Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > ZOH 2018, 2022

 o Navštíveno 10440x o
o 17.02.2018, 07:38 | HIGHTOWER | Upraveno: 2022-02-11 07:49:42
Tak Ester Ledecká má zlato ze superobřího slalomu. No TVL, NO TO MI HO VYNDEJ!!!


o 17.02.2018, 07:58 | Tuner#2
Pěkný úspěch, Samková a Sáblíková taky.

Já jen čekám na klasické hokejové kecalky :))
o 17.02.2018, 08:23 | Dexter
Ester super a ten jeji nevericny pohled v cili....velika gratulace.
Hokejsti hrali s Kanadou krasnej hokej. Bylo videt, ze bojujou a zaslouzene vyhrali (najezdy). Ale kazdy zapas je jiny a priste to muze byt naopak.
o 17.02.2018, 08:34 | crestik | Upraveno: 2018-02-17 08:35:05
Česko se svojima medajlema, podle mě, dost překvapuje i ostatní země.
Jehom je škoda, že Tuner poctivě čekal 4 roky, aby si mohl kopnout do hokeje a nakonec je z toho jen stříbrná díky AŽ druhému příspěvku v tématu.
o 17.02.2018, 11:27 | Only_One
Krasny zavod s Ester, ale teda na eurosportu asi tak 100x zajimavější komentáře a nadšení jak ta naše suchá dvojice
o 17.02.2018, 12:18 | CRK
Dexter: máš recht, chlape... jednou vyhraješ, jednou prohraješ... ale nezapomínej, někdy je to plichta!

Youtube video:
o 17.02.2018, 17:38 | Crimson
Pusťte si různé mutace, Italové vedou :-)

[ Link ]

o 17.02.2018, 18:49 | /// MiŠeL ///
nejhorší mělo čt4 to byl otřesné
o 17.02.2018, 21:13 | HIGHTOWER | Upraveno: 2018-02-17 21:17:06
chybí mi koment z Rakouska :-D Lichtenštejnska :-D Já to prostě pořád nepobírám...

A strašně moc se mi líbí ten její nevěřící pohled, úplně prostě mimo, nechápání, co se stalo, co dokázala. Pecka!!!

Jako z druhé strany, chudáci holky, co už si medaile skoro rozdaly, závodily jen mezi sebou a najednou tam přilítne holky od snowboardu a vypálí jim takovým způsobem rybník :-D
o 17.02.2018, 23:21 | cezetko
Italský dabing: ta Italka má slušný koláče sledovanosti. Zpětně za to video asi happy nebude, jestli jí to tedy není po italsku u pr...
o 17.02.2018, 23:34 | Tuner#2
To italský video v odkazu Ozzyho už nejde, co tam vyvedla? :)
o 18.02.2018, 13:34 | Dexter
Dalsi asi necekana placka, Erbanova na 500m bronzova, holka sikovna.
o 18.02.2018, 14:08 | HIGHTOWER | Upraveno: 2018-02-18 14:09:15
Celkem čekaná spíše, byla sice v širším výběru adeptek, ale byla ;-) Samozřejmě velká gratulace, holky prostě perlí!
Ještě by Ester mohla mít minimálně medaili a pak hokejisté a bude to bomba ZOH
o 24.02.2018, 06:54 | HIGHTOWER
Co na to říci, nemám slov!

Prostě ESTER!!!
o 24.02.2018, 15:56 | crestik
škoda toho hokeje, ale určitě se nedalo říct, že byl nudný. Za mě lepší, než aby vyhráli 1:0 a hotove, bronz, nazdar.
o 24.02.2018, 16:35 | Tuner#2
crestik : Je z toho bramborová, stejně jako tady tvůj rádoby vtipně rejpavy čtvrtý post...

Ale holky v čele s Ester dělali po celou olympiádu radost.
o 24.02.2018, 16:40 | crestik
a co tím chtěl básník říci? To bude určitě nějaký jinotaj :-)
o 24.02.2018, 16:45 | HIGHTOWER
Hokej byla děsná divočina, myslím si, že trenéři po první a možná i druhé třetině v kabině řádili... Bez gólů se nedá vyhrát - viz. 0:2 (0:3 do prázdné) s Ruskem. A dneska to bylo stejně, jen to tam padalo na obou stranách, jinak to samé, malý tah na bráno, 90% střel mimo bránu a nebo přímo do brankáře, Rusko, Kanada, ujede, střelí k tyči a má góly bez práce...

Proti Rusku měl Růžička x-šancí při přesilovce a nic, dneska zase a taky "tutovky" nedal... Prostě nemáme ten správný tah na zařízení :-(

Aneb, gólů klidně ať dostaneme 10, ale musíme dát v tom případě 11!
o 24.02.2018, 17:06 | Mr.Scully
Pro mě byla bomba "jen" super-G, tam to byla senzace. Se snowboardem se počítalo prakticky najisto, ona neprohrála už x závodů... a hokej mě nebaví už hezkou řádku let. Hokej jsem žral v letech dejme tomu 1992-2002, kdy jsme se z nezdarů postupně hrabali nahoru, Vídeň 96 byla fantazie, pak Nagano, zlatý hattrick... to byla bomba. Poslední dobou už ani neznám hráče, co tam za nás hrajou. Takovej Červenka měl nejlepší období už před mnoha lety a je tam vyloženě za zásluhy.
o 24.02.2018, 21:04 | HIGHTOWER
Tak na SB to bylo náhodou hodně náročné, po tom tlaku po G... Však bylo super, že se týmu podařilo jí ochránit před novináři, politiky apod. (ještě že tam nebyla Šlechtová jako na VC Brna u Rossiho). Bylo i po každém dojezdu SB stála schovaná za prknem, aby jí nechali napokoji. Což se naštěstí tedy stalo a prostě pak ano, podala svůj "standardní" výkon, který prostě znamená výhry :-)

Po finále si musela neskutečně oddechnout, že už je po všem.

Teď a do budoucna jí přeji co nejméně pijavic parazitující na jejím!!! úspěchu. To ona a její tým to dokázali, nikdo, nikdo jiný! Komu čest, tomu čest! Hezké bylo, jak řekla, že ona jen stoupla na prkno a sjela to, a že to je jejich výhra.

Teď si říkám, do háje, ve 22 letech, po takových úspěších, kde brát motivaci na dalších třeba tak 10-15 let? :-) Že by vyhrát Super-G, Sjezd a ještě Snoowboard? :-D To by byl tripl!!!

Stejně nejkrásnější byl její nechápající výraz po dojezdu Super-G :-D Tam už jen dodat: NIC NENÍ NEMOŽNÉ a je to PR jako blázen!

Hokej mě baví pořád! I když jsme dole, protože hokej je moje srdcovka a prostě sport no. ONE! (na rozdíl od fotbalu, který jsem odepsal už před 10-15 lety a jak vidno, pořád ještě není na dně...) A Červenka je v repre na nic, vždy hrál takto blbě za repre, jeden trochu povedený zápas z 20-30. Berou ho proto, že v klubech hraje dobře, tam fakt válel a ještě válí, ale v repre je marný...
o 24.02.2018, 22:16 | Mr.Scully
Každopádně její strategie (kašlat na média a soustředit se na výkon) bylo očividně správné rozhodnutí. Ale s tou motivací jsem taky zvědav. Ale ona bude mít motivaci na lyže, tam přeci jen soupeřky asi budou vyhrávat víc než ona - nicméně ona se do té stabilní extratřídy může dostat taky rychle.

Já zase naopak zanevřel na repre v hokeji i fotbalu (protože ty výkony jsou fakt hrozné už x let) a aktuálně se realizuju ve fotbalovém klubu, tam ty emoce a poháry a výhry jsou pořád a to mě prostě baví... spojil jsem částečně práci s hobby a to je ideální. Dokud se daří :-)))
o 25.02.2018, 07:19 | Honza2.016v
no já radši sledoval jiný sporty než mainstrem v podobě biatlonu, hokeje a Ester (za tu jsem ale rád a fandím jí..).. hokej jde dlouhou dobu mimo mě.. jména neznám, radši individuální sporty...

jakožto "patriot" a lomničák jsem fandil sdruženářům a skokanům (měli jsme tam v obou disciplínách 3 závodníky - Koudy, Česťa a Porto a 1 trenéra..) - přestože se skokanům v poslední době nedaří a z "Porta" uvidíme co bude - rozhodně předváděl dobrý výkony .. je to dříč...

k tomu v poslední době sleduju bob... ke kterýmu mam tak nějak díky atletice, kterou provozuju blízko
o 25.02.2018, 12:39 | blázen
mě se tyhle hry líbily celé, od hokeje, přes lyže.. moc fajn.. hokej sám o sobě byl moc dobrej.. i bez hromad hvězd..
o 09.02.2022, 10:27 | HIGHTOWER
4 roky staré, ale ten její výkon, ty úžasy komentátorů, to se prostě neomrzí! Současné ZOH má již splněno na prkně, takže si už jen páteční Super G může užívat a třeba zase překvapit...
o 09.02.2022, 10:51 | johanik
Měl bych líp číst ze kdy to je, už jsem si říkal že je to divný, že by se to už jelo :D
o 11.02.2022, 07:37 | HIGHTOWER
Ester opět nezklamala a zajela skvěle, 5 místo v Super obřím slalomu je super ;-)
o 11.02.2022, 08:32 | Crimson
Trenovat 2 disciplíny, Snowboard a lyže, to mi hlava nebere, v jednom zlatá a v druhém v 13ti setinách se špičkou, klobouček !
o 11.02.2022, 08:42 | walish
Crimson:kdyby měla aspoň 5, tak je podle mě na bedně
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3321 sekund.