Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Bazén + zastřešení

 o Navštíveno 6526x o
o 01.08.2018, 08:54 | johanik
Má někdo zkušenosti s bazénem a zastřešením ? Sice jsem původně vůbec řešit nechtěl, ale nakonec bych asi rád vyřešil bazén, jelikož malá je celkem vodní živel :D Od koho nechat provést realizaci ? Jaký typ bazénu ? Když už, tak asi 7*3*1,5 se slanou vodou a protiprodem.


o 01.08.2018, 18:00 | Duri
Johanik: resim vicemene to same co ty...zatim na doporuceni mi nejlip vychazeji [ Link ] , kdyby jsi mel jinou nabidku dejmi bitte vedet...
o 01.08.2018, 18:02 | johanik
Duri : tak na ne zrovna koukam taky a dokonce uz mi tuhle firmu asi 2 lidi doporucili...
o 01.08.2018, 18:06 | Duri
johanik: zatim fakt jsem nic jineho zajimaveho nenasel...
o 02.08.2018, 21:25 | Alííí
johanik: Jak jsem rikal, s plastem chybu neudelas, a ty plastovebazeny.eu maji cilenou reklamu na nizky naklady klasika pro CR. Kdyz si zaklad s drenazi udelas sam a poctive, a nahoru vystrihnes poctivou desku, bude to TOP. Jeste jsem zapomnel zminit, ze pokud vyberes PRELIV, budes muset pri kazdym koupani zapinat filtraci. Coz by se melo delat normalne, ale u skimmeru to nutne delat nemusis. U prelivu je taky nurny hlidat hladinu vody ve zlabku (pokud nemas vyrovnavaci nadrz), aby filtrace nesla na sucho. Ale delas to na 10+ let, tak se asi vyplati vybrat si neco lepsejsejsiho... ;-)
o 03.08.2018, 07:41 | tykeev
Tak já za sebe mohu doporučit jednoznačně AQUASEP viz odkaz [ Link ]

Máme od nich přelivový 6 x 3 x 1,5 se slanou vodou a protiproudem.

Jednání, termín, kvalita, všechno na jedničku s hvězdičkou.
o 03.08.2018, 09:43 | mrazik | Upraveno: 2018-08-03 09:54:40
My mame bazen + zastreseni od Bazeny Relax v Roudnici - [ Link ] . Delaji laminatove bazeny, jednani super, kvalita dle meho vyborna, s nicim nebyl problem. My jsme vybrali 7x3x1.4
Zastreseni mame vysoke, abycom uvnitr mohli chodit, coz je super.
Plastove se mi nelibi, proste k tomu svarovanemu plastu nemam duveru.
o 07.08.2018, 15:55 | addamec
Nám teď instalovali malý plastový bazén 4x3 odsud:
[ Link ]

Přijde mi, že všechny firmy, které propagují plastové bazény jsou z okolí Neratovic :)

Referencí mají po ČR dost. P.Šulc nám hodně poradil. Prosazuje bezchlórovou úpravu vody (UV+ionizér).

Zastřešení se bude instalovat až na podzim. Zatím to máme takto.

foto k příspěvku  od addamec

o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3546 sekund.