Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > WIFI v letadle?

 o Navštíveno 6660x o
o 08.03.2018, 05:41 | Duri
Nejak se nemuzu docist blizsi info jestli je to funkcni nebo ne.

Airfrance, Pariz-LA

Zkusenosti?


o 08.03.2018, 07:05 | lostros
nevim jak AirFrance, ale u Norwegian funguje bez problemu, rychlost nic moc, ale malymu jsem poustel pohadky pres youtube a sam jsem si v klidu cetl zpravy. wifi bezne pousti cca 15-20 min po startu (jakmile si muzes rozepnout pasy) a to samy pri pristani, jakmile mas bejt pripoutanej, Wifi nefunguje.
Je pravda, ze mi nekdo povidal, ze zrovna s nima letel a Wifi nefungovala, ale za me nikdy zadnej problem ;-)
o 08.03.2018, 10:39 | Ghofig
Tyhle "klasicke" spolecnosti obvykle nic nemaji. Nepises jake letadlo, jaky let... Mozna pokud by to bylo operovano v ramci codeshare apod nekym z USA, tak v ramci ameriky by to mohlo fungovat z tech jejich pozemnich stanic, ale spise bych s tim nepocital.
Co vim, tak wifi ma Emirates, Fly Dubai, zmineny Norwegian apod...
V USA na vnitrostatnich letech skoro vsichni...
o 08.03.2018, 15:42 | Šroub
United airlines, Lufthansa, Austrian Airlines bez problemu i streamovani
o 08.03.2018, 18:42 | dj.DEKL
OT: letel nekdo s Travelem napr. na Zanzibar ? Maj jenom maly letadla... to je asi drastickej zazitek co ?
o 08.03.2018, 21:21 | Duri
Airbus Industrie A380-800
Let: AF0066
o 08.03.2018, 21:53 | Veva
Dj.dekl
Tak to si uzij :-D ja s nimi letel jednu dalku, na Kubu, to byl MASAKR! Letajici autobus, komfort zadny, misto na nohy zadny a sluzby take skoro zadne a jeste kdyz Te posadi k nouzakum tak si nesklopis ani sedacku, katastrofa... :)
male trasy se daji, ale tohle ne :)
Od te doby na delsi trasy jen s velkymi spolecnostmi :)
o 09.03.2018, 19:29 | Sau
Duri: V A380 internet u Air France je. Připrav sa akorát že ne zrovna zalevno.

dj.Dekl: Tak tomu říkám solidní masochismus :) V B737 z Evropy na Zanzibar, upřímně, ani zadarmo bych to neletěl.

Veva: No, čéče, o exity bývá naopak obvykle nějvětší boj, protože je tam víc místa na nohy :)
o 09.03.2018, 19:56 | Duri
Sau: +-? Pro predstavu...
o 09.03.2018, 20:43 | Sau
Mělo by to byt 5€ za 20MB, 10€ za 50MB a 30€ za 200 MB.
o 10.03.2018, 12:22 | dj.DEKL
ale jaka CZ cestovka ma nasmlouvany nejaky jiny prepravce ?
o 10.03.2018, 13:26 | Sau
dj.Dekl: je mi jasne ze sa ti moja odpoved nebude lubit, ale jezdit na dovolene s ceskyma CK je masochismus na druhu. Ja si zasadne svoje cesty organizuju, zarituju a domluvam sam, na neco tak v dnesni dobe jednoducheho nepotrebuju sluzby CK, ktere mi navic dodaju horsi produkt za, najcastej, podstatne vetsi penize. Nejsu devadesate leta, je rok 2018...
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3099 sekund.