Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Vysavač + tepovač

 o Navštíveno 6182x o
o 07.01.2018, 17:32 | AllInOne | Upraveno: 2018-01-07 17:43:11
Borci, co vybrat na takové to domácí žvýkání v garáži za normální prachy? (5-6tis, pokus možno)

Chci vysavač co fakt vysává - auto, podlahy, ale zároveň co je schopnej vytepovat 5 aut 3x do roka.
- chci hodně kartáčů v příslušenství - na štěrbiny.

Díky


o 08.01.2018, 08:59 | gizmi
Chlape vysavač je vysavač a tepovač je tepovač. Kombinace nikdy nefungovala a fungovat nebude a to ti může milion obchoďáků říkat že ano :)
Jelikož v Plzni máme se ženou půjčovnu tepovacích strojů, zkušeností od lidí je opravdu hodně a 99% z těch co něco pořídilo se stejně vrátí k nám. Za 350,-/3dny včetně chemie = uděláš si všechna auta profi strojem nic rozumného nekoupíš. Takže má rada, jukni v okolí na půjčovny a kup za tu cenu nějaké dělo vysavač (používám Karcher NT velký průmyslák s oklepem a maximální spokojenost, ale chápu že pro běžného člověka je to velké :D )
o 14.01.2018, 10:10 | Komba
Já mam VAX 7151 s velkým příslušenstvím už v základu při koupi a jsem úplně spokojenej.Vysává to pěkně,auta si stim taky vyčistim na jedničku a neni problém vzít doma koberec.Tepování používám přesně jak ty píšeš,takže to stačí,ale v práci jsme tim jeli skoro obden bazarový auta a nebyl problém.Jen se na tom opotřebuje rychle malá tepovací hlavice.
o 14.01.2018, 10:16 | AllInOne
Trochu jsem na to zapomnel tady :-)

Diky. Ja necekam bic super profi, ale aby ga moznost byla - poradne vysat auto a pak treba ty sedacky vytepovat jednou za cas, nic velkyho ;-)
o 14.01.2018, 10:23 | Only_One
Já mám českou klasiku ETA Neptun s elektronickou regulací a funguje už skoro 8 let a díly na to jsou za par korun. Nemám k tomu nějaké velké výhrady na to domácí použití zcela vyhovuje.. Ted uz to má nástupníka ETA Mariner.
o 14.01.2018, 16:48 | Komba
Já jen dodam nevýhody,že když to používáš denně,tak by tě asi štvalo,že nemá navíjení kabelu,musíš to motat na motor.A pak akorát že kolečka nic nepřejedou,to je bída:)
o 14.01.2018, 16:55 | Only_One
Tak to je, akorat mariner už ma kabel za zadech na držaku. Je to smotany peti pohyby. Za ty peníze to je dobrej stroj co do poměru cena/výkon.
o 15.01.2018, 09:47 | radek.613
Mariner už se oproti Neptunům/Atlanticu taky nemusí "půlit" aby se nalila čistící chemie, nalívá se z vrchu, jednoduše klidně z kýblu, nádržka má přepad do odpadní nádoby, když to člověk přežene. A jak píše O_O, za ty peníze prostě pohoda...
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3135 sekund.