Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > R: Jaké 6-7 místné auto do 250tis.Kč?

 o Navštíveno 6718x o
o 04.05.2018, 22:08 | Jirka156
Ahoj.
Příští týden prodávám svoji Octavii a protože se rodinná situace vyvinula tak, že budu potřebovat 6 příp. 7 místné auto v dieselu do cca 250tis. Kč. Rád bych auto jako mám Octavii tzn. se serviskou a nestočené.
Zatím vybírám buď VW Sharan r.08-10 nebo Ford Galaxy r.09-12. Jaké motory by jste doporučili? Hlavně u toho Fordu nevím. 1,6; 1,8; 2,0; 2,2TDCI? Nemá někdo tip na koupi? Hledám na mobile, autoscoutu, S bazaru, Bazoši,... a nějak si ne a ne vybrat. Rád bych, aby mělo auto tažné, xenony, ne kůži. Když Sharan, líbí se mi edice United (je tu v sekci bazar na prodej-já vím :-))). U Galaxy se mi líbí už facelift 2010- ale ty mají dost najeto do této cenové relace. Děkuju za rady a pomoc.


o 05.05.2018, 06:25 | Lubak
Galaxy nebo Smax stejnej podvozek, motorizace, idealni motorizace 2.0tdci 103 nebo 120kw, 2.2 tdci o cca litr vyssi spotreba a drazsi servis..
o 05.05.2018, 08:09 | koren
co previa?
o 05.05.2018, 08:31 | crestik
švagr řešil to samé, bohužel u Sharana bylo rozhodování, jestli vozit všechny děcka, nebo všechny zavazadla i s kočárkem....nakonec koupil Citrona Jumpy.
o 05.05.2018, 08:32 | mrazik
Zasadni otazka - pokud povezes 7 lidi, potrebujes velky kufr ? Pokud ano, koukej defacto jen na dodavky. Pokud budes vozit primarne 5 lidi, staci MPOV typu Galaxy, Sharan, SMax atd.
o 06.05.2018, 21:23 | Jirka156
Budu s tím převážet primárně 5 lidí + 2 malé psy :-))) a sporadicky šestého člověka. Myslím, že sedmou sedačku využiju minimálně, jestli vůbec. Do budoucna je plánovaný za tento povoz ještě karavan. Ale to je spíše vize až tak za rok dva. Nemám jasného favorita z dvojice příp. trojice Sharan/Alhambra, Galaxy. Sharan je mi technikou bližší jako škodovákovi :-))), ale ten Galaxy je zase jako auto hezčí, za stejné peníze novější a technikou asi i modernější. Otázka je, jestli je to vždycky ku prospěchu věci.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3243 sekund.