Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > R: Jaký vysavač na rekonstrukci? (stavební)

 o Navštíveno 6613x o
o 15.07.2018, 01:22 | PK
Ahoj, dělám rekonstrukci na chalupě a potřebuju pořídit vysavač na suť a prach ze starých omítek apod. Pak už mi asi zůstane hlavně na auto a do dílny na drobnější bordel. Zatím jsem koukal jen na Lidl, mají tam dva kusy [ Link ] a [ Link ] nebo klidně něco jinýho, hlavně aby to splnilo účel. Cenově se chci držet při zemi. U toho lídlu nevím, jestli má cenu investovat do toho dražšího nebo mi bude bohatě stačit ten levnější. Máte s nimi někdo zkušenost?

Předem díky.


o 15.07.2018, 08:07 | xSam
Jsem presvedcen, ze na to chces neni vhodny ani jeden. Potrebujes fakt prumyslovej vysavac na sutinu.
o 15.07.2018, 11:12 | AR
lidil mám, ale na suť bych s ním teda nešel. suť snad ideálně nahromadu a odvozit kolečkem, vysavačem vzít pak jen prach a drobné částečky. Já ten lídlový využil hodně při sádroších, dá se fungovat bez sáčku ale na sádroše to bylo špatně, ryhle to ucpávalo filtr, takže sáček a už šlapal jak má.
o 15.07.2018, 14:19 | PK
Ja to spatne napsal, urcite budu sut vozit pryc a tohle by bylo na douklizeni toho drobnyho a prachu.

AR: ktery typ mas? Ja kdyz na ne koukal nedavno, tak meli tri druhy toho drazsiho, lisilo se to vykonem a ted najednou maji uz jeden za 2 tis a pak jen ten za 1 tis.
o 15.07.2018, 14:52 | fredh
ja mam z lidlu tento [ Link ]

je maličko slabší než ten tvůj dražší, a už se neprodává (stál mě snad 1500Kc). Na vysávání prachu lze použít jen s tou ohebnou hubicí. Jakmile na něj dáš tu kovovou prodlužovací trubku, tak už nemá sílu. Je tam jak filtr, tak sáček. Na to co ty potřebuješ, si myslím ok. Vysávání auta zvládne bezproblému taky.

Na mokrý vysávání jsem ho zatím nepoužil...
o 15.07.2018, 15:59 | duke
Na to co chceš to chce průmyslový vysavač s oklepem filtru. Nic jiného nemá smysl.
o 15.07.2018, 22:30 | AR
mám asi předchozí verzi toho dražšího, už je to nějaký pátek.

fredh: nezajebává se ti filtr? Já s ním jedu normál i s trubkou a saje dobře. Sát přestane jen když je plný sáček a nebo ucpaný filtr.

duke: určitě oklep je fajn a jak jsem psal, když sem zkoušel bez pytle brousit sádroše, tak to bylo peklo, rychle ho ten jemný prach ucpal, s pytlem je to ok a stačí proklepnout filtr při výměně pytle.
o 16.07.2018, 01:31 | PK
Tak nakonec jsem objednal ten dražší, má nějakou funkci "čištění filtru pomocí vypínače", tak časem můžu poreferovat.
o 16.07.2018, 15:11 | mrazik
Potvrzuji, ze na jemny prach minimalne ten levnejsi neni. Vodu a na vysati dilny je idealni, ale vic od nej cekat nelze. Aktualne se vratil z reklamace - vymena motorove jednotky.
o 16.07.2018, 16:02 | AR
jo motor se mi posral taky :D ale nereklamoval sem, previnul sem civku statoru, prepalil se tam dratek :D
o 16.07.2018, 16:50 | Bart 007
A co vysavac na popel? Ten by nejakej prach a drobnou "sut" mohl dat, coz?
o 16.07.2018, 17:25 | fredh
AR: zkusil jsem ho hned po vybalení na starou betonovou podlahu, která se neustále ¨drolí¨ . Možná je to takovej těžší prach z toho betonu a nebralo to kdovíjak... Jinak je ok.
o 16.07.2018, 19:33 | xSam
Vysavač na popel na suť používám a docela to funguje, ale taky žádnej zázrak.
Na pořádnou práci to fakt chce vysavač s oklepem filtru jak píše duke.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3453 sekund.