Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > sušička se samočistícím kondenzátorem.

 o Navštíveno 9275x o
o 15.01.2018, 19:21 | Unihero
zdravím
chtěl bych se zeptat na majitele sušiček prádla.
jak často pokud vůbec čistíte kondenzační soustavu od usazeného prachu?
koupili jsme novou BOSCH se samočistícím kondenzátorem, ale na netu píšou že se nedá ten náš typ otevřít a vyčistit, jde to ale musí se zavolat servis, čistil jste už někdy někdo tento kondenzátor?
popř pokud čistíte, jak často?
děkuji


o 15.01.2018, 19:39 | CervinVega
Po roce vypadá tak, že by se čistit měl :-) (patrně stejná Bosch)
o 15.01.2018, 19:45 | Unihero
Takže mám to brát že po roce by to bylo potřeba vyčistit nebo je stále jak nový? :D
o 15.01.2018, 20:12 | Only_One | Upraveno: 2018-01-15 20:13:26
Taky jsem to viděl chvíli o tom premyslel, ale nepřesvědčilo mě to. Klasika sice potřebuje občas péči, ale zase nepotřebuju na tak triviální věc řešit servis..a nevěřím, že by to čištění nepotřebovalo a hlavně to je zase kurvitko navíc.
o 15.01.2018, 20:41 | CervinVega
Asi tak .-) jako není to kritické, ale čisté také ne... na prádle to poznat nijak není, asi to berou tak, že to "semi-čisté" je ok...

foto k příspěvku  od CervinVega

o 16.01.2018, 08:38 | Ravo
Moje Boschka ke konci procesu vždycky vezme ten kondenzát a opláchne s ním výparník, takže z něj dostane ten jemný prach a výparník se nezanáší. Proste SelfCleaning ;-)
o 16.01.2018, 08:43 | BATMAN
Zena uz si delsi dobu stezuje ze obcas pradlo vytahne nedokonale suche,tak se na cisteni take chystam. Ono uz ma na to po 7 letech narok.
Ziju v tom,ze bude stacit par sroubovaku a kompresor s pistoli,jedno odpoledne a par lahvacu. Nerad platim servis za neco co muzu udelat sam.
o 16.01.2018, 08:45 | CervinVega
Ravo - tak to máš moc šikovnou mašinu, tady netuším, jak by to holka provedla... asi ji vezmu vysavačem a bude...
o 16.01.2018, 09:01 | Ravo
2 Unihero - myslím že máme stejný systém v té Boschce. Neřešil bych čištění, my v tom sušíme už 7 let a furt no problém...vždcyky když vylívám kondenzát, tak vidím, že v něm je vyplavený ten bordel - voda je zakalená tím prachem.
o 17.01.2018, 20:41 | Alííí
Cistenim nic nezkazis, vysavam pravidelne 1x mesicne. Ty 3 minuty me nezabijou.
o 17.01.2018, 21:11 | soray
Mě přímo u Bosche řekl prodejce, že by doporučil modely s přístupem ke kondenzátoru, tj. ne ty "samočistící" :) Čistit je údajně potřeba všechny.
o 19.01.2018, 18:26 | Unihero
Děkuji všem za reakce k připspěvku
Vyřešili jsme to tím že jsme boschku vrátili s odstoupením od smlouvy.
Místo toho jsme objednali siemens se samocisticim kondenzátorem kde se dá k něku krásně dostat bez servisu, a do konce tydne je i akce10% na sušičky takže toho využijeme.
Takže bude siemens se self cleaning a s dvířky na čištení.

To Ravo:
Stává se Vám u té Bosch že by si nesmyslně zkracovala programy? Dali jsme syntetiku na program, doma sušení 60minut a za 10 minut sušička řvala že je suché prádlo, bylo normálně mokre :/.
Myslíme si i že byla nějaká vadná, když jednou usušila normálně a 5x na hovno :/.
o 19.01.2018, 18:33 | Ravo
Ne, to nikdy neudělala. Asi ta vaše byla nějaká divná
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3243 sekund.