Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > R: Vyšetření očí

 o Navštíveno 8229x o
o 02.01.2018, 11:13 | Kapka (M)
Nemáte někdo nějaký kontakt na vyšetření očí pro dospělého?Přeci je mi už pomalu 45 a na čtení malých písmenek začínám mít problém..Ale u nás v městě je jenom jedna stará nepříjemná doktorka,kde je plná čekárna důchodců a vyšetření na dvě věci....kde jsem už s ní problém kvuli vyšetření naší dcery..
někdo mi doporučoval tohle Oční centrum Praha
[ Link ]

jezdíme s malou do Prahy do Kukátka ..a ten přístup je tam prvotřídní..něco takového bych si představoval i pro sebe a manželku..


o 02.01.2018, 12:40 | xSam
Myslím, že když sjedeš do kvalitní optiky tak není nutné jezdit na vyšetření k doktorovi.
Nosím brýle 17 let a očního lékaře jsem nebyl nikdy.
o 03.01.2018, 13:39 | sir_richard
většina optik má svoje optometristy - vysokoškolsky vzdělané lidi a mnohem lepší techniku na měření, než dr.

o 04.01.2018, 08:34 | Kapka (M)
právě že takové to rychlé změření někde v optice..to se mi moc nechce..zdravé oko mám jenom jedno /druhé tupozrakost už od narození/ a nechci si s tím nějak zahrávat..
o 04.01.2018, 20:01 | Draxx
Kluci maji pravdu. Tata byl na vysetreni oci u mistniho doktora a nameril mu nejaky dioptrie. Pak sel do optiky nechat si udelat brejle a v optice mu rekli, ze mu ten zrak jeste premeri, zdarma, kdyz si objedna bryle u nich. A tata byl naprosto v prekvapeni, ze ten optometrista mel mnohem lepsi pristrojove vybaveni a jednani, nez doktor. A vysledek stal za to - nameril mu zcela jine hodnoty nez doktor a tata si doted pochvaluje ze takhle ostre s nikdy s zadnyma brejlema jeste nevidel. Takze za me se vyser na doktora a sup do optiky - ]] (Ne, opravdu nevlastnim zadnou optiku:P )
o 04.01.2018, 23:26 | xSam
Pokud mas "nemocne" oci, bez k doktorovi, pokud "jen" blbe vidis, bez k optikovi.
Co se tyce mereni zraku, u optika jsou fakt mnohem dal a navic ti zmeri tlak, zakaly a buhvi co jeste. Taky jsem tupozrakej a zadny problem.
A presne jak pise Draxx prijdes s listeckem od doktora a stejne te premeri a udela podle sebe.
Na doktora fakt kasli, je to zbytecny.
o 28.09.2018, 10:12 | dj.DEKL
Kterou oční kliniku v Praze a okolí vybrat pro operaci trifokálních nitroočních čoček ?
o 28.09.2018, 16:34 | mrazik
Na operaci oci jsem byl pred 8 lety v Hornich Pocernicich a v pohode.
o 28.09.2018, 21:05 | xSam
Taky mám dobré reference na Horní Počernice.

o 29.09.2018, 08:36 | dj.DEKL
Tam sem zrovna byl a nak sem nadsen z vysetreni nebyl... nikdo mi nic poradne nevysvetlil. Mam zacinajici sedy zakal na jednom oku + mam dlouhodobe astigmatismus.
o 29.09.2018, 08:41 | dj.DEKL
Jako bonus, tuto operaci s astigmatismem nehradi ZP
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3313 sekund.