Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > umí někdo ebay? ali? atd? klíč landrover

 o Navštíveno 6045x o
o 08.08.2018, 13:05 | maiky46
zdravim, sháním klíč na landrovera freelandera II LR013005, v čr za něj chtějí asi 4,4 tisíce plus kodování, neumíte někdo z ebay nebo tak něčeho? jsem ho našel na ebay kolem litru ale nikdy jsem neobjedával, a netušim jakto funguje.


o 08.08.2018, 13:06 | maiky46

foto k příspěvku  od maiky46

o 08.08.2018, 15:37 | crestik
registrace je snad rychlejší, než vypsat dotaz a vložit fotku na AHC. A už je to snad i v češtině. Jestli je to na ali, tak nepotřebuješ ani Paypal (btw., je na ebay ještě PP nutné?)
o 08.08.2018, 16:24 | riviera.kidd
Otazka zda je to klic s elektronikou nebo jen prazdny obal
o 08.08.2018, 17:24 | marklar
na aline je i s elektronikou za 20usd, ja ti ho klidně objednam, ale nebudu ho nikam posilat- musel by ses pro nej zastavit (jsem z Ostravy) , ale doporucuji se zaregistrovat sam. Neni to fakt slozite, plati se online debetni kartou.
o 09.08.2018, 09:35 | Mr.Scully
Jsou to z hlediska zákazníka eshopy jako každé jiné... registrace minuta, vložení do košíku (buy it now u ebay), zaplacení paypalem nebo kartou, za tři minuty hotovo. Už je 21. století, haló :-)
o 14.08.2018, 16:32 | maiky46
tak klíč mam..... ted kdo mi ho nakoduje? a nepište landrover ty sou drazí, určitě to někdo umí
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3132 sekund.