Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Bude to fungovat?

 o Navštíveno 6405x o
o 26.07.2018, 19:47 | Zdeny60
Toto
[ Link ]
plus Nikon D810.

Potřebuji nahradit chybějící výklopný displej.

Nebo jiný tip na něco osvědčeného a samo sebou i levného. Využití bude spíše sporadické, takže kupovat za 25 litrů náhled se mi fakt nechce.


o 31.07.2018, 17:11 | Zdeny60
Tak 338 shlédnutí a odpověď žádná? Hmmm. Když už ani žádnej vysírač se nechytil, tady něco nehraje:-))) Nikdo nic? Nepoužívá nikdo? OK, zajedu k dýlerovi s aparátem a vyzkoušíme, no:-)
o 31.07.2018, 17:30 | muSlim
Čiste z technického pohľadu si myslím že bude. HDMI jak HDMI, navyše keď ten istý monitor zadáš na Amazone, je tam priamo otagovaná rada fotoaparátov v jeho názve, čo by napovedalo tomu že to fungovať bude...
o 31.07.2018, 19:48 | Zdeny60
Jasně. Koupil jsem si SW, kde se výrobce dušoval, že podporuje můj Android a umožní mi tethering s 810. A guwno. Dokud nebudu mít potvrzeno od reálného majitele podobného zařízení, že to šlape, nic nekupuji. Ono na netu se tohonapíše hafol, jenže mnohdy dotyčný pisálek ani netuší, o čem píše.

Ale díky za reakci k věci, ještě na ten Amazon mrknu, podumám.

Já chtěl spíše slyšet, zdali neexistuje náhodou něco, jako tisíc standardů HDMI, čili ne všechny musí spolu komunikovat. Měly by, protože to je v podtstaě digitální signál, co leze ven a zpět, ale v tom nejsem kovanej, proto se ptám raději na reálné postřehy. Na Nikon foru mlčí a dýler (technická podpora) taky.
o 31.07.2018, 22:35 | cezetko
jestli ti ten Nikon po HDMI komunikuje s monitorem, tak tohle bude 100% fungovat.

Moje fotografka používá přesně toto, ale nevím, zda musela přes ten origo displej něco přepínat.
o 01.08.2018, 04:43 | Zdeny60
Ano, přes TV HDMI to funguje.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3212 sekund.