Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Vousáči sem :)

 o Navštíveno 6972x o
o 25.11.2017, 14:07 | Seat Power
Ahoj,
Chtel bych si narust vousy(styl něco jako ten nigga na fotce) :),stim problém nebude,rostou mi dost rychle a o počatečnim svědění pokožky vim,ale mam spis problém ze mi pote zarudne kuze hlavne na brade a trochu krku a prijde mi to jako by ztoho mohl byt nejaky ekzem,nebo něco takového.
Zajímáme zda je to třeba i bezny jev,nebo je lepsi nečim plet´ mazat (krem,olejicek atp..)
proste uvitam všechny rady od uz vousatých kolegu :)
diky

foto k příspěvku  od Seat Power



o 25.11.2017, 15:26 | Collin
Tobě vždy zarudne kůže když si necháš trochu nárůst vousy..?? Nebo máš.z toho jen obavy..?
o 25.11.2017, 15:52 | Seat Power
Hele kdyz necham vousy treba 5 dnu uz jde to zarudnuti trochu videt,ted se holim strojkem kazde dva dny a vse v poho a ani znamka po tom...
o 25.11.2017, 17:10 | xSam
Mně rudne xicht když se oholím. Když to nechávám narůst, tak pohoda:-)
To co popisuješ ty s tím jsem se tedy ještě nestkal.
Asi to bude tím, že nejsi na vousy zvyklej a jak jsou delší, tak tě píchají a dráždí pokožku.
Jakejkoli zklidňující krém by ti asi mohl pomoct. Nicméně si myslím že je jedno když budeš rudoch, pod vousama to stejně nebude vidět.
Dej tomu pár dnů a uvidíš co to bude dělat.
Jinak s vousama je sraní aby to nějak vypadalo.
o 25.11.2017, 17:46 | Collin
Počkej,tak to popisuješ zarudnutí po holení,ne?

Když to dáš strojkem,tak by jsi měl mít klid,je.tak..?
o 25.11.2017, 17:47 | Collin
Jinak udržovat vousy co jsou na foto je sranda..
o 26.11.2017, 10:15 | ikosp
komu rudne xicht po oholení,vyskakují pupínky,.... a nepotřebuje to mít do hladka, zkuste to strojkem na vlasy.
Zkoušel jsem mechanické strojky, elektrické (několik), ale pokaždé jsem byl jak děcko v pubertě.
Co to "holím" tím na vlasy, je po starostech :)
A jen maličkost. Délka co je na fotce je zrovna to, co hryže a svědí nejvíc...
o 26.11.2017, 11:52 | Seat Power
To zarudnuti se mi zacne lehce ukazovat uz cca po 5ti dennim neholeni prave...
Ted se holim jak pise ikosp strojkem na vlasy jednou za dva dny a vse v pohode a zadne podrazdeni apod...když sem se holival žiletkou to bylo strasny a podrazdeni a pupínky byly pokazde...
o 26.11.2017, 13:49 | Collin
Na tohle stačí šampón na vousy, olejíček..
Olejíček musíš aby jsi pod vousy neměl suchou kůži,plus to vousy vyživuje,lépe češe apod.. Já už to mám horší,dávám šampon, kondicionér,olej, balzám,tři hřebeny.. :)
o 26.11.2017, 16:03 | Seat Power
Super,dik,sem netusil ani ze je sampon na vousy :-) ;-)
Tak vyzkousim a snad se povede :-)
o 26.11.2017, 17:31 | Collin
Hlavně musíš holit tváře,krk, dát tomu nějaký tvar,styl.. :) Olej určitě taky,vousy pěkně změknou a lesknou se.. Musíš se o ně prostě starat,ať to vypadá.. ;)
o 26.11.2017, 17:49 | Seat Power
No necham teda nejdriv nejaky tyden narust a hned jak to zacne svedit,nebo se vyskytne nejake to zarudnuti zkusim namazat zvlacnujicim krémem,dokud si pokožka nezvykne :)aspoň doufam ze to tak bude :)
Pak samozrejme pocitam s nejakou upravou a stylem,ikdyz vim,ze to bude pracne.
o 26.11.2017, 17:55 | Collin
Pracné to bude možná jen ze začátku.. Pak fakt.sranda.. Ty na fotce jsou krátké, nemusíš skoro česat, dávat vosk,foukat.. :))
o 26.11.2017, 18:34 | Seat Power
JJ chci jako na fotce,nebo něco dost podobného,zadnyho krakonose :)
o 26.11.2017, 18:53 | Collin
Slabochu.. :))

Já sem to měl nejdelší,že mě nešel vidět krk.. Teď se chystám nechat to až na začátek prsou..
o 26.11.2017, 18:56 | crestik | Upraveno: 2017-11-26 18:56:28
u nás ve výrobě byl taky jeden, co měl chleba až po kozy...potom se mu ale připletly do automatické navíječky a od té doby už zastřihává :-)
o 26.11.2017, 19:06 | Seat Power
:-) osobne se mi ani nejak extra dlouhe vousy nelibej a uz vubec ne,kdyz nejsou treba udrzovane,ale chci to zkusit,zvlast kdyz vlasu jak to tak u chlapu bejva ubejva :-) :-)
o 26.11.2017, 19:28 | Collin
U mě to před pár lety začlo sázkou,a už mi ty vousy zůstali..

A vlasy nemám už asi 10let..
o 26.11.2017, 19:41 | Seat Power
No ja kdyz hodim hlavu dohola(ikdyz vlasy jestenejaky jsou) a nedam vousy tak vypadam jak,kdybych utekl z onkologie :-) :-( takze ty vousy budou nutnost a snad nebude zadny problem :-)
o 26.11.2017, 20:06 | Collin
Tak držím palec.. Začátek je bída, píchá to do krku,čuňa děsně svědí..

Hlavně vydržet.. :)
o 27.11.2017, 11:49 | Seat Power
Snad se zadaří :-)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3446 sekund.