Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Umí tu někdo Millers oils?

 o Navštíveno 6860x o
o 18.09.2018, 14:29 | Fordik
Čau lidi, umí někdo odsud výše uvedený olej za nějakou lepší cenu? Konkrétně leju do auta [ Link ]
Díky :o)


o 22.09.2018, 09:24 | Woko_O
A proč tam nenaleješ 5W40 za normální cenu? Teda nevim co za auto, ale i tak..
o 22.09.2018, 19:32 | Pepíno_Honda
JR ?
o 28.09.2018, 09:40 | dj.DEKL
Ja neco umim.
o 29.09.2018, 00:17 | Fordik
Mondeo 2.5T a tenhle olej je tam vyzkoušený. Akorát kámoš už nemá a nebude brát, tak sháním jinde. Přeci jen se mi nechce dávat 3000,- za olej :/
Dekl-pošleš do mailu? Děkuju :)
o 29.09.2018, 08:48 | dj.DEKL
Mame skladem NT+ CFS 5W40, tento co chces se zda ze ne... takze jedine objednat cca 2 prac.dny.
o 29.09.2018, 18:35 | crestik
jako nechcu být hnidopich, ale co umí navíc olej, který je 3x dražší, než průměrný 5w-40 ve stejné specifikaci?
Tak nějak mi to připomíná Horsta Fuchce, když vidím, že všechno pozitivní je vyšší, a všechno negativní je nižší, navíc opět nanočástice :-/ Jestli existuje test, kdy motor při tesco oleji vydrží 100tis a při tomhle 300tis, tak by mě to zajímalo.
o 29.09.2018, 20:22 | pbjun
No já teda používám jejich základní řadu trident za cca 800,- za 5l a rozdíl oproti origo fordímu oleji je celkem znatelný, třeba fordí olej šel z víka ventilů normálně umýt, tento prostě nejde odmastit a toho plastu se neskutečně drží, dále už se mi začínal ozývat pístní čep, s tímto olejem to téměř ustalo, spotřeba E85 šla skoro o půl litru dolů (stojím autu pořád na krku takže z 11 na 10,5l)... Nevím jak je na tom tento vyloženě drahý olej, ale asi tam rozdíly jsou. Dokonce moje žena poznala rozdíl oleje ve Fiestě 1,3 51kW, běžně si výměny oleje nevšímala, ale těď aniž by věděla, že má olej jiný hned hlásila, že auto jede nějak líp a tišeji...
o 30.09.2018, 07:32 | Bart 007
Za kolik tu umite ten trident 10w40?
o 30.09.2018, 09:53 | Fordik
Kamarád ho třeba leje do svého S-Maxe se stejným motorem, akorát trochu poladenym a bavil se i s člověkem od Millera, kde probírali rozdíly a v autě mu to funguje. Někteří ho tu jistě znají, Petr Matouš (dříve Mr.Dynaboom).A tomuhle člověku ohledně zkušenosti věřím. Mě auto taky po první výměně ztichlo a motor se točí líp.
o 30.09.2018, 18:22 | crestik
co znamená, že olej v motoru funguje? :-) Jako já když naleju do svojeho auto čerstvý olej, tak taky bude tišší. Když tam naleju hustější, tak ještě tišší a když bych tam natlačil vazelínu, tak to bude jak elektromobil.

A jakože ženská pozná, že po výměně oleje jede auto líp? Já ti teda nevím :-) Jediné, čemu věřím, že auto jede líp, když je tam uplně minimum oleje...to jsem si i sám vyzkoušel, že ve vyšších otáčkách to auto nějak ožilo, ale to jsem věděl, že mi chčije přes těsnění, a doma zjistil, že mám suchou měrku.

Mě je právě divné, že je někdo ochotný dát za olej 3x tolik a nepídí se po tom, jaký to má efekt a jestli to není jen placebo.
o 01.10.2018, 07:42 | pbjun
Tak nevím, mě třeba origo ford 5W40 vyjde na 750,- a Millers na 800,- a do fiesty od ženy origo 5W30 na 750,- a Millers na 700,- Tak když auto lépe jede, méně žere a je tišší po celou dobu životnosti olejové náplně tak proč ho tam nedat. Chápu, že některým je fuk co do auta nalejou, ale já mám v plánu ty svoje staré herky ještě nějaký pátek provozovat, nehodlám investovat žádné peníze do novějších aut...
o 01.10.2018, 08:04 | Only_One
já jsem vyměnil v Jaguaru 4,0 olej co jsem tam měl asi 500-600km na pročištění takže regulerní nevyjetej olej - klasiku 5w40 Q8 za Millera NT+ 5w40 a ten motor byl už z dálky naprosto jinak slyšet, takže "něco" jinak zcela určitě bylo Ovšem to není litr za 150kč. Každej výrobce používá jiné sady aditiv rozdíly mezi oleji a jich vlastnosmi jsou, ovšem většinou jsou zásadně poznat až při řádném zatížení jednoteků. Na civilní použití běžného family wágenu to je asi uplně jedno při dodržení specifikace výrobcem a normálních intervalů výměny
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3096 sekund.