před tím přehryzaný svazek váhy vzduchu. Opraveno sice svépomocí, ale i tak mě to sejří. Kuna je příliš intelignetní na to, aby se nechala nějak porazit.
o 23.11.2017, 17:49 | Tuner#2
Mě pomohlo až pískátko.
o 23.11.2017, 18:58 | riviera.kidd
Prestehuj se :-D
o 23.11.2017, 19:50 | HIGHTOWER
Blbej dotaz, co prostě tam někam dát třeba do látkového sáčku psí lejno? Vím, radikálnější, ale mi neříkejte, že by se toho nebála...
o 23.11.2017, 20:48 | brzda
Slyšel jsem, že měli problém s kunama na hasičské zbrojnici v Brně, a pomohlo jim až tygří hovno ze ZOO Bystrc.
o 23.11.2017, 21:12 | Šroub
Jo lejno vetsiho predatora nez je kuna prej pomaha. My zkouseli elektriku, plasic, moc, vlasy, chlupy, ocet... Nakonec pomohlo, kdyz jsem se tam nastehoval a zacal ji pravidelne poustet metal... Pote uz jsem prestal mit nove fleky na stropech.
o 23.11.2017, 21:28 | Ladic
Ekoteroristi nečíst!.............................
vezme se v rukavicích vejce, injekční jehlou se do něj stříkne fridex a vejce se da někde kolem auta, nakřáplý aby vonělo :) A kuna dost pravděpodobně po jeho požití již nepřijde. Ale pozor ať to nesežere nějakej Váš domácí mazel!

Já osobně jsem teda zakoupil sklopec, chytil jsem do něj kde co, ale kunu ne. Pak až pasti nakrysy zabrali, neže by se kuna chytla, ale nejako se jí to nelíbilo.
o 23.11.2017, 21:39 | Kubais
Chlapík nám doporučoval zasypat pepřem, prý mu to pomohlo a to zkoušel kde co.
o 23.11.2017, 21:42 | HIGHTOWER
Pepř zbytečné :-D To jsme zkoušeli tenkrát na hafany, aby nemočili do kytek, a jak to dopadlo? Hafani to olízali a chutnalo jim to :-D Zkoušeli jsme i pálivé papriky, chilli, stejné, takže si myslím, že to kuně taky vadit nebude :-)
o 23.11.2017, 23:06 | Only_One | Upraveno: 2017-11-23 23:07:33
Kdo se snaží s kunou bojovat, tak po čase zjistí, že jediná ochrana je likvidace.chytřejší zvíře jsem nepoznal. Efektivní je pověsit rybářskéj háček se švestkou metr nad zem...
o 24.11.2017, 08:19 | BATMAN
Je to mesic co jsem v aute naladil nejakou debatu s odbornikem na tohle tema a vylozene tam rekl ze nepomaha dlouhodobe NIC,protoze si kuna na vsechno zvykne.
Milovnikum zvirat pomaha kombinace vice prvku,jinak 100% spolehliva je jen fyzicka likvidace,nebo odchyt a vypusteni 20kilaku od baraku (idealne na pozemku tveho neoblibeneho kolegy z prace) :-D
o 24.11.2017, 10:15 | xSam
Díky všem za rady, je to koukám věda. Nad likvidací se zkusím zamyslet, ale úplně příjemné mi to není:-(
Zkusím nejprve ten elektronický plašič.
Co třeba tohle?: [ Link ]
Tuner#2 mohl bys mi prosím poslat konkrétní typ toho co ti pomohlo?
Tygří hovno, zvážím:-)
Díky moc
xSam
o 24.11.2017, 17:04 | Tuner#2 | Upraveno: 2017-11-24 17:09:17
Mam tohle.
o 24.11.2017, 17:23 | Djturtle
Plašič z Format1 Křenovice vypadá, že snad funguje...
o 24.11.2017, 17:33 | Ravo
Souhlasím s DJželvou, mám plašiče z Formatu1 z Křenovic a kuny ty vyhnalo (...no jako sem tam tak 1x za kvartál se kuna příjde podívat/poslechnout jesli to tam furt píska a hned zase odtáhne).

Jsou to mrchy inteligentní vychcaný vytrvalý
o 24.11.2017, 17:57 | Tuner#2
Fotka nejde, jde o pískátko od firmy Compass.
o 24.11.2017, 19:56 | Kesam
Na kunu nezabere nic než likvidace zavěš tam trojhaky na štiky a dej na to švestku musí na to vyskočit a v podstatě se tam pak umlatí dává se to na tramy musíš najít její cestičku většinou se někde zastavuje a tam sere. Nám pomohl po nastěhovaní do baráku pes kuna zmizela. Není to moc humání ale bohužel jsou i pasti třeba z trubek kam vleze trubka se převáži a ona už nevycouvá a pak jí někam odvezt a vypustit.
o 27.11.2017, 21:11 | Kubais
Zatím mi nosí do auta jen trofeje, chvíli sem bádal co to vůbec je :)

foto k příspěvku  od Kubais

o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3565 sekund.