Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > R: Gola sada YATO

 o Navštíveno 6273x o
o 13.09.2018, 15:22 | alans | Upraveno: 2018-09-13 15:53:01
Zdarec

potřebuji nějakou gola sadu domu na praci kolem auta apod. nahodte tipy tak do 2500,- chvalili tady hodne honiton dozivotni zaruka ale u nas neni a jak pak probiha popř. reklamace po netu

[ Link ]

[ Link ]

[ Link ]

[ Link ]
diky vsem


o 13.09.2018, 18:45 | Kamil
Honiton mám už pár let a zatím max. spokojenost
o 13.09.2018, 19:34 | crestik
klidně doporučím golu z Lidlu. Ta velká, za 2tis. Je tam snad vše,dostatečná kvalita a za tu cenu se takhle kompletní sada snad nenajde. Navíc se mi líbí využitelnost prostoru...někteří do stejného kufříku poskládaj tak polovinu výbavy. Bohužel není v jejich eshopu, ale bývá jen v akci. Od Yato jsem měl dvoje kleště nějak jsem na tu značku zanevřel :-/
[ Link ]
o 13.09.2018, 21:52 | Bart 007
Mam asi 3roky malou sadu yato a zatim drzi. Obcas si makne. Akorat se mi ulomil cep v kloubu, ale to jsem rval fakt silou.
o 14.09.2018, 16:59 | -Hans-
Mam velkou Yato a pořád drží :) Někdy dostává bídu.
o 14.09.2018, 17:10 | gizmi
Mám Honiton a tenkrát jsem reklamoval v krámu v Plzni jeden ořech a od té doby ťuky ťuk nikdy nic, tedy vždy vše :D K tomu mám věci z Lidlu a také vše maká.
o 16.09.2018, 08:01 | alans
díky všem za odpovědi chlapi
o 22.09.2018, 09:27 | Woko_O
Sorry že se vetřu, ale co to nářadí na Alza.cz? Prodavají tam nějaké GEKO sady atd, za malé peníze. Samozřejmě neočekávám kvalitu TOP,ale na občasnou práci na autě by to mohlo bejt v pohodě ne?
o 22.09.2018, 15:29 | crestik
jsou to poláci...mám od nich zvedák na auto. Bral jsem ho, protože byl pro nízký profil za dobré peníze, ale nečekal jsem zázraky. Psané snad na 2,5t, kupodivu 1,4t auto začne klesat. Ale mám to jen na zvednutí, pak stejně podkládám, i kdyby to vyráběl papež a psal 10t.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.32 sekund.