Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Kompresor Lidl - stačí?

 o Navštíveno 7022x o
o 12.02.2018, 08:28 | camron
...na takove to domaci tlakovani? Neco dofouknout, vyfunet vodu ze spar, neco striknout, opiskovat?

Na srouby auto-kol uz to bude slabe, nebo ne?

[ Link ]


o 12.02.2018, 10:41 | gizmi
Camroneeeeeee, co dat hledat? :) Několikrát jsem tu psal, že jej mám v garáži a maximální spokojenost.
Na kola používám rázový povolovák Schneider a nemohu si stěžovat. Jen je třeba si uvědomit, že je to prcek nádoba a tak s tím dělat = velkým pákovým klíčem si obejdu před přezutím auto a vše trhnutím povolím z nejhoršího, což je 1min času. Pak mám na něm nastaveno poměrně vysoko dofuk a hlavně mám inteligentně řešen rozvod. Po dokončení stejně beru momenťák, takže za nedotáhnutí na krev jsem naopak rád (většinou je to dotažené přesně na 120Nm). Dofouknout kola dofouknu na jednu nádrž. Jediné co tyhle levný kompresory mají špatné je plastový kryt, který jsem velmi brzo urazil :) Co se zimy týče, chce to skladovat vyfouklé a pak výměna oleje (a to i v povolováku). Dneska bych jiný nekupoval, slouží mi cca 7 let a děláme cca 20 přezutí/rok.
o 12.02.2018, 10:43 | gizmi
K tomu prvotnímu utrhnutí - nemusí to být, ale když se strefíš do menšího tlaku, tak to neutrhneš a musíš pak upustit aby dofouknul a stojí to víc času, než ta procházka před tím (je to o zkušenosti :) )
o 12.02.2018, 11:11 | camron
Ty hele, mam pocit, ze v teto specifikaci to jeste neprodavali? Alespon jsem v Lidlu nikdy nezaregistroval olejem mazany a vzdusnik 50 l?
o 12.02.2018, 11:20 | gizmi | Upraveno: 2018-02-12 11:22:25
:) Ted nerozumím otázce. Nádoba je lehce jiného vzhledu, ale parametry mám u svého stejné a provedení taky :) Jen tam Číňan přidělal to kolo na hadici, které je mi k ničemu :)
o 12.02.2018, 11:29 | camron
Aha, ok...:). Ja mel za to, ze drive prodavali s mensim vzdusnikem :)
o 12.02.2018, 14:08 | P.E.T.R
Mám přesně ten z odkazu a neni to žádnej zázrak. Má malou nádobu a celkem slabý kompresor, na kvalitním nářadí už je to znát. Na pískování bych ho asi vůbec nezkoušel. Povolit kola s tím jdou, ale musíš mít natlakováno, jak klesne tlak, tak pořád čekáš, až sepne. Na domácí kraviny celkem ok, ale radši bych vzal něco kvalitnějšího.
o 12.02.2018, 14:24 | gizmi
P.E.T.R: proč čekat na tlak, když si tam nastavíš minimum a on sepne sám? :D Je to jen o nastavení. Za ty peníze super.
o 12.02.2018, 16:57 | P.E.T.R
Protože na nářadí potřebuješ 8 barů a ten kompresor to nestíhá a běží pořád. Na občasný použití dobrý, ale na práci to neni.
o 12.02.2018, 17:16 | gizmi
Odpověděl jsi si sám. Je to divné, ale hobby kompresor je opravdu jen do garáže, nikoliv na práci :D Na druhou stranu mám nastaveno dobře a auta to zvládá :) Je to jako koupit si HTP na závody. Mě dofoukne na 4 kolech 4x. Žádný problém :)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3309 sekund.