Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Metallica z bažin :D

 o Navštíveno 7578x o
o 03.04.2018, 17:15 | Sau
Jako, nedokážu si vybavit kdy sem ostal víc na něco hledět, než na moment z včerajšího pražského koncertu Metalliky :)))))

[ Link ]


o 03.04.2018, 18:52 | Dexter | Upraveno: 2018-04-03 18:53:07
Ja myslim ze super. Je videt, ze se tou muzikou porad jeste umi bavit. A vyber pisnicky asi trefa do cerneho :)
o 03.04.2018, 19:15 | HIGHTOWER
Pecka!
Tohle je prostě show pro lidi, show pro ně samotné, a zajímalo by mě, co na to říká Mládek, touto písničkou je prostě nesmrtelný!
o 03.04.2018, 19:39 | Zdeny60
Nevím, jestli byl záměr Metallicy tu píseň takhle zprznit. Pokud ano, postupují bez ztráty kytičky. Intonačně zcela mimo, s češtinou to nemá pranic společnýho a celke zní, jak když dupe slon v zelí. Hnus. Jestli se tohle lidem líbí, pak si nedělám fakt žádný iluze. Za mě - tragedie. Ale jen proto, že to předvedla Metallica, tak ztrácí celý národ soudnost. Hnus.
o 03.04.2018, 20:33 | Dexter
Zdeny: tebe uz mi zacina byt vazne lito. v prvni rade jde o zabavu (coz je mi jasny ze ty nepochopis), za druhe je velmi sympaticky, ze tu pisen zazpiva a nejedou jen naucenej track list. Ze i nekdo takvej jako Metallica se pripravi na cesky fanousky.
o 03.04.2018, 22:15 | Mr.Scully
1. Nejsem fanoušek téhle kapely
2. Ta verze byla samozřejmě hudebně příšerná
3. Nicméně na koncertu jsem byl a to, že to zahráli a udělali si víceméně srandu sami ze sebe, byla bomba. Bavila se celá aréna.

Je potřeba nezapomínat, že koncerty nejsou o přesné reprodukci studiových alb na úrovni jazzových kompozic. Koncerty jsou o zábavě a tohle bylo fakt super.
o 04.04.2018, 06:02 | Zdeny60 | Upraveno: 2018-04-04 06:03:45
Dexter: mě nemusíš litovat. Tuhle kapelu jsem opustil někdy před 10-15 lety, její tvorba mě dnes vůbec už nebere. Ale jako megahvězda tohoto žánru a významu v rámci rockové muziky (kamžto i metal patří), moje nadšení s tímto "výtvorem" fakt nevyvolala. A to ze 2 důvodů: píseň měli ve palylistu již na počátku turné, když věděli že budou hrát v Praze. Tzn. měli dost času na to, aby se naučili slova zpaměti (jak je to obvyklé např. u našich kapel)a když ne zpaměti, tak aspoň slušně přečíst ze čtecího zařízení či z papíru. To za prvé. A za druhé, po hudební stránce z té písně udělali naprostý paskvil. A kdyby jen to, oni se nebyli schopni aspoň trochu trefit do intonace, prostě propadák. Jako muzikant mám o "parodii" zcela jiné představy. Bohužel tohle pánům z Metallicy nevyšlo a blbej národ tomu ještě tleská.
o 04.04.2018, 06:42 | Sau
Zdeny60: tak jak s tvojima nazorama obvykle suhlasim, tu si zcela a naprosto mimo. Neber to vazne ale s nadhledem. Tu neslo o koncert pri prilezitosti korunovace kralovny, ale v prvni a posledni rade o zabavu. A ta sa povedla na 101%.
o 04.04.2018, 06:59 | kiklop32
Stěžovat si, že to nezní jak originál :) to už chce fakt hodně... ( doplnit dle libosti )

Jinak něco podobného předvádí na pódiu joakim broden. Ale jeho čeština zní tedy otřesně, tak se na to připravte.
o 04.04.2018, 08:19 | Dexter
Zdeny: takovej suchar jako ty to proste nedokaze pochopit, ze to byla pouze sranda a zabava (Kdyztak si to vyhledej na googlu co to znamena). Jinak sem "muzikante" muzes dat link nebo odkaz na tvoji tvorbu, rad si poslechnu neco kvalitniho a ojedineleho.
o 04.04.2018, 09:23 | CRK
když sem ten hnus viděl, tak sem se opravdu smál :)
a nevěřil vlastním uším... tohle se nepovedlo...
o 04.04.2018, 15:52 | kiklop32
Dexter

a ještě aby to zpíval v cizím jazyce :) to by pak byla zábava :D
o 04.04.2018, 19:46 | Zdeny60
Dexter: video nemám, protože žádný nikde nedáváme. Ale pokud si myslíš, že 47 roků aktivní hry na saxofon a klarinet v různých kapleách od velké dechovky (60 členů) po dixielandový jazz soubor je málo, tak prosím. Mně to na posouzení toho, jak má vypadat dobře zahraná muzika, stačí až nad hlavu.

Tato skladba je prostě paskvil s velikým P a jako být já na místě Metallicy, tak bych se za to rozhodně styděl. to byl výkon hvězdný pěchoty ze Superstar, ne světové megastar.

Ono komicky (rozuměj trapně) působí, když frontman kapely neumí v řeči dané země ani bez zkomolení pozdravit. To je fakt síla.
o 04.04.2018, 20:51 | kiklop32
To já když hrál naposled v O2 aréně :D
o 04.04.2018, 20:54 | Dexter
A dokazal si za tech 47 let pobavit divaky stejne jako Trujillo jednou pisnickou (branou navic jako vtip)? Nebo hrajes sterilne a dokonale jako z CD, takze nudne.
o 04.04.2018, 20:59 | Dexter
Jinak kdyby jste ten vas ansambl chteli posunout na jinej level, sidli nam tu za rohem Slagr.tv, tak bych vam to s Peterkou domluvil a mohli byste jezdit na turne jako predskokani Duo Yamaha.
o 04.04.2018, 21:02 | z0diaC
Hezky to tady jede, už tu chybí jen Tuner dvojka. Zdeny jede.
o 04.04.2018, 21:29 | Tuner#2
Tuner#2 se tu rechta až by si hubu roztrhnul, Zdědy trumfnul i ten povedenej joke od Metalicy :)))
o 05.04.2018, 08:39 | koren
Dexter: jak z CD neee, z vinylu preci ;-)
o 05.04.2018, 12:39 | Zdeny60
O čem mě přesvědčujete? Že to byla bomba? Že to byl nějaký hudební zážitek? Si nevidíéte na špičku frňáku.
Bohužel je vidět, jaká úroveň českýho národa o vnímání kvality.
o 05.04.2018, 13:43 | Mr.Scully
Kvalita? Co je kvalita? Patnáctiminutový jazzový sólo na saxofon? Z hudebního hlediska možná jo, ale všem je to u prdele, protože na to přijdou celkem tři diváci, z toho dva zmizí na bar po osmé minutě.

Není lehký najít kompromis kvality a úspěšnosti. Metallice se to během té sedmatřicetileté kariéry naprosto nepochybně povedlo (a to říkám i přesto, že Lars je jeden z nejhorších bubeníků a Kirk už taky má nejlepší léta dávno za sebou).
o 05.04.2018, 13:54 | mrazik
Zdeny to nebyla navsteva narodniho divadla s opernim predstavenim vytribene kvality, ale koncert heavy-metalove legendy.
Jinak tebe nikdo nepresvedcuje, nam je to u zadnice co si o tom myslis.
o 05.04.2018, 14:09 | Dexter
Zdeny: Opravdu ubohé z tvé strany je, když napíšeš, že Hetfield neni schopný pozdravit bez zkomolení. To napíšeš ty, co neni schopný napsat větu aniž by v ní proházel (zkomolil) 10 písmen? Zameť si nejdřív před vlastním prahem ty chudáku, než někoho budeš pomlouvat. Za těch 47 let co hraješ, by si ten prstoklad mohl umět ovladát. Jestli hraješ stejně jako tukáš do klávesnice, to musí být jazzík.
o 05.04.2018, 14:33 | Zdeny60
Já nemám proti Metallice nic. Snad jen to, že už mě asi 10 -15let ječjí projev nebaví a nelíbí se mi. Já nikde nezpochybňuji její zásluhy na růstu metalu, nemám nic proti její hudbě. Naopka, rád si poslechnu prvních 5 alb. Ale nemůžu se nevyjádřit k tomu, co mnozí nazývají snahou o srandu. Sranda vypadá jinak. Tohle se Metllice prostě nepovedlo. Ale poblíci našeho národu budou chválit, i kdyby se přítom všichni členové kapely třeba poblili, tak i přesto se jim to bude líbít. To tím chci říct.

Dextere, ty se na mě vyser. POkud kritiku bereš jako pomluvu, tak se nad sebou zamysli. Máš to v životě asi těžký. A asi jsi zatím nic nedokázal.

mrazik: koho myslíš tím - nám? Členy tohoto fora? Nerad bych házel všechny do jednoho pytle, ale valná většina je dobrá tak krafat u klávesnice...prostě jen tak blábolit.
o 05.04.2018, 14:48 | Sau
Mr.Scully: mi pripomels jeden vtip :)

Víte jaký je rozdíl mezi jazzovým a rockovým kytaristou? Rockový kytarista hraje 3 akordy pro tisíc lidí, zatímco jazzový kytarista hraje tisíc akordů pro 3 lidi.
o 05.04.2018, 14:52 | Pglock
Zdeny: co je podle tebe třeba takovej Springsteen? Ten ve skoro 70 letech sjíždí podium po kolenách, občas mu nějakej ten tón taky ujede, ale lidi z něj serou? Já vim, je to kokot. Protože po 40ti letech hudební kariéry neumí zahrát a zazpívat přesně svůj repertoár. Stejnej kokot jako osazenstvo Metallicy.

Zavři se do svýho zapšklýho světa, vyvěs si foto Tunera jako terč a nestýkej se s lidma.
o 05.04.2018, 14:55 | Pglock
Sau: máš bod :D
o 05.04.2018, 15:04 | Sau
Pglock: a este zapomels ze Springsteen neumi zpivat, pac si tak trochu slape na jazyk, mumla a ide mu spatne rozumet ;)
o 05.04.2018, 15:08 | schwaboid
Dědek opět nezklamal :-)
o 05.04.2018, 15:16 | Dexter
Zdeny pokud nekoho kritizujes ze komoli cestinu (navic anglicky mluviciho) , tak zacni nejdriv u sebe. Asi se budes divit, ale mam se celkem fajn a ve svem sportu jsem jistojiste dokazal vic, nez ty ve sve hudebni kariere. ;) Ale to uz odbocuju nekam jinam.
o 05.04.2018, 15:25 | Pglock
Artróza v prstech a malý klávesy, volové! :D
o 05.04.2018, 15:43 | kadel21
jesteze si Metallica nevybrala neco od Farny. To by asi Zdendovi prdla vohanka ve svu :-D.
Kadel
o 05.04.2018, 15:46 | worm03
sranda je sranda a nemusí být úplně kvalitní, ale tohle by trumflo i kapitány hvězdný pěchoty
o 05.04.2018, 15:49 | Mr.Scully
Tady hlavně nikdo v tom tématu netvrdí, že ten cover byl dobrej. Byl příšernej, na tom se snad shodnou všichni. Pointa je, že kapela, která jezdí za miliony dolarů a fanouškové jsou jim dost často u zadku, si dá tu práci a nacvičí během jednoho odpoledne skladbu v jednom z nejtěžších jazyků světa. A za to prostě palec nahoru.
o 05.04.2018, 15:52 | Pglock
Udělali pro publikum něco, co dělat nemuseli.
Mohli tam napálit ohranej playlist a jet domů.
Sorry, muzikálně sračka, pobavením palec hore.
o 05.04.2018, 17:34 | kiklop32
Ten musí mít děsně depresivní svět :)

Ale vždy pobaví, když šmoula co nic extra nedokázal kritizuje úspěšné lidi. Doufám, že až bude troubit v madison square garden, tak se naučí řádně anglicky pozdravit. Nebo? :D
o 05.04.2018, 18:52 | Zdeny60
Asi mám jinej vkus. Důležitý je, že se to vám líbilo a slintáte nadšením. Účel splněn. Bylo to to fakt super. Jen já jsem se splet v názoru.
o 05.04.2018, 21:31 | mrazik
Minuly rok jsem byl na koncerte GNR a i kdyz Axl nekdy hlasem nestihal, stejne dokazal za vice nez 3 hodiny uspokojit vic jak 40 tisic lidi a celkove hodnoceno za ty prachy to stalo.
o 05.04.2018, 22:06 | Dexter
Mrazik: presne tak, kazdej zavzpomina co vsechno zazil pri November rain a je mu jedno, ze to Axlovi trochu ujede ;)
Kiklop: tos pobabil :D
o 06.04.2018, 13:23 | birliban33
tak se mu to nelíbí a co? nebejt komunistů, tak kde by třeba Zdeny60 dneska byl... Za mlada dokonce vystupoval úspěšně v zahraničí, než mu to teda zatrhli komanči :)))

Youtube video:
o 06.04.2018, 14:15 | Pglock
A co potom takovej klarinet..... :D
o 06.04.2018, 14:33 | birliban33 | Upraveno: 2018-04-06 14:56:41
"to když sem jednou byla na hudebním táboře..." :)))
o 07.04.2018, 09:36 | dogeatdog
Me Metallica ztratila po honbou za prodejnosti s loudness zprasenym zvukem a okatym rvanim se o prachy s Napsterem. Muj osobni nazor je, ze jejich tvorba ma vrchol s Master of Puppets a Black Album je posledni, krere ma napady, zbytek je monotonni jak hitparada MTV, odchod Newsteda jim vzal polovinu energie.
Kazdopadne Mladkem u me zabodovali ohromne, trochu doufam ze se takovym krokem vraci zpet k lidem.
o 08.04.2018, 16:29 | Mr.Scully
To asi málokdo pochybuje, že Black Album bylo poslední zajímavé, že Lars je tragickej a že Kirk už to taky fláká. Metallica měla svůj vrchol třeba před 20-25 lety. To nic nemění na tom, že pořád je to fajn koncert a pořád umí bavit obrovské davy. To se u takových rockových dinosaurů počítá.
o 26.04.2018, 09:09 | DaveX
Youtube video:


Taky docela super show :) Fanoušek jim trochu pomohl :D
o 26.04.2018, 11:58 | Mr.Scully
Nj, ale to se nepočítá, to je profesionální kytarista :) ( [ Link ] ).

Jinak Foo Fighters jsou bozi, dost možná jedna z nejlepších kapel posledních dvou dekád vůbec. Extrémně málo kapel dokáže vyprodávat stadiony, mít tak perfektní hudební schopnosti (Grohl je multiinstrumentální bůh) a ještě být nad věcí, dělat si ze všeho srandu, zvát si všude možně hosty a celkově to prostě nebrat vážně. Fakt je obdivuju, ač nejsem jejich fanoušek.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.404 sekund.