Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Notebook s domacim kinem pres USB

 o Navštíveno 5838x o
o 14.05.2018, 19:10 | BATMAN
Potreboval bych poradit jak spojit notebook s domacim kinem bezdratove pro prenos radia nebo muziky z mp3
Je to pro obcasne pouziti v altanu za barakem pri grilovani apod,takze to chci s minimalnimi naklady.
Nemam tuseni zda bude moje aktualne asi 15let stare domaci kino fungovat s timhle [ Link ] =
nebo musim sehnat neco novejsiho,co uz si rozumi i s pocitacovymi formaty.
Diky za radu


o 14.05.2018, 19:29 | sonyk02
Musíš sehnat něco co podporuje A2DP protokol pro přehrávání hudby. Tyhle USB dongly jsou vhodné spíš pro myš/klávesnici, občasné stažení malých souborů.
A 15let starý zesilovač asi nebude podporovat přehrávání z USB pomocí A2DP, to budeš muset asi řešit pomocí AUX vstupu kina.
Nejlevnější je asi natáhnout kabel s jackem, který píchneš do NTB.
v podstatě potřebuješ tohle, jediná nevýhoda že to musíš nějak napájet, ale elektřinu tam máš, tak by se to dalo vyřešit nějakou starou nabíječkou od telefonu, jack případně zredukuješ na na cinch do AUX zesilovače.
[ Link ]
o 14.05.2018, 20:41 | BATMAN
No jasne! Jack! Ze me to nenapadlo. A to cinsky udelatko je taky senza,zkusim po tom mrknout nekde u nas.
Dekuji!!!
o 18.05.2018, 09:44 | duke
Já používám Bluteooth Box, je to externí krabička, která ti umožní přes A2DP přehrávat ze zařízení hudbu (nejčastěji Spotify z mobilu/tabletu).
Určitě lze sehnat i neznačkové řešení, já jsem spokojen s Pro-Ject řešením:
[ Link ]
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3268 sekund.