Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Robocop na úklid ??

 o Navštíveno 7109x o
o 10.12.2017, 13:41 | All
Jaký robotický vysavač i pro mokré vysávání (vytírání) poradit Ježíškovi?


o 10.12.2017, 13:59 | All
o 10.12.2017, 22:25 | cob1,2HTP:)
Nam Jezisek donese roombu. Nacet toho hodne a dvoukombinaci nakonec skrtl. Donese ze sekce bazar -20% za poskozeny obal a kdyz to prislo tak jen trochu rozthly ruzek.
o 10.12.2017, 23:56 | All
Proč škrtl?
o 11.12.2017, 08:24 | Kapka (M)
Přečti si recenze...na ten mokdý uklid..ženský si ho moc nechválí..je tam hodně malá nadržka na vodu..takže to tak spíše "šmudlá" než pořádně vytře.. my máme už nějaký rok Irombu..jenom na luxovaní..a hodně dlouho jsem už nemusel vytahnout velký lux..takže s luxovaním spokojenost
o 11.12.2017, 09:06 | Tomášek
Kapka - jakej presne typ prosim? Hloda me to na vanoce jeste na rychlovku neco sehnat. Diky
o 11.12.2017, 10:07 | Kapka (M)
máme nějakou tu 6-kovou řadu..ale ted přesně nevím co za typ..
[ Link ]

zrovna nedavno jsem z ebay objednaval nejaký nahradní díly za pár kaček-myslím tím ty vnitřní filtry a kartačky
o 11.12.2017, 14:08 | Losky
My máme taky Roombu 782 a je pravda, že normální vysavač už moc nepoužíváme. Jako když se na to díváš, je to debil první kategorie, ale když ho necháš, vyluxuje dobře, zvláště si myslím, že koberce jsou jeho parketa, tak vytahá tolik prachu, že to člověk nechápe. Jen to chce dokoupit majáky. V sadě byl jen jeden a chce to určitě ještě aspoň jeden. Jen teda se v něm dost rychle vybíjí baterie. Cca dva měsíce a další buřty. Po prvním týdnu vysavač poškrábaný jako prase, asi blbá povrchová úprava a nemá rád tmavé podlahy a tmavý nábytek, tak naráží docela surově. Teď máme vše světlé a naráží s citem. Jen teda ta údržba mi nepřijde ideální. Každé třetí luxování musíš vysypat nádobku a profouknout dva filtry a pak jednou měsíčně vyndat a vypucovat kartáče od vlasů, těch se tam namotá opravdu hodně. A už asi po prvním měsíci občas tam něco vrže. Kolem kartáčů promazáno, přední kolečko taky, ale asi to bude něco okolo hlavních pojezdových kol. Za ty prachy by to už mohlo mít "rádoby" gps jako má devítková řada, aby to jelo nějak systematicky než nahodile.
o 11.12.2017, 19:55 | All
Losky: a to znamená jako že ano (koupit), nebo jako že ne (nekoupit).
o 11.12.2017, 22:35 | soray
Máme taky Roombu, na luxování super, chce to ale pouštět ho každý den nebo obden.
Akorát by k němu měli dávat dalšího robota, kterej ho vyčistí. Jak píše Losky, je to voser :-/
o 11.12.2017, 23:10 | Losky
All: Ani nevím, ale asi jo. Jen mi na něm vadí to čištění. Uvidíme, jak dlouho vydrží baterka. Můj novější model má "lepší" baterii, která odchází ještě rychleji:) Tak uvidíme. U nás jede tak 2x týdně. Přijde mi to prostě předražené na to jak je to hloupé zařízení.
o 12.12.2017, 08:00 | Kapka (M)
ja teda nevím..ale my jsme spokojený..a máme doma britku kocoura..baterka furt drží-a toho máme přes 4 roky
o 12.12.2017, 08:22 | xSam
Mam roombu 780 uz asi 7 let, vysava slusne. Ale jak tady zaznelo je opravdu opruz to cistit. Mame vsichni dlouhy vlasy, chlupaty kocky a po kazdem vysavani musim namotany vlasy a bordel odstranovat a profouknout kompresorem. Je to docela pracny a spousta prachu. To me opravdu prudi a proto to nepouzivam nijak casto. Dneska bych si to uz nekoupil. Mozna ty novejsi to maji vymysleny nejak lip, tezko rict.
o 12.12.2017, 08:25 | xSam
Co se tyce baterky, tak mne vydrzela docela dlouho, ted nedavno jsem koupil novou. Ale jak jsem psal, nepouzivame ho moc casto, hlavne kdyz chceme vysavat pod posteli a podobne.
o 12.12.2017, 10:24 | Mr.Scully
Mokrej úklid nevím, ale na suchej byla naše Roomba hroznej šunt, jednak brzo odešla baterka do věčných lovišť, jednak se furt ztrácel a navíc nevysával, ale hrnul bordel před sebou a ukládal ho do koutů :-D Kolem mě mělo pár majitelů stejný zkušenosti. Teď je prej nejlepší ten Xiaomi, stojí něco přes šestku (první generace) a je to prý o dva levely výše než Roomba, hlavně v inteligenci prohledávání místností, jede naprosto systematicky.
o 12.12.2017, 15:17 | Losky | Upraveno: 2017-12-12 15:21:35
Mr.Scully: Jj, schovávat bordel taky umí díky tomu přednímu kartáčku:) Ale vysávání pod postelí apod mu jde opravdu dobře, zvláště z koberce. Jinak pokud bychom byli všichni dlouhovlasí, asi bych byl dost naštvaný, protože vyndávat z něj ty vlasy je teda opravdu opruz, za tu dobu bych už doma vyluxoval normálním či tyčovým vysavačem stejně. Jako když bych do toho šel znovu, tak max 8tis. A i tak si myslím, že je to předražené jako Apple. Prostě když to člověk vidí poprvé, jak je to nesmyslně hloupý stroj, tak si pak člověk říká, kdo je víc hloupější:))))))))) Mě tedy dost vadí to, že dcera má všude hračky a nejdřív vše musím pouklízet, židle dát třeba na stranu a pak ho nechat jezdit, jinak do sebe namotá vše. A vidět ho jak se vrací k majáku, od kterého je 8m daleko je taky legrace:)

A nebo si ho zapůjčit:
[ Link ]
o 12.12.2017, 15:25 | Losky
No, já bych šel do Xiaomi. Ten vypadá, že je opravdu o dost dále inteligencí. Už je to drobnost, že když se vybije, nabije se a pokračuje v úklidu. Roomba občas nestihne dojet do základny a když ano, tak rozhodně už sama nepokračuje v úklidu
o 06.01.2018, 19:33 | madaros | Upraveno: 2018-01-06 19:33:39
já mám doma už pár let NEATO, ten má rádar a do ničeho nenaráží a uklidí celej byt, když dojdou baterky sám se nabije a pokračuje. Problém byl, že když u nás začal boom s robotama, byl zde pouze hloupej iRobot a chytrej stroj od konkurence-NEATO na našem trhu ofiko nebyl, když sem videl poprvy iRobota nechapal sem jak si to nekdo muze koupit kdyz sem to porovnal s Neato.

to xiaomi ma uplne stejnej systém s radarem, jen zde je hodne uzkej kartac kterej je ve stredu oproti Neatu, kde je tvar D a kartac ma sirku 26cm a u poslednich modelu je pri luxovani 1cm od zdi

takze za me urcite NEATO, jakejkoliv model

[ Link ]

[ Link ]
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3358 sekund.