Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > R. financak

 o Navštíveno 6511x o
o 26.04.2018, 15:44 | petrb
ahoj, prosim nevite někdo do kdy ma cas na vraceni dani ?


o 26.04.2018, 16:23 | madmaik
Do konce tohodle mesice. Me penize prisly letos asi 10. Ale slysel sem ze se lidi nedockali ani v kvetnu
o 26.04.2018, 17:56 | xSam
Tenhle týden se v Praze maká na vratkách, nicméně mají toho prý moc, takže bych počítal tak druhej tejden v květnu.
o 26.04.2018, 21:07 | pbjun
Lhůta je 30 dnů, ale počítá se od nejzaššího termínu podání přiznání (letos tuším celkem pozdě). Mi už to přišlo asi včera tuším...
o 27.04.2018, 10:29 | Mr.Scully
Lhůta je do 03.05.2018. Mně volali někdy 10.04., protože jsem měl poměrně vysoký šestimístný přeplatek (kvůli vysokým loňským zálohám) a když jsme si všechno vysvětlili po telefonu, tak mi slíbili poslat přeplatek po 20.04., načež ale dorazil už asi 17.04. nebo tak nějak.

Můžou ho podle mě zadržovat, pokud budou mít podezření na něco nekalého, ale to už by ti volali nebo si tě zvali na kobereček.

Akorát mi zadržujou přeplatek na sociálním. Finančák ho poslal skoro hned, zdravotní pojištovna taky bleskurychle, ale sociální ne a ne dorazit.
o 28.04.2018, 14:11 | cezetko
Mně to přišlo dnes. Divný, že v sobotu, ale jen pro info
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.4486 sekund.