Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Letní kalhoty - kapsáče - Praha kde?

 o Navštíveno 6450x o
o 05.05.2018, 13:37 | HIGHTOWER
Doporučil by někdo prodejnu v Praze a okolí, kde prodávají kapsáče, letní, lehké a vzdušné třeba, prostě na léto, nejlépe, kde mají i prodloužené verze? Něco jako Bushman, Norway apod., nerad lítám a sháním na blind, chtěl bych přímo někam cíleně zajít a ne obcházet obchoďáky a zkoušet, zda něco vůbec mají :-( Přes net nemá cenu objednávat, musím vyzkoušet s mou postavou... Díky


o 05.05.2018, 16:05 | crestik | Upraveno: 2018-05-05 16:06:15
zkus zahrnout do výběru i ZOIC. Primárně to jsou prej cyklokraťasy, ale na kole jsou skoro nepoužitelné, jak jsou při šlapání nepohodlné...zato na normální chození, výlety apod jsou uplně skvělé. Používám i jako pracovní, páč mi drží už několik let celkem drsného zacházení.
o 05.05.2018, 17:05 | Downland
UNCS mam dvoje ale asi to neni to co hledas protoze ten material je silnejsi vydrzi vse me v nich neni horko :) Mel jsem podobne od fox a pak jsem dlouho nemohl najit nahradu :)
o 05.05.2018, 19:45 | macek
Timezone kupuju jak kalhoty tak 3/4 a super kvalita a strih
[ Link ]
o 05.05.2018, 20:45 | Seat Power
Kalhoty a celkove obleceni na poradny muzsky doporucuji UNCS,nebo Thor Steinar
o 05.05.2018, 21:37 | Tomášek
Jj uncs super, neni nejlevnejsi ale oblibil sem si tu znacku
o 07.05.2018, 10:36 | dogeatdog | Upraveno: 2018-05-07 10:37:04
Me nejoblibenejsi kapsace jsou obycejne z Decathlonu :) vzdusny material, pevne svy, sundavaci nohavice.
o 07.05.2018, 16:46 | HIGHTOWER
prolítl jsem to, UNCS bohužel jsou krátké, nejdelší mají 86 cm vnitřní délka, a to je málo :-(

Prolítl jsem další a tak uvidím, zkusím dle doporučení...

Holt, nohy mám dlouhé 120 cm a to je to, oč tu běží...
o 07.05.2018, 17:05 | Bulík | Upraveno: 2018-05-07 17:06:20
Ahoj,
Jsem na tom s délkou kalhot podobně.Za sebe doporučuji juknout na fa.Helikon.
Jejich UTP kalhoty jsou více jak povedené.Koukni na variantu ripstop.Jsou vzdušné,dobře šité a délka nebude problém.Mají i variantu extralong což je pro Tebe.
Zde je odkaz pro představu o čem je řeč.
[ Link ]

o 07.05.2018, 18:16 | HIGHTOWER
Bulík: To vypadá dobře, jen jak je to tam s tou délkou? Mají Regular / Long / X-long, tomu X-long odpovídá to např. XXL/L? Nebo to je spíše jen to Long, a X-long by mělo být XXL/X-L? Tedy, jestli se ty v tom vyznáš lépe :-)

No, jsem zvědav, zda mi budou přes stehna, ne že bych je měl nějak velké, ale často to je problém :-( když už dlouhé kalhoty, tak buď totálně široké v pase a nebo zase úzké přes stehna :-(

Díky
o 07.05.2018, 19:47 | Bulík | Upraveno: 2018-05-07 19:49:32
Zdar,

Kteroukoli variantu vybereš tak máš ve třech délkách.Já mám např pas 96 vzal jsem tedy velikost L a extralong.Tam píšou 120 cm na délku.Já jsem Ti je však ještě přeměřil(mám troje různý)a všechny maj 123 cm.Asi tolik nešetřej:-)
Jen pozor pokud je chceš na léto tak vyber s látkou ripstop.Dělaj je i klasický z pevný těžký bavlny a to by jsi v létě chcípnul.Jinak si myslím,že přes stehna by Ti mohly být.Já je taky nemám zrovna slabý:-)
o 07.05.2018, 20:03 | HIGHTOWER
díky za info, ale tu délku jsem stejně nepochopil :-(

Které jsou ty Extra long z té nabídky velikostí? Dík

foto k příspěvku  od HIGHTOWER

o 07.05.2018, 22:54 | Bulík
Omlouvám se..teď to došlo i mne:-)
Odkaz jsem Ti pinknul,aby si měl představu jak kaťata vypadaj.Bude nutné pohledat jinde.Nepochybuji,že na ně v Praze narazíš.
Tady je zřejmě nemají,za lomítkem potřebuješ mít XL.
Na fotce co jsi dal mají jen longy L.
o 08.05.2018, 09:30 | HIGHTOWER
Díky, já právě prolezl i další modely a tam taky jen Long, ne X-long. OK, jdu hledat, díky moc, že vážně nejsem tak blbej tedy :-D
o 16.05.2018, 18:09 | HIGHTOWER
Dnes došly kalhoty z www.alfatactital.cz (tam měli potřebné velikosti), kalhoty Helikon, prodloužená verze a paráda, sedí mi!!! :-) 3XL/X-long :-) Takže si mohu vybírat když tak ještě další modely, mám Urban Tactical Ripstop, budu si zvykat na jejich rozpoložení kapes :-)
Vzal jsem i kraťasy, taky Helikon Urban Tactical GEN II, 3XL/regular a OK, taky sedí. Takže za mě spokojenost a doporučuji tyto výrobky, opravdu jsou dlouhé, dostatečně široké přes stehna a v pase OK tyto velikosti...
Jsem ještě zvědav, jak dlouho vydrží, než se třeba prošoupají, nebo jak budou držet švy apod.

Děkuji Bulíku ;-)
o 19.05.2018, 09:07 | Bulík
Ahoj,

Rád jsem poradil.Holt jsme dlouhonohý a v tomhle to nemáme jednoduchý.Ať slouží,myslím,že budeš spokojen i s výdrží.
Na zimu sobě zakup i ty jejich silný bavlňáky a budeš vychechtanej na dlouho.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.337 sekund.