Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Potřebuji radu kudy vést kabel k zadní kameře

 o Navštíveno 7500x o
o 28.06.2018, 13:16 | Steh
Dobrý den, dokázal by mi prosím někdo dát radu. Mám nově kameru DDPai X2 Pro+ a v balení je i zadní kamera. Nejsem si moc jistý kudy je nejlepší vést kabel k zadní kameře. Dokáže mi tu někdo dát dobrou radu prosím?


o 28.06.2018, 13:50 | gizmi
Pod stropnicí? Jiná varianta není. Stejne jsi tam sel i tou predni, ne?
o 28.06.2018, 14:21 | Pglock
A co by se stalo, kdybys napsal aspoň základní popis auta...?
o 28.06.2018, 16:44 | HIGHTOWER
Tak jde to třeba středovým tunelem, nebo pod plastem v prahu, možností je plno, záleží vždy na autě...
o 29.06.2018, 09:41 | AR
udělat malou dírku do kapoty, kabel vytáhnout ven a vést podél auta, aby neplandal tak na karoserii nalepit držáky stahovače a po cca 20cm přidělat stahovačkama. v zadu pak udělat díru do zadního blatníku a dostat kabel dovnitř. Otvory pak uděsnit silikonem
o 29.06.2018, 11:17 | cezetko
AR: co mu to tu radíš. Myslíš, že má na čele jitrnici?
Dělá se to normálně na taxikáře: Adaptér do zapalovače, natáhnout na vnitřní zrcátko. Od zrcátka natáhnout k madlu nad dveřma. Odtud kolem dveří na střešní zahrádku. Po ní venkem zase dovnitř zadními dveřmi. Tam na madlo. Z madla napružit na hlavovou opěrku a pokračovat do kamery.

Je to prosté, nemusíš nikde vrtat a nevznikne tak nevratné poškození vozu. Když to správně napneš, tak nemusíš ani lepit držáčky a stahovačky si může nechat na rajčata. Uvnitř to může přes kolíčky na prádlo navíc ověsit fajnovejma voňavejma stromečkama.
o 29.06.2018, 13:14 | Steh
Auto je Škoda Octavia II Combi. Vrtat rozhodně nic nebudu. To mi připadá moc. Já jsme si právě nebyl jistej jestli někudy nahoře nebo to bude lepši dole. Zkusím na to o víkendu nějak kouknout.
o 02.07.2018, 13:43 | Steh
Tak jsem ten kabel natáhl horem a přidělal. Je tady vidět, ale to mi nijak nevadí. Kamera funguje a to je hlavní. Díky za rady.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3054 sekund.