Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > R: montaz tažného

 o Navštíveno 6685x o
o 10.05.2018, 16:21 | filip146
Nema nekdo zkusenost s prihlasenim tazneho-original - a nasledneho přihlášení bez typoveho listu, tedy bez jakychkoliv papírů? Jak postupovat, jestli je vubec realne toto zlegalizovat. Jebna se konkretne o F.mondeo 2010


o 10.05.2018, 16:57 | mrazik
Je to mozne zrealizovat, protoze urad by mel mit podle cisla typovy list k dispozici. Jenze urednici jsou lini a budou se kroutit a je dost mozne, ze te poslou bez typoveho listu do haje. Podle cisla co je na stitku by jsi mel znat vyrobce.
Pokud mas nejakeho kamarada v autoservisu, tak at ti za flasku orazitkuje typovy list a mas vystarano.
o 10.05.2018, 17:25 | filip146
Copak jamarad by byl, ale neni prave ten typovy list, ktery by orazitkoval...nebo staci aby namintoval tazne a dal razitko a na urade uz nebudou potrebovat typovy list?
o 10.05.2018, 18:00 | madmaik
me se cca 5 let zpatky stalo ze sem prijel na evidencku a nedoslo mi ze nemam tazny v tp,bylo to teda u znamyho,ale normalne do protokolu k evidencce napsal ze tazny namontovany ok a na urade pri prevodu ho rovnou zapsali do tp a nikdo k tomu po me nic nechtel.
o 10.05.2018, 19:09 | mrazik
filip tady máš typové listy přímo na stránkách MDČR - [ Link ]
Já použil tenkrát pro Toyotu a v pohodě.
Tažná zařízení - zápis tažného zařízení do technického průkazu vozidla : [ Link ]
o 10.05.2018, 21:48 | deda
Já když jsem si montoval tažné doma na oktu a debil si vyhodil TL do popelnice s obalem, tak jsem zajel na STK kde mi napsali protokol dle štítku na tažném a s tím jsem to normálně dopsal do TP na úřadě....
o 10.05.2018, 22:55 | P.E.T.R
Pár let zpět jsem koupil TZ z jiného auta (stejný typ), namontoval jsem to, pak evidenčka, s tou na úřad a tam chtěli ještě kopii TP auta, ze kterého se to sundalo a kupní smlouvu na TZ.
o 11.05.2018, 08:17 | AR
marmaik: tak tos měl kliku, já dojel na evidenčku se shozeným tažným, kkt do protokolu uvedl tažné není a na úřadě jej vyškrtli.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3014 sekund.