Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Firemní sim - nano sim -výměna - rychle:)

 o Navštíveno 6790x o
o 25.11.2017, 18:18 | Leveler
Hoj,
Mám dotaz. Manželka má firemní simku, ale dneska sme koupili novej tel, ale je to na Nano sim. Manželka má ještě normal simku. Je potřeba mít náký kod jakože od firmy aby T-mobile udělali novou simku a nebo jen na základě tel čísla udělají novou? A nebo event by se musela vyštípnout kleštěma což je taková prasečinka..

Ví někdo? Tel mě nikdo nebere, takže abych tam ted nejel teď zbytečně:)

Díky


o 25.11.2017, 18:22 | Tuner#2
[ Link ]

Taky se na to chystám, nechám si to vycvaknout kleštěma až přijde nový telefon.
o 25.11.2017, 18:39 | Collin
Já od firmy potřeboval nějaký kód.. Ten sem předal na prodejně a dostal novou nano sim..
o 25.11.2017, 19:28 | mrazik | Upraveno: 2017-11-25 19:28:23
Pokud je to hodne stara SIM, tak neumi LTE a je mozna jen vymena za novou. Ale tyka se fakt tech starych.
o 25.11.2017, 19:29 | madmaik
Presne tak,bud kod od firmy a nebo zastupce spolecnosti dohodne vyzvednuti na konkretni pobocce. kdyz sem si pred lety prines pri nocnim prodeji domu iphone 5,tak sem simku normalne od oka vystrih nuzkama na nehty a taky to jelo.
o 25.11.2017, 19:53 | Bulík | Upraveno: 2017-11-25 19:58:01
V týdnu jsem řešil to samý.V T-Mobile mi rovnou týpek řekl,že pokud je to firemní tak na to bez kódu ani nešahne.Z firmy tedy volali na pobočku PIN,já dokouřil přek kvelbem a pak no problém.
Ten kod májí IT kluci u nás jako heslo paušálně pro celou flotilu služ.mobilů.Je to proto,aby si každý neměnil tarify na služebáku jak chce.Někdo má neomezenej a někdo ne.Záleží na pozici.Někdo může volat jen v rámci firmy a samo,že by to chtěl jinak:-)
Zkrátka to slouží jako heslo k řešení jakékoli věci s operátorem.Tedy i této.
o 26.11.2017, 18:33 | Leveler
Hele nakonec sem tu simku vystříhal nužkama a je to na pána :)
o 28.11.2017, 07:42 | Petura
jestli je firemní zákazník, tak kontaktní osoba za firmu jí SIM vymění nebo přímo na prodejně jí vymění na počkání... dělám to tak pro naše lidi
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.329 sekund.