Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Stavební povolení

 o Navštíveno 6363x o
o 11.12.2017, 17:40 | GooGoo
Rěší teď někdo uzemní řízení a stavební povolení? Nebo aspoň do toho vidí? Na novej rok mají být změny, jenže když se ptám na stavebním uřadě tak neví nic jak bude a co se změní. Hlavní je že potřebujem stavět hned jak opadne sníh cca konec března. A teď jestli čekat a podat hned na nový rok sloučené řízení, nebo dát teď uzemní a stavbení až na nový rok? Nebo jakou kombinací to vyřešit? Sloučené řízení mi teď nepovolí.


o 11.12.2017, 22:49 | cezetko
hned po novém roce a sloučené. Nebudeš mít tolik běhání a teď ke konci roku to už moc neurychlíš. Tak to tedy zaznělo na posledním školení ČKAIT
o 12.12.2017, 09:18 | AR
a jen bych počítal že do konce března ho nemusíš mít vydáno :D
o 12.12.2017, 09:45 | xenonman
ted taky řeším, je to dané velikosti baraku, každopadně po novém roce je to lepší a těch par dni se vyplati počkat.

jinak oficialně na vše maj uřady měsic, razitka potřebná před stavebkem máš vyběhaná? Ja to diky razitkum vidim až na konec března dubna...
o 12.12.2017, 10:00 | DaveX
My měli povolení za necelé 2 měsíce doma. Zastavěná plocha 218m2. Záleží, zdali máš vše vyřízeno, je to cca 20 různých žádostí a vyjadřoaček. Samotné stavební povolení si myslím, už je v pohodě, pokud vše máš tak, jak má být. Každý projektant, který má něco za sebou to musí zvládnout.
o 12.12.2017, 11:18 | GooGoo
Pro uzemní řízení mám sehnáno vše, tak bych ho mohl podat a stavebko az na novy rok. Jde o to jestli by na navy rok nechteli zas jine kraviny s razitkama, ktere to zas protahnou.
o 12.12.2017, 13:08 | xenonman
ja mám zastavěnou plochu 430m2 a těch razitek, na vše povolení a proto čekám na nový rok kde už to jde ve sloučeném řizení, od nového roku bude vše přej snadnější :-)
o 14.12.2017, 14:57 | GooGoo
To xenonmam: Budu podávat taky až začátkem roku, máš vše nachystáno jak pro uzemní řízení? Nebo něco jinak/navíc pro to sloučené řízení?
o 14.12.2017, 15:57 | xenonman
GooGoo, navíc není třeba nic, aspon teda co vím :-)
o 14.12.2017, 16:05 | Mr.Scully
Hoši, stavební povolení je brnkačka oproti povolení na studnu/vrt :-D Teď mi v týdnu přišlo konečně pravomocné povolení. Žádost jsem podával v srpnu 2016 :-)
o 14.12.2017, 18:00 | xenonman
jaky vrt si delal? taky resim a vsichni rikaji prej na pohodu tak jsem zvedav
o 14.12.2017, 19:34 | Mr.Scully
Asi 35 metrů, myslím, že už to pak spadá do nějakýho báňského povolení nebo co a hlavně u nás v Plzni je v tomhle úplně nejhorší byrokracie snad z celé země (zdržuje to konkrétní osoba). Původně mě chlácholili, že to bude stopro do roka, nakonec jsem byl rád za 16 měsíců.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3142 sekund.