Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Cyklisti help - závitový představec

 o Navštíveno 6214x o
o 10.07.2018, 23:59 | cezetko
Zkusím štěstí, třeba je tu někdo, kdo staví kola, případně se v tom vyzná.

Řeším problém na tandemu - kvůli dětské přední sedačce jsem musel o kus snížit svou sedačku, abych z ní pohodlněji dosáhl na zem. (Bude to stát za p..., ale nedá se nic dělat.)
Problém je ten, že na přední sedlovku mám nasazený představec pro řidítka pro zadního jezdce a ty jsem snížil spolu se sedlem. A vzadu to teď bude dost nejezditelné.

Musím tedy zvednou řidítka do vyšší polohy. Jsou to mtb, výměna za vlaštovky není možná.

Přikládám obrázky, které jsem ukradl na internetu.
Vlevo je stávající stav, vpravo ten, kam bych se chtěl dostat. Netušíte, jak to poskládát? Zatím mám dost problémy s průměrama. Sedlovka má průměr 27.2 a řidítka 25.4. Vnitřní průměr představce, kam bych mohl strčit závitový představec je 32.5mm. Tak bych si musel nechat vytočit případně vložku.


o 10.07.2018, 23:59 | cezetko | Upraveno: 2018-07-11 00:00:18
.

foto k příspěvku  od cezetko

o 12.07.2018, 13:08 | TOMIK__007
Zkus kontaktovat [ Link ] dělá stavbu tandemů, tříkolek, atd... tak třeba ti nějak poradí.
o 13.07.2018, 08:48 | MAGIC-007
Stavitelný představec jako např. [ Link ] v kombinaci s vložkou by možná pomohl.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3353 sekund.