Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Stojánek na kola do auta

 o Navštíveno 5855x o
o 31.08.2018, 16:47 | Kapka (M)
Přeprava kol v autě-jel jsem na dovolenou do Italie na Gardu -nechtělo se mi dávat kola na střechu,protože tam jsem měl už prkno a plachty...takže jsem si za cca hodku práce vyrobil stojánek..náklady cca 200Kč max...třeba se to bude někomu hodit pro inspiraci..v pohodě by se dalo jet i ve 3 lidech a 3 kolech..

foto k příspěvku  od Kapka



o 31.08.2018, 16:47 | Kapka (M)

foto k příspěvku  od Kapka

o 31.08.2018, 16:47 | Kapka (M)

foto k příspěvku  od Kapka

o 31.08.2018, 21:00 | xSam
Paradni prace, moc sikovnej!
Jak je to pridelany k ty sedacce?
Diky za nasdileni.
o 01.09.2018, 09:28 | Kapka (M)
dělal jsem to jako rychlovku den před odjezdem..když jsem zjistil že se mi už kola na střechu nevejdou :-) protože jsem tam měl prkno,stěžne a plachty.. takže jsem potom kola jenom přitahnul pomocí stahováků ke karoserii auta..docela na krev..a drželo to uplně v pohodě..kdybych měl více času tak jsem vymyslel nějakou matku a natvrdo to přišrouboval..ale tohle bylo na pohodu

foto k příspěvku  od Kapka

o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3417 sekund.