Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Takto se žije jinde...

 o Navštíveno 6864x o
o 19.09.2018, 21:55 | Zdeny60
Menší poznání, jak žijí ti, o jejichž asimilaci mezi naše obyvatelstvo se snaží sluníčkáři a jim podobní parchanti. Před cestou jsem věděl, že nejdu do procházky růžovou zahrado, ale tole předčilo veškerá moje očekávání a nejděsivější noční sny...

foto k příspěvku  od Zdeny60



o 19.09.2018, 22:00 | Zdeny60
No nic, s vložením dalších chuťovek nezvítězím, protože této prde*i nefunguje nic, natož jejich superrychlým připojením odeslat fotku....

foto k příspěvku  od Zdeny60

o 20.09.2018, 07:15 | Sau
Si na Slovensku?
o 20.09.2018, 09:09 | J-T. (P)
Sau: :-)
o 20.09.2018, 11:53 | pepe689
Sau taky me to pripomina sidlo sk firmy ORP
o 20.09.2018, 12:34 | Zdeny60
Dnes volno a návštěva místní pláže. Jsou dva levely: resortní a veřejná. Ta druh je vidět trochu z povzdálí. Další komentář netřeba. Ale bál jsem se tam vkročit bosou nohou (a taky že nevkročil). Ta resortní celkem ujde, kupodivu. Voda 27, na trávníku psí exkrementy, přezaměstnanost - u vchodu na pláž asi 5 borců, z nichž každý musel zkontrolovat vstupní kartu:-)

foto k příspěvku  od Zdeny60

o 20.09.2018, 14:57 | Pglock
Zabal si batoh a jeď se podívat do těch horších částí Indie. Tam pak uvidíš, jak vypadá "jinej život".

Todle není zdaleka to nejhorší, co tě potká.
o 20.09.2018, 16:43 | Zdeny60
Možná ne, ale nejsem masochista a tohle je na mě už moc.
O stavu věci z Indie mě zásobují kluci, co tam jezdí na montáž. Já se tomu bráním úspěšně už 3 roky a těch posledních asi 30 dní, co mi zbývá, než s prací definitivně seknu, už dám i bez těchto zážitků:-) Jinak kluci, co tu jsou se mnou a co mají Indii projetou křížem krážem, tak se shodli na tom, že o moc horší už to v Indii není. Mám rád život a zdraví a dobrovolně sem ani do Indie už nikdy víc nepáchnu. O tom jsem si jistá na 300%. Nevím, co by tu soudný člověk bez pomateného rozumu hledal. Snad jen to, aby se ubezpečil, že u nás je pořád ještě výtečně.
o 20.09.2018, 19:24 | Ladic
Kde to je?
o 21.09.2018, 06:19 | Zdeny60
Ta ulice je jedna hlavních, co vedou středem města, po ní jezdím do fabriky. Jinak Alexandria Egypt:-)
Další postřeh ze včerejčí návštěvy pláže: jak jsem psal, my máme díky ubytování v hotelu Palma přístup na uzavřenou pláž. Jenže ta je společná i s jakýmisi bungalovy, co k hotelu nepatří. A podle toho vypadá okolí bungalovů. Abychom nepobuřovali kočky v burkách, nechtěli jsem vystrkovat oné jen tak, ale radši jsme chodili mezi palmy kousek dál. A to jsme neměli dělat....to byl veřejný hajzl. Všude nasr*né,odpadky, vajglů vrstva. Potrvzuje mi to slova lidí, co byli na dovolené v Egyptě - uvnitř vyhrazeného a HLÍDANÉHO resortu je to jakžt takž, ale vyjít mimo - to je tragedie.
Zážitek z jízd autem s místními borci stojí také za to. Včera mě vezl chlap starým Talbotem. Ze 4 válců evidentně fungovaly jen 2, celou cestu ai 15km to odjel na dvojku, na kterou se i rozjížděl, sedačka spolujezdce byla urvaná, takže jsem musel zapírat nohama, abych se nekácel dozadu, pásy žádný. ALe klakson funkční, to zas jo. Na skoro každým retarderu orval zřejmě vejfuk, ale to je maňana, oni to neřeší. Nevděl jsem zatím jedno jedniný auto a cetě z Cairo do Alexandrie, který nebylo vobouchaný, orvaný, dobitý. To jsou pojízdné vraky. Chvíli mě vezl chlap s žigulem 2103, který měl takovou vůli v řízení, že když chtěl zatočit , tak volant musel otočit téměř o 180°, neř se začala natíčet kola. Zejména v hustém provozu odpoledne ve městě to byl docela zážitek. Uměl trochu anglicky, tak jsme mu naznačil, jako jestli to je OK a odpověď zněla: NO RISK NO FUN :-))) Naštěstí za chvíli jedu na letiště a never again!
o 21.09.2018, 07:12 | M.a.R.i | Upraveno: 2018-09-21 07:13:38
Mě v Egyptě pobavilo, že za tmy/šera zapnou pouze parkovačky, když jede v protisměru auto a až se minou, tak rozsvítí potkávací/dálková světla. Dělal to shuttle bus i dálkový autobus :).

Jinak já měl asi štěstí, byl jsem asi 60 km jižně od Hurghady a jezdili jsme pěknýma JDM Toyota dodávkama a slušnýma autobusama :). Okolí hotelu bylo horší,a le s tím jsem počítal. Spíš mě hodně štve ta jejich nátura, líny jak vši a za všechno chtějí kačáky :).
o 28.09.2018, 09:34 | dj.DEKL
Pred par dny sem se vratil z dovci, letos sem mel asi stesti na hotel, nikdo zadnej baksis nevyzadoval, akorat asi dva dny nabizeli na plazi vylety apod., pak to vzdali. Vylet do mistniho supermarketu taxikem ala Fast and Furious byl dobrej zazitek :-) No priste asi zase jinam, rok 2019 zdrazili cestovky asi o 20-30%, blazni.
o 28.09.2018, 09:38 | dj.DEKL

foto k příspěvku  od dj.DEKL

o 28.09.2018, 09:39 | dj.DEKL

foto k příspěvku  od dj.DEKL

o 28.09.2018, 10:02 | Mr.Scully
Egypt celkově byla jedna z mých nejhorších dovolených (před lety), socky chtějí za všechno dolary, v podstatě i za to, že se vysmrkáš, blbě postavíš nebo ti přesunou kufr o metr. Všude bordel, resorty uzavřený, protože mimo ně je to džungle. Jídlo megahnusný. Celej život jsem skoro nebyl nemocnej, v Egyptě jsem za dva týdny měl víc problémů než za celý život dohromady :-D Jedinej důvod do takovýhle země jet k moři je to moře samotný, na potápění asi úžasný místo. Jinak ale už se tam nikdy nevrátím. To samý Tunis, Turecko a podobný pochybný země (mluvíme-li o letoviscích u moře, ve vnitrozemí může být situace o trošku lepší).
o 28.09.2018, 10:11 | M.a.R.i | Upraveno: 2018-09-28 10:12:23
Ja byl u more Maledivy,Mexiko, Sri Lanka,Kanary,Portugalsko. Pak jeste Italie a Bulharsko.

A dle mnou nahore zminenych baksisaku parada. Super more a podmorsky zivot. Luxusni hotely a paradni jidlo s uzasnym vyberem. Sra**u jsem nedostal,jinak bych to asi hodnotil jinak :). Pomer cena/vykon bezkonkurencni, kdyz se chce clovek vykydnou na plazi a zrat jako stary prase + kouknout i na nejaky pamatky :). Ale z mnou zminenych je top Mexiko a nejvetsi zklamani Maledivy...

Ale v Egypte jsme byl jednou, mozna jsem mel stesti :)
o 30.09.2018, 11:53 | AR
my před pár lety v hurhadě, mimo uzavřené letovisko, kousek od "centra" a pohoda. Samo bakšišáci byli, ale že bych musel furt platit? Obden na bazarau na čumendu, a no problem. Ano bordel tam byl to nepopírám. Jídlo zvláštní, občas nic moc, ale sladké teda uměli dobře. Ale pokud někdo čeká kvality hiltonu za cenu chýše tak se pak není čemu divit.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3588 sekund.