Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Nákup na h-tune.co.uk

 o Navštíveno 17500x o
o 23.11.2017, 21:18 | HIGHTOWER
Nenakupoval tady náhodou někdo?

h-tune.co.uk [ Link ] ?

Dal jsem platbu kartou online, zadal údaje ke kartě, ale částka se neodečetla, nějaké potvrzení o objednávce také nepřišlo. Platba je mBank, ani to při té platbě nechtělo 3D secure potvrzení.

To asi tedy platba neproběhla a neproběhne, tak asi jít cestou paypalu, který nabízí, co?


o 23.11.2017, 21:29 | HIGHTOWER
Tak pořešeno koupí přes paypal ;-) Asi neumí 3D secure a bez toho platba u mBank neprojde...
o 24.11.2017, 14:14 | AR
to že mimo území čr, resp mimo české platební brány neděláš 3d secure ověření je docela běžná věc.
o 24.11.2017, 14:29 | HIGHTOWER
OK, ale pokud to banka podporuje, nebo automaticky dělá u plateb, tak se kartou nedá platit, když to obchodník tak nemá zabezpečené? Z Číny apod. to vše hodilo 3D secure, proto jsem se zarazil a divil...
o 24.11.2017, 15:42 | AR
to jestli ti to hodí 3d secure je otázkou brány
o 24.11.2017, 15:51 | kiklop32
Stalo se mi to i na německém eshopu a věci přišli :)
o 24.11.2017, 17:25 | HIGHTOWER
No, v budoucnu, pokud to nepůjde přímo kartou, tak paypalem tedy. Zde mi to prostě tu platbu kartou vůbec nijak nevzalo... Ještě že mám samostatný účet s kartou na platby po netu, nemusím se bát, že mi někdo vysaje účet, neb nebude mít co :-D
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3322 sekund.