Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > R:Aukro problém

 o Navštíveno 6388x o
o 16.04.2018, 18:03 | Bulík
Ahoj kluci,

Potřebuji poradit jak postupovat.....
Popíši ve zkratce.
Prodával jsem kolo prostřednictvím Aukra.
Šlo o kolo ženy.Dřív jsme kolařily hodně,ale s příchodem prcka na tohle není čas.Šlo tedy do světa.Kolo se vydražilo,lidé se celkem slušně přehazovaly až jsem se tomu divil.Po aukci jsem kontaktoval kupujícího jak to tedy bude.Měl jsem napsáno,že pošta není problém,ale,že osobní převzetí je lepší.Po třech dnech volala ženská,že kolo tedy bere,ale teď na něj nemá prachy,ale,že bude mít a přijede si pro něj osobně.Říkám fajn,počkám do soboty.Uběhly tedy čtyři dny.Přijela panička v SUV nechtěla nic vědět,nechtěla nic předvést,nechtěla si na kolo ani sednout a vyzkoušet.To mi tedy přišlo hodně ujetý.Dvakrát jsem ji to nabídnul a reakce žádná.Chtěla to prostě jen naložit na střechu do držáku a odjet do prdele.Jediný co ji a partu kamarádek,která vypadla z auta za ní zajímalo,kde je v Berouně ten vyhlášenej Black Dog (pro neznalé burger restaurant).Z toho jsem byl uplně hotovej.Zkrátka jí to bylo uplně u zadku.Já čurák jsem ji k tomu ještě přidal SPD pedály,které nebyly inzerovány.To jen pro to,že nějaká kámoška poznamenala,že to nemá nášlapy.Toho se chytla kupující,jestli je náhodou nemám.Říkám ano a hodil jsem je grátis k tomu.Nám budou k prdu,když kolo nebude.
A o co teď jde...
Aukce proběhla 20.3.Paninka dorazila 24.3 a dnes mi poslala mail a volala,že kolo ji velikostně nevyhovuje jak to budem řešit a kdesi cosi.Do toho se vložil její starej a ten mi poslal mail v podobném stylu.
Co teď?Poraďte kluci!
Nejsem žádnej šmejd co by chtěl z někým programově vyjebat,vše jsem řádně uvedl,dal možnost vyzkoušení při předání a teď tohle!
Upřímně takovej závěr obchodu jsem si teda nepředstavoval.
Omlouvám se za pravopisný chyby,jsem z toho docela nasranej a tluču to do klávesnice vzteky.
Děkuju všem za konstuktivní napady jak z toho ven.
Hezký večer
Jirka


o 16.04.2018, 18:10 | Mr.Scully
Vzhledem k osobnímu vyzvednutí bych se s ní vůbec nebavil. Kolo je bez závad, převzala a zkontrolovala si ho osobně... tečka. Normálně jsem příznivce vstřícnosti v případě nějakých neočekávaných závad apod., ale pokud jde o velikost a hlavně osobní převzetí, tak smolík.
o 16.04.2018, 18:12 | Kamil07
Napiš jim, že řešit není co.
Neprovozuješ eshop, aby ti lidi vraceli nevyhovující zboží.
Max můžeš předat kontakt na druhého v aukci, ať se domluví spolu na koupi.
o 16.04.2018, 18:13 | Pglock
Pošli tu píču do prdele.
To je konstruktivní řešení.
o 16.04.2018, 18:27 | Bulík
Tohle mi ten starej poslal.....

Dobrý den,



Chtěl bych s vámi konzultovat okolnosti prodeje kola, které jsme u vás pořídili přes aukro.



Já pracuji dlouhodobě v zahraničí, tak se předem omlouvám za emailovou komunikaci, raději bych celou záležitost řešil osobně.



Manželka odvezla kolo na předsezónní servis, kde ji sdělili, že kolo má nevyhovující velikost a že pro ni není rozhodně vhodné. V inzerátu jste jasně uváděl, že kolo je velikosti M-L- To byl i důležitý aspekt pořízení tohoto kola.



Prosím Vás tímto o návrh řešení celé záležitosti.



Za sebe navrhuji anulovat celý obchod. Jistě teď v začínající sezóně naleznete kupce, kterému bude velikost kola vyhovovat. Pro nás je toto kolo vzhledem k velikosti naprosto nevyužitelné.



Budu moc rád, když společně nalezneme řešení problému smírčí cestou.



S pozdravem

...........
o 16.04.2018, 18:31 | Pglock | Upraveno: 2018-04-16 18:31:27
Odepsal bych mu, že jeho drahá žena si mohla kolo vyzkoušet při osobním předaní.
Pokud toto nehodlala učinit, tak ať si laskavě nasere.
o 16.04.2018, 18:39 | Bulík
Kluci díky!
Jsem z toho fakt rozčarovanej.Paninka přijela,nic ji nezajímalo,ještě chrastila měšcem,teatrálně dala 500 dýško a jela do prdele.Bylo to sfouklý za 10 minut i s mojí neznalostí montáže kola na její prapodivný držák.
Teď ona a starej dělaj pakárnu.....
o 16.04.2018, 18:44 | Pglock
Hele kdyby to šlo poštou, okey.
Když si pro to dojela, tak je píča.
Sorry jako.

Očekávej maily, že ti rozdrobí mordu a podobný nesmysly.
Ať obchod nahlásí na Aukro. To je oficiální řešení.
Tak jako tak to dopadne "vyzvednul jsem si osobně zboží a po týdnu zjistil, že neodpovídá"....."Tak to jste debil"
o 16.04.2018, 18:57 | Bulík
Přesně tak.
Kdyby to šlo poštou,tak bych z následující podobné reakce taky nebyl nadšenej,ale jistě bych se k tomu postavil.Hold omyl a blbě koupil a chce vrátit.Snažil bych se o nějaké řešení ku prospěchu obou stran.
Takle se na to vyprdnu.
Jde spíš o to jak se k tomu postaví Aukro a popř nějakej právník.Paninka působila dojmem,že na něj nějak prachy schrastí.
o 16.04.2018, 18:59 | Pglock
V jakých řádech byla cena kola?
o 16.04.2018, 19:03 | Bulík
Omlouvám se,že jsem neuvedl hned z kraje.
12500,-
Nádhera hodila do placu 13000 a jela se s kámoškama nažrat:-)
o 16.04.2018, 19:09 | Dexter | Upraveno: 2018-04-16 19:14:50
Presne jako ostatni, slusne poslat do zadele. Velikost si uvadel jak pise pan M-L popr. v "? Pokud sedel popis, tak z tve strany neni zadne pochybeni.
o 16.04.2018, 19:27 | HIGHTOWER
řekl bych, že i kdyby na kolo sedla, tak se nic nezmění, neb ona o kolech nic neví, až když dojela na nějaký servis, tam jí řekli, že to kolo není pro ní velikostně vhodné...

Jediné řešení, když to chtějí vrátit, tak holt jim nevrátíš celou částku a kolo pak prodáš za nižší cenu o to, abys ho prodal rychleji. Je to jen jejich průšvih...

Jejímu muži napiš, jak jeho paní přijela a jak to probíhalo, a třeba si jí sám srovná...

A jestli chápu dobře, servis řekl před koupí, že si má koupit kolo M-L, které ty jsi prodával, ona ho koupila a servis teď řekl, že pro ní kolo není vhodné a nebo ten servis i rozporuje, že je to kolo velikosti M-L?
o 16.04.2018, 19:33 | crestik
obdivuju, že s tím ztrácíš čas zákládáním tématu a děláš si z toho hlavu. Odpověděl bych na oficiální mejl z aukra, jak se věci mají, navíc že tam byli svědci a slušně poslal do prdele. Jako projev lítosti bych poslal zpět dýško 500 na účet, poslat do řiti a nazdar.
o 16.04.2018, 19:33 | CRK
pokud si jí neuvedl v omyl (např. ta velikost), tak žádný zákonný nárok na vrácení peněz nemá... zažil jsem to několikrát: žvásty, policie, vyhrožování... vždycky jsem se jim vysmál a nikdy se nic nestalo... pokud není v právu, tak srát na to...
o 16.04.2018, 19:38 | Bulík
Díky kluci!

Teď smolím mail starýmu:-)
Něco mi říká,že to bude ještě sranda!
o 16.04.2018, 20:03 | Kamil07 | Upraveno: 2018-04-16 20:07:28
Kdyz uz to chces nejak resit, tak zacni hlavne tim, ze to nebudes resit s nikym jinym, nez s ni.
Jeji stary u nakupu nebyl, tak at se do toho nemontuje.
Sranda jeste bude, urcite prijdou na radu vyhruzky atd.
o 16.04.2018, 20:39 | Bulík
S ženskou jsem to samozřejmě řešil jako první.Volaly jsme si a řekl jsem,že smůla.
Do toho psal starej ne uplně příjemný tři maily.Napsal jsem mu jak to bylo.Vůbec není obeznámen ze situací a teď mi jeho strá psala ať to s ním vůbec neřeším,že se nějak dohodnem a chce kontakt na druhého výherce v pořadí:-)
Neskutečný:-)
o 16.04.2018, 23:31 | Kamil07 | Upraveno: 2018-04-20 08:24:22
Tak by to melo byt, jednou se mi stalo na Aukru neco podobneho.
Vydrazil jsem telefon s tim, ze se melo jednat o nepouzitou Nokii 8800 (na tu dobu za strasnou palbu).
Prisel postou a vyklubal se z nej pouzity, jen s novym neorigo krytem, takze hned mail prodejci, ze chci zbozi vratit a ten to vyresil tak, ze telefon nabidl druhemu zajemci.
Shodou okolnosti byl ze stejneho mesta, nerigo kryt mu nevadil a problem byl do par hodin vyreseny.
Je uz to delsi dobu a nevim jestli to jeste jde, myslim, ze pozdeji nejak blokovali jmena aby se lidi nedomlouvali bokem, ale mozna uz je to zase jinak.
o 17.04.2018, 22:32 | cob1,2HTP:)
Posli ji jen link na tento prispevek a mas klid :-)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3302 sekund.