Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Rada s reklamaci pokryti u Vodafone

 o Navštíveno 6124x o
o 11.12.2017, 09:13 | Meda
Na novem baraku (velky statek) mame mizerne pokryti Vodafonem, uz mam vybrana mista kde mam mit telefon polozeny aby se mi nekdo dovolal, pripadne jsem mel data, ale je to tezce otravne, takze jsem napsal reklamaci na VF s tim, ze se jejich sluzby nedaji radne vyuzivat, jinou alternativu mi nenabidli a ani neplanuji zlepseni signalu, tak chci odstoupit predcasne od smlouvy bez pokuty.

Bylo mi odepsano, ze vyuzivani sluzeb bude skutecne mizerne, ale VF pry negaratuje pokryti a neni to duvod k predcasnemu ukonceni smlouvy bez pokuty.

Neresil nekdo? Jak na ne abych to nemusel doplacet? Je to cca 6t a nevidim zadny duvod, proc bych jim to mel nechavat, jsem u nich asi 13 let a za tu dobu uz dostali dost :)


o 11.12.2017, 10:22 | Stavros
Bohuzel s tim asi neuspejes, mam doma take spatne pokryti u vsech operatoru, musim hledat mista, kde si zavolam. Mel jsem O2 a take jsem myslel, ze zrusim smlouvu kvuli spatnemu signalu a neslo to. Pokutu jsem zaplatil nakonec-prevedl jsem smlouvy na rodne cislo a pokuta je mnohem nizsi. U smlouvy na IČO nejde smlouva zrusit predcasne zadnym zpusobem - to je vtipny co?
Nabidnul jsem O2, ze obec prispeje z rozpoctu cca 1 milion Kc na posileni signalu v obci a nikdo se mi od nich neozval. Nabidku jsem opakoval asi trikrat. U nas je situace opravdu smutna. Nakonec jsem si udelal smlouvu u T-mobilu, kteri nabizeji Wifi volani. To jakz takz funguje.
o 11.12.2017, 11:43 | cezetko
Meda: přesně toto jsem řešil před 2 lety u T-mobile. Postavil jsem dům a když jsem se nastěhoval, tak jsem zjistil, že nemám signál. Když jsem vylezl na střechu, či vyšší místo na pozemku, tak jsem měl LTE a perfektní signál. Uvnitř domu, či přímo před domem to strašně kravilo.

Reklamoval jsem u T-mobile a dopadl jsem přesně tak, jak píšete vesměs oba.

T-mobile s pokrytím nic neudělá, není to důvod k reklamaci, či dokonce odstoupení od smlouvy.

Naštěstí Vodafone a O2 používají jiný vysílač a signál s nimi tam mám perfektní.

Takže jsem přes tarifomat.cz vyhandloval slušnou nabídku, dokonce jsem dostal finanční bonus za přechod přes jejich zprostředkování. Ten jsem využil k tomu, že jsem T-mobile zaplatil pokutu za předčasné ukončení a odešel jsem hned.

Celé toto zabralo cca měsíc.
o 11.12.2017, 16:06 | DaveF
Brácha má to samé s Vodafonem, nemá signál ani doma, ani na firmě a vyřešil to provizorně do skončení smlouvy wifi voláním a teď přecházejí k T-mobile
o 11.12.2017, 16:09 | kiklop32
Vodafone nemá signál snad nikde
o 11.12.2017, 17:21 | tykeev
Já řešil něco podobného u nás, koupil jsem si od Vodafonu za asi 2000,- vlastní 3G zónu.
Odteď mám doma plný signál na volání i data.

[ Link ]
o 11.12.2017, 18:18 | dj.DEKL
Co VoWifi ? Souradnice mista ??
o 11.12.2017, 18:20 | dj.DEKL
Jinak o2 + T-Mobile sdílejí své vysílače (některé i ruší), takže pokrytí bude mimo velká města brzy totožné...
o 11.12.2017, 21:54 | Meda
VoWifi me napadlo, ale pozemek ma 5000m2, zastavena plocha cca 600m2, vsechno trictvrte metru silny kamen, obavam se, ze tam 3g zona nepomuze :/
o 12.12.2017, 12:15 | Georgedup
jak dlouho tam už bydlíš?škoda je že jsi to neřešil dřív,nejní to tak dlouho co Vodafone měnil obchodní podmínky a na základě té změny jsi mohl odstoupit od smlouvy
o 12.12.2017, 14:34 | muSlim
2 Meda: kde máš tú chalúpku?
o 12.12.2017, 14:37 | Meda
V Kvetnu jsem prodluzoval smlouvu a statek jsme koupili zacatkem Zari, takze to proste nevyslo :/ Je to u Ceskeho brodu a neni to chalupa :)
o 12.12.2017, 14:39 | muSlim | Upraveno: 2017-12-12 14:44:53
2 Meda: myslel som že ten smajlík tam dávať nemusím... :-) Máš tam dobrý net (ideálne nemWifi provider)?

P.S.: poď na mejl pod kontaktom, keď tak...
o 12.12.2017, 14:45 | Meda
V poho :) Hele net tu jeste nemame zadny a vubec netusim kdo tu je, to jsem zatim neresil.. T-mobile tu ma signal supr, takze jsem to chtrl vyresit jednoduse a prejit k nemu vcetne netu :)
o 12.12.2017, 14:59 | muSlim
Keď na to nechceš pozrieť, tak nechceš. Good luck teda s ružovými. Pardon, s magentou ;-)
o 12.12.2017, 16:52 | Meda
Rad si prectu nejaky moznosti, klidne mi hod neco do mailu :)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3111 sekund.